Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
22. okt 2009

Gisel tak to mame vela spolocneho, aj mne na laparke zistili endometriozu, tiez som zacala chodit do SPLNu v septembri (ale pred rokom) a pred tyzdnom vo stvrtok som mala odber 🙂 Tak ti na zajtra drzim palce aby vsetko dobre dopadlo. Nezabudni si so sebou zobrat nocnu koselu, ponozky (aby ti nebolo na labky zima), papucky, primacik, a manzela 🙂

zajacik...
22. okt 2009

Aha ty si nezacala chodit do SPLNu v septembri, no ale nevadi... 😀

zajacik...
22. okt 2009

Idem kukat Ordinaciu, potom tu este asi nakuknem...

gisel22
22. okt 2009

No teda, tak to je teda nahoda 🙂 dakujem 😉 😉 😉
A Ty si v akom stadiu, vidim, ze jedno ivf si absolvovala,bohuzial neuspesne ☹

zajacik...
22. okt 2009

No teraz som po 2.IVF, v pondelok som mala ET (teda embryotransfer). Inak Marcelka ma v albume tabulky SPLNacok, tak ak chces byt v tabulke, napis jej IP (internu postu) a ona ta tam napise 😉

ixi
autor
22. okt 2009

gisel 22 vytaj medzi nami ja som zo zaciatku nevedela ani co je ivf takze vobec si nerob hlavu ak nieco nevies kludne sa pytaj....na zajtra ti drzim palce aby si mala vela kvalitnych vajok 😉

gisel22
22. okt 2009

dakujem vam velmi pekne 🙂 🙂 🙂 idem uz spat a zajtra sem urcite nahliadnem 😀 😀 😀

ixi
autor
22. okt 2009

dnes neviem ci aj zaspim.........

ixi
autor
22. okt 2009

nikto tu nie ste? uz asi buvate tak ja idem becat do vankusa..

kukulik30
23. okt 2009

krasne ranko, ja som dnes doma...dovca, Samko v skolke...kolacik sa pecie ...a zrazu je doma take ticho...ani si nepamatam, kedy naposledy som pila kavu a doma nikto nebol 😅 😀 ...ale musim si to uzit, lebo nas cakaju trojdnove oslavy..tak v nedelu skoncim s vyplazenym jazykom 😝 ufff...no ale hlavne , ze si to samko uzije 😀 😵

ixinka...poplackaj si, ved mas na to narok...co ti mam napisat, iba to, ze viem ako sa citis...ale urcite nezufaj, dajte si pauzu, nasporite korunky, porob si este potrebne vysetrenia a do dalsieho pokusu uz pojdes pripravena 🤐 a mozno ho ani nebudes potrebovat.. 😵 prajem ti iba vela sil na prekonanie smutku 😔 🤐

astrid55
23. okt 2009

caute splnacky, som tu dnes prvykrat, ale chodim na toto forum uz asi 2 mesiac. Mam za sebou prve IVF v Splne, zial neuspesne. Je pravda, ze ked som na toto forum prisla prvykrat, bola som zo vsetkych skratiek riadne popletena a tajne som dufala, ze sa v nich nebudem musiet orientovat. Zial, pomaly sa ucim a zbieram info. Vlastne sa Vas chcem opytat, ci nemate niektora z Vas skusenosti z akupunkturou, kedze som pocula, ze ma celkom dobre vysledky pri pomoci otehotniet. Vdaka

deny3
23. okt 2009

ahojte 🙂
Dnes raňajky nebudú? tehuly kde ste? Keďže tehotná nie som, tak aspoň prajem každej z vás minimálne jednu takú potvorku, aká mne vystrája v spálni.
Včera sme boli na očkovaní, tak sa pekne držal, trošku poplakal, ale potom pekne zaspal. Ale máme problémy s kŕmením, málo priberá, tak ideme budúci týždeň k lekárke na gastro, či sa nejadná o reflux. Dúfam, že to bola iba dočasná nechuť.

astrid55
23. okt 2009

este sa Vas chcem opytat, ake mate skusenosti po neuspesnom ivf, teda co nasleduje dalej, kedy sa vam dostavila menstruacia aj ked ste 14 dni po ET nekrvacali, ani nespinili...vdaka

zajacik...
23. okt 2009

Astrid vitaj medzi nami 😉 Ja s akupunkturou skusenost nemam, ani neviem o tom ze by ju tu niektora babulka spominala, no ale ktovie, mozno sa niektora ozve... Toho neuspesneho IVF mi je luto 😔 Ja som po nom dostala menzes hned po vysadeni tabletiek, ale na ten dalsi som cakala vyse dvoch mesiacov. Ten druhy zvykne meskat. No a ak vam ostali nejake mraziaciky, tak po tom druhom mozete ist na KET 😵

Ixi dufam ze uz je po vcerajsku lepsie, drz sa!

Feja dnes drzim palce na krvicku.

Gisel a ty nech mas peknu urodicku vajicok 😵

Kukulik tak si este uzi chvilky oddychu a Samkovi prajem krasnu oslavu a hlavne vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

Deny pozdravujem Jakubka a dufam ze to bola len ta nechut, nech gastro dobre dopadne 😉

lyndus
23. okt 2009

Tak Deny ranajockýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

astrid s akupunkturou skusenosti nemam, ale myslim, ze poskodit nemoze, ak veris tomu, ze pomaha 🙂
ja som mala neuspesne inseminacie, po nich mi dosla menzes po vysadeni liekov do tydna...inac som vobec nespinila, ani nekrvacala, lieky mi to drzali... viem ze ak mas mrazacikov, tak na KET-teda ich transfer sa ide na druhu menzes po neuspesnom transfere... na dalsie IVF sa caka 2 alebo 3 cykly, neviem presne, ale babule ti isto povedia 🙂

ixi
autor
23. okt 2009

kukulik ja viem ze ty vies 😀 joj ja nemam chut ani revat 😀 😀 😀 musim sa smiat lebo ma vystre 😀 😀 😀
deny ahoj a odlieva ti po kojeni? neboj vsetko bvude ok 😵 😵 😵
astrid 55 ahoj no mrcha chodi tak vselijak po et ja si ti to podla mna neviem povedat pretoze ja som po et bola na kyret a daktore baby ti isto povedia ale tam je cyklus dost dlhy 😉

matulka7
23. okt 2009

Ahojte
Ixi - dlho som tu nebola - ale aj ja test negatívny a dnes asi prichádza mrcha,..... ☹ ☹ ☹

ixi
autor
23. okt 2009

matulka 😢 😢 😢 😢 moja 😔 😔 😔

ixi
autor
23. okt 2009

mas aspon zmrzlinky? 😕

zajacik...
23. okt 2009

Matulka ☹ ☹ ☹ ☹ Kedy sa ta smola prelomi? 🤐 Lenze s tou mrchou sa mi to nezda, podla mna nezvykne chodit skor nez po vysadeni... A nemas len take spinenie? Mozno sa bublinky zahryzkali neskor a preto bol aj test negativny...

zajacik...
23. okt 2009

Ixi tak sa smej nech ta nevystrie 😀

zajacik...
23. okt 2009

Lyndus dakujeme za virusiky, mnam, mnam, mnaaaaaam 😵 😵 😵

ixi
autor
23. okt 2009

ved co mi ine ostava mam sa lutovat?ajtak mi to nepomoze.......

zajacik...
23. okt 2009

Veru nepomoze. Treba si poplakat ked treba ale potom treba ist znova vpred. Ved raz sa nam to podarit musi!!! 😵

ixi
autor
23. okt 2009

musi veru musi a ja sa nevzdam!!!!! 😀 😀 😀 😀 musim sa dat vysetrit 😀 a asi aj ci mi nesibe obcas....

zajacik...
23. okt 2009

Obcas sibe kazdej z nas, na to sa nemusis dat vysetrovat 😀 😀 😀

ixi
autor
23. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

feja22
23. okt 2009

Matulka, Ixi čo povedať?????????????? Mrzí ma, že už moje predtuchy ma klamú.
O akupunktúre som tiež počula, že má dobrý vplyv. Ale je to individuálne a väčšinou sa jej pripisuje PLACEBO EFEKT. Takže ........ , ťažko povedať.

mirus25
23. okt 2009

ahojky dievčatá.
Dnes som 10.deň po KET a test neg. ☹ 😢
Dúfam že aspoň Feja dnes príde s príjemnou správou.

lyndus
23. okt 2009

zajacik bru chut 😀
ixinka, len to s tymi vysetreniami neprehanaj, dusevne zdravie je isto ok, ale ktorej z nas by z toho miestami ne šiši 😀 😀 😀 juj babulky, tak velmo som vam drzala paluchy ☹ tak snad sa tu uz konecne zacne darit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre