Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
6. apr 2009

tak uvidíme, koľké tam budeme a podľa toho.
ixi...to mám brať tak že tvoj tam bol ?

mirus25
6. apr 2009

ixi ty ďaleko dochádzaš do práce ?

ixi
autor
6. apr 2009

ano bol pri mne 😎 ja nie peso asi tak 15 min 😉

mirus25
6. apr 2009

tak to je v medziach normy. a v takom dobrom počasí je to aj príjemné. 😉

ixi
autor
6. apr 2009

ano je len tych 12 hodin v praci nic moc 😎

jaanulienka
6. apr 2009

Ahojte, je tu niekto? 😅

mirus25
6. apr 2009

ahoj jaanulienka.

jaanulienka
6. apr 2009

ahoj mirus, este si tu?

mirus25
6. apr 2009

tu som.

mirus25
6. apr 2009

deje sa niečo jaanulienka ? volala si dnes do splnu ?

melisska
6. apr 2009

ahojte babulky 😉
moj manzel bol stale pri mne, je to osobne, ja som bola rada, ze bol pri mne ked som sa zobudila 😅 🙂

ixi ujde to 🙂

kukulik je chory? a odkedy asi? mne povedali ze to poslu sami, tak som zvedava kedy 😉

katy krasne brusko, 😵 ja o takom iba snivam 😉

piskota80
6. apr 2009

ahojte bambuľlky.
po neskutočne dlhom čase sa Vám ozývam. Mala som pokazený comp, takže som sa s Vami nemohla spojiť.
Verím, že si to teraz vynahradím. všetky vás zdravím a posielam jarný optimizmus a odhodlanie bojovať.
😵 😵 😵

babulka123
6. apr 2009

meliska... takze dalsi pokus.. juuuj velmi drzim palce.. a samozrejme vsetkym snazilkam ... pre istotu posielam tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj ... zopar tehurisikov.. hehehe

jaanulienka
6. apr 2009

ahoj, volala som a sestricka povedala ze mam este do zajtra pockat a ak nedostanem tak mam prist. No myslim ze to bude ok lebo uz mam taky vytok ze aj by to mohlo byt tak uvidime. Len sa bojim ze to cakanie bola predvest nieco zleho. Teraz som z toho vsetkeho nejaka vylakana. 😨

mirus25
6. apr 2009

jaanulienka neboj. oni vedia čo robia. možno ti mešká aj kvôli nervom, čo človek prežíva. predsa je to dôležitá vec ktorú podstupujeme. a keď už máš výtok tak je to už na dobrej ceste. Aj ja som mala čudnú mršku. prvé 2 dni som mala len taký výtok. a až potom sa ukázala v plnej paráde. 🙂

melisska
6. apr 2009

piskotka ahoooooooooooj 😉

babulka dakujem, si zlata aj ked velmi tomu uz neverim, ale snazim sa od srdca 😉 🙂 mala by som ist na decapeptyl uz tento mesiac 😉 dufam ze to poistovna stihne 😀 😝

jani neboj je to vporiadku 😉 kazda sme ina, kazda mame ine telo, ktore inac reaguje, upokoj sa, nic sa nestalo 😉

jaanulienka
6. apr 2009

No tak dufam ze vsetko bude ok no len ma prekvapila sestricka ked sa akoby vyplasila ze stale nic

melisska
6. apr 2009

bude neboj, mna uz vsetko oklamalo, aj tehu priznaky a nakoniec aj teraz testy, aj u mna to chce klud 😉 😎

jaanulienka
6. apr 2009

kedze to uz prichadza tak som sa ukludnila a vsetko mi uz je jedno aspon z casti hlavne nech uz je maj a mam vsetko za sebou s dobrym koncom

babulka123
6. apr 2009

to ze sa snazis to je to hlavne a podstatne.. pokial tomu veris a este mas v sebe tu vieru stale je tu nadej.. cmuuk a veeeelmi drzim palce..

jaanulienka
6. apr 2009

dakujem babulka 😵

piskota80
6. apr 2009

melisska, vidím, že budeme spolu čakať na výsledky, aj ja sa chystám v máji, v na ket 🤐 🤐 😵 😵 😵

piskota80
6. apr 2009

je tu niekto? 😕

taella
6. apr 2009

ja som tu , ale až teraz. Malú mám na rukách , lebo keď ju položím tak ihneď je hore 😠 asponže Oliver zaspl pekne v postielke 🙂 lebo som sama doma.

taella
6. apr 2009

toľko čo som dopísala predchádzajúci text , mi začali obidvaja naraz plakať 😠 ale vidím , že aj tak tu odvtedy nikto nebol. Tak vám prajem dobrú noc všetkým 😉

nina23
7. apr 2009

Ahojte babulky 🙂 .
Kde sa da zohnat kajanske korenie, resp. co je dobre este uzivat pred KET? dakujem, pekny den prajem 🙂

zajacik...
7. apr 2009

Nina a ty ides na KET uz v tomto cykle?

katy2
7. apr 2009

Ahojte babulky 🙂
Dnes som bola na uzv v nemocke, kde budem rodit.... definitivne som si vybavila porodnika..... mala sa uz otocila dolu hlavickou a ma 1635g 😵 Budem podla vsetkeho rodit sekciou, kvoli veku.... Este mam ist na ocne, ci sa mi nieco nezmenilo s ocnym pozadim v tehu a dioptrie....
Bola som aj na poradni a mam zasa infekciu, zasa mam ATB (ale len nejake jednorazove) a cipky... 😠
Na MD idem nakoniec od 34tt teda od 8.5. Dovtedy som este na PN....

lauritka
7. apr 2009

nina tu : http://www.sanopa.cyberio.sk/Kajenske-korenie.html

katy a aj napriek tomu, ze sa otocila, to neskusia prirodzene? 😕 to automaticky, ked je vyssi vek tak ide cisarak ? 🙄

katy2
7. apr 2009

lauri, ahoj,
ono zatial to nie je iste, ze bude sekcia... len pravdepodobne.... este sa uvidi aj podla vysledkov z ocneho.... a inak ja sama by som sa skor priklonila k sekcii..... ale nie je to uplny pausal.... inak aj cobejova rodila sekciou....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre