Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
26. mar 2012

@nelynka tak vela nechod teraz 😉 ono uhniezdi sa najneskor do 5tich dni od kedy je v maternici, ale na 10ty 12ty den je uhniezdenie uplne zakoncene 😀 keby sa ti uhniezdilo iba na 10ty den, na 12ty by ti este pozitivny test nevysiel 😠 a ty len pekne oddychuj a nepobehuj, nech ti to odnesie niekto iny...ja by som bola v klude aspon tie prve 3dni, hm?

nurili
26. mar 2012

@milcsi no tak to vyzera...uvidime druhe usgecko radsej preverit aby sme nemali farbu inu ako je pohavie.... 😀

nurili
26. mar 2012

Babenky je MUMS nebezpecny pre tehotnu zenu?

mimusa4
26. mar 2012

ahojteee
@bique
@nelynka
@milcsi tak teraz ste cakatelky drzime palce na pozitiv
a ja hlasim vajka su a budu kuriatka 🙂 stvrtok odber

bique
26. mar 2012

@mimusa4 jasneee...drzkam palce silno silno 😀

mimusa4
26. mar 2012

@nurili ou neviem ale dufam ze nemas

nelynka
26. mar 2012

@bique co by nevysiel 😀 😀
uz dva dni po uhniezdeni ti test ukaze slabucku druhu /.. 😉
kazdy den ti HCG rastie dvojnasobne az trojnasobne 🙂

nelynka
26. mar 2012

@mimusa4 super mimuuuuuuuuuuuuuus a kolko ti napocital popod nos zatial??? 🙂

bique
26. mar 2012

@nelynka sice, mas pravdu 😉 mne pri ET ukazal uz na 6ty den a to som ratala aj den ET...takze ak by som ten den neratala, bolo by to uz na 5ty den 😉 😀 😀 ale ja s testom pockam teraz do 9teho 😀

nelynka
26. mar 2012

@bique tak ja testujem kazdy den uz len z principu aby som vedela kedy pregnyl vyprcha..
dneska ta je este dusik, tak skusim zajtra..a uvidime.. 😀 😀
ja som taky dilinko na toto..cim skorej vediet vysledok.. 😀 😀

mimusa4
26. mar 2012

@nelynka cca 10-12 po 9som pocitala potom uz nie.a pri oboch ivf predoslych bolo 13 ale ostali len na vklad.takze pocitam ze aj teraz tak bude ale necham sa prekvapit.a ja som mala ducha na 9den.

bique
26. mar 2012

@nelynka tak ja tiez som dilinko 😀 ja som ale po KET, takze teraz pregnyl testovat nemusim 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. mar 2012

@mimusa4 moja krasne..a uvidis ze ich ostane viacej 😀 tfuj tfuj tfuj..
a si mala predtym PK ci nie?

@bique no aspon ze tak..ale tak ja uz ho mam ozaj len kusok, takze uz ked sa potom obiavia // nebudu z pregnilu aspon, to mam istotu potom 😀 😀

deni5
26. mar 2012

tak aj ja sa dočkám.V piatok mám odber a vklad asi 4.4.Dúfam,že to bude všetko v poriadku. 😉

bique
26. mar 2012

@deni5 drzim palce silno silno 😉

mimusa4
26. mar 2012

@nelynka nie predtym nie,dufam,ze vydrzia do vkladu.
@deni5 tak to budeme cakat spolu na kolajnicky

milcsi
26. mar 2012

@mimusa4 no vidis....bude pekna uroda bude 😉

bique
26. mar 2012

@milcsi ahoj...ako sa citis?

nelynka
26. mar 2012

@mimusa4 ja len koli tomu testu sa pytam 😀 😀
neboj urcite vydrzia..

@deni5 vyyy borneee 😀 😀

mimusa4
26. mar 2012

zienky dnes picham poslednu inj. 150 co ostalo a nejaky zbytok z pera 75 gonalu a by ma zaujimalo ako si pichnut tych 75 ked z pera tu davku neviem dostat..jednoducho pero je 450 ale to co tam je navyse neviem dostat von. :/

mimusa4
26. mar 2012

tak som skusila vsetky pera a jedno mi dalo 75 tak hura a zajtra pregnyl

milcsi
27. mar 2012

@bique ahoj, ani neviem ako. Obcas si citim podbrusko a trosku krize. Tak neviem....moze to byt aj zvacsena sliznica z hormonov. Nechcem si nic nahovarat, aby som potom nebola velmi sklamana. Ale v kutiku duse dufam.... 😉 . A ty ako? Citis nieco? Aj ked kazda sme ina, tak asi sa to ani neda porovnavat, aby sme sa zbytocne nestresovali.

zuzlik7
27. mar 2012

@deni5 ahoj 😉 nam povie sice az zajtra co a ako...ale aj nam to vychadza teoreticky na piatok a potom toho 4.4. 😀

bique
27. mar 2012

@milcsi ahoj, tak drzim silno silno palce 😉budes aj testovat, ci nie? my sa mame ok, len uz predvcerom mi na obed tak klesol tlak a zatocila sa mi hlava, ze som skoro odpadla .... no a opakovalo sa to na obed vcera aj dnes, dnes od rana citim nejak divne podbrusko..neboli ma, ale ako keby ma v nom nieco steklilo, aj prsia ma nebolia ale citim v nich ako keby tahanie, na dotyk je to vsak ok...moj siesty zmysel mi hovori, ze sa to podarilo, tak dufam, ze ma nesklame....taketo stavy vsak nie su vylucene ani z tych hormonov co papame, ale to tocenie hlavy mi je divne, lebo mne sa netoci nikdy 😖 tiez si nechcem nic nahovarat, ale dufam, ze ma moj pocit tentokrat neklame....sklamana budem tak ci tak ak to nevyjde, takze brusko hladkam a kecam s nim akoze uz su tam pekne udomacnene 😀

nelynka
27. mar 2012

@mimusa4 vyborne mimus..takze stvrtok odber? potom cakam infosky kolko co a ako 😀

milcsi
27. mar 2012

@bique su zeny, ktore hned vycitia, ze su tehotne 😉 .Snad to bude u teba pravda. Silno drzim vsetkych dvadsat!!!
Este nie som rozhodnuta testovat. Vzdy som vydrzala do krvi, ani som doma nemala testy. Teraz mam jeden co mi ostal, ked som testovala, ked mi to neuspesnom ivf meskalo krvacanie skoro dva mesiace. Ked tie testy su rozne a myslim si, ze len krv je istota. Ani nie som doma cez vikend, mozno v pondelok testnem, naco mi bude doma test, ved expiruje 😀. A v stredu krvicka.

nelynka
27. mar 2012

@milcsi moja ty si dobra teda, mas moj obdiv, ja by som nevydrzala netestovat, ked viem ze je sanca na uspech 😀 😀 😀

bique
27. mar 2012

@milcsi 😀 tak ja testnem v sobotu 😉 krvicku uz mas na spadnutie, ja idem az vo stvrtok 😀 tak dufam, ze v sobotu nezazijem sklamanie 😉

deni5
27. mar 2012

@zuzlik7 mne ešte kázal dopichať všetko čo mám.Spolu to bude tých 13dní a potom ten odber v piatok.Tak neviem či ich bolo málo vajok,alebo nás chce na ten piatok viac naraz. 🙂

milcsi
27. mar 2012

@smallyell ako dopadla poradna? Som zvedava....to uz su take prijemne povinnosti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre