Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nelynka
27. mar 2012

@bique kolky den budes v sobotu?
aj ja chcem v sobotu testovat zase 😀

milcsi
27. mar 2012

@bique no jo, ja uz v stredu a ty az vo stvrtok 😀 😀 😀 😀 😀
@nelynka ... sanca je stale 😉 , a prave preto sa nechcem zbytocne stresovat nad papierikom , ktory ani nemusi ukazat pravdu. Pri prvych pokusoch ma ani nenapadlo testnut, az odkedy chodim sem, vidim, ze baby vo velkom testuju. Citam vsak aj vselijake pribehy o pozitivite a nepozitivite, tak ja osobne som za krv (aj z odborneho hladiska, nakolko pracujem vo fachu).

nelynka
27. mar 2012

@milcsi no tak papierik je papierik a krv je krv..
ale uz kolkokrat som videla aj situaciu ze krv ukazala neskor ako papierik..ale to asi bola len nahoda..
a sestricka mi hovorila, ze raz mala jednu pacientku ze jej krv uz na 8den potvrdila tehu 😀 😀 😀 😀

bique
28. mar 2012

@nelynka bre ranko 🙂 ja budem 8my po...nepocitam den KET

zuzlik7
28. mar 2012

@deni5 no mne kazal dopichnut este 2zvysky, dnes vecer o deviatej pregnyl a v piatok tam mame byt na pol deviatu ;)

majka27
28. mar 2012

@zuzlik7 no mne takisto. pregnyl pichas sama? v piatok nas tam bude teda viac 🙂

nelynka
28. mar 2012

@bique ja budem v sobotu 6po Et,tak som zvedavaa :D

nelynka
28. mar 2012

@majka27
@zuzlik7 drzim palce babule,ja som tam bola sama :(

majka27
28. mar 2012

@nelynka dakujem velmi pekne, mozem sa opytat, pichala si si pregnyl doma, rozmyslam, ze to skusime sami. ako prebieha odber vajok?

zuzlik7
28. mar 2012

@majka27 tak uz sme tri 🙂 pregnyl mi pichne sesterka...nejak si netrufam na to, aby som si to pichla sama, alebo manzel...a ona je sestricka, takze ma prax ;)

zuzlik7
28. mar 2012

@nelynka 😎 dakujem ... dufam, ze to vsetko prebehne bez komplikacii ;) a po ET kazda dostaneme len tie najlepsie spravicky....

majka27
28. mar 2012

@zuzlik7 no super 🙂 my sa pokusime s manzelom, ved je to tiez do brucha, takze velka zmena to nebude snad 🙂 tak sa vidime v piatok 🙂

zuzlik7
28. mar 2012

@majka27 no moze sa to pichat do brucha, ale i do zadku...a ja budem mat tu druhu moznost 😀 veru veru...vidime sa v piatok ;)

nelynka
28. mar 2012

@majka27 pichala som doma,do brucha, a vpohode..
Na odber rano prides,manzel da spermosky,teba vezmu
na salu,uspia ta asi na 15minutiek a to je cele.
Mna o 9h brali a o 11h som sla prec.
Kym odides ides este k dokimu,kde ti povie kolko mas
vajok a dohodnete sa kedy bude vklad..

nelynka
28. mar 2012

@zuzlik7 do brucha je to lepsie,keby som to vedela
aj predtym,dam si do brucha..

zuzlik7
28. mar 2012

@nelynka preco je lepsie do brucha?

nelynka
28. mar 2012

@zuzlik7 no jednak si to pichneš sama a vieš si to korigovať a mne osobne to bolo do zadku nepríjemné a štípkalo trošku..do brucha vobec..
a sestrička vravela, že do brucha je to aj efektivnejšie

zuzlik7
28. mar 2012

@nelynka aha, no tak toto som ja zas nevedela...mne najskor povedala do podbrusia a ked som volala sesterke tak ta mi povedala, ze sa to picha do zadku...tak som bola z toho zmagorena a tak som tam este aj zavolala a povedala mi, ze je to v podstatne jedno...hlavne, ze sa to picha do svalu 😒 tha sak nevadi...dolezite je, ze sa to nepokazi ani jednym ani druhym 😉 ale dakujem za info...a inac ako sa citis?

nelynka
28. mar 2012

@zuzlik7 jasne, ono to je jedno..ale ja som bola len rada ze som mohla do brucha a nemusela lietat este po pohotovostiach kade tade vecer 😀
inak sa mam fajn, strasne unavena som z tolkych liekov..cez den aj trikrat padnem do spanku ani neviem ako..
a pregnyl dneska konecne nie je vidiet na teste tak uz budem teraz cakat len na tie prave // 😀

deni5
28. mar 2012

@majka27 ja si budem sama pichať pregnyl

majka27
28. mar 2012

@deni5 super, my sa tiez chystame doma, nechce sa mi kvoli tomu niekam chodit. inak sa ako citis?ja mam pocit, ze my puchne brucho 🙂

majka27
28. mar 2012

@deni5 mi puchne asi aj mozog 🙂 jasne, ze tam ma byt mi,boze 🙂

bique
28. mar 2012

@zuzlik7 @majka27 ja som tiez pichala do brucha a bolo to ok 😉 🙂 drzim silno palce baby 😉

bique
28. mar 2012

@milcsi 😀 😀 😀 😀 no ja som vtipnu kasu pojedla 😀

bique
28. mar 2012

@nelynka tak ja uz mam test doma, dnes som kupila, lebo do lekarne sa uz do konca tyzdna nedostanem...tak dufam, ze do soboty vydrzim a nebude zo soboty piatok 😀 😀 😀 tak uz som zvedava na vysledky.. 😀 my sme ale sisi, co?

nelynka
28. mar 2012

@bique tak z piatka kludne moze byt stvrtok 😀 😀
ty jo sak to uz je zajtra..no ci boha..
tak mne neukaze asi este nic, ked len dneska zmyzol duch z pregnylu pochybujem ze ukaze tehu..no ale tak ked ma ukazat tak ukaze 😀 😀 😀

franina
28. mar 2012

tak ze prva vcielka pichnutá... 😎

bique
28. mar 2012

@nelynka no ci boha 😀 😀 😀 😀 nie nie, ja zajtra isto netestnem 😀 nechcem sa zbytocne nervit, este si tie dva dni pockam...no ale ten piatok mi chodi po rozume 😀 😝 inak moze ti ukazat, lebo ked si mala PK, tak to ze ti ukazovalo doteraz pregnyl neznamena, ze uz nie je nejaky ten dnik uhniezdene 😉 takze z ciarky na ciarku 😀

nelynka
28. mar 2012

@franina vyyyborneee 😀 😀 😀

nelynka
28. mar 2012

@bique nie nie, toto urco bol pregnyl..lebo som robila testiky od pondelka a ciarocka slabla..az teraz, kde je uplne uplne slabulinka..a este je len treti den od ET takze si nemyslim ze by to este test zachytil..
az sa dneska uhniezdilo, tak ako sa vsade po PK pise, tak az v piatok najskorej nieco ukaze..to je moj nazor..
niektorym neukazalo ani tak, az niekedy na 7-8 den..po PK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre