Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

franina
18. apr 2012

@nelynka aha uz chapem ide o tt, tak to do stredy budes musiet pockat, alebo mas ine plany ist niekde?

nelynka
18. apr 2012

@franina no nie nemam v plane ist niekde, je to zbitocne...chodit kazde dva dni na UZV, tym sa tiez nic nevyriesi..
pockam na SPLN co mi povedia tam, sama som zvedava jak to tam vypocitaju..

franina
18. apr 2012

@nelynka asi tak bude najlepsie, len sa snaz ukludnit, bude vsetko ok, neboj 😎

nelynka
18. apr 2012

@franina zase tomu nejako prestavam verit, ale OK uz..nebavme sa o tom..

nelynka
19. apr 2012

ahojte
tak uz ma dneska uplne prestali boliet prsia aj ten kus co boleli..

bique
20. apr 2012

@nelynka neostava ine, iba verit, ze to dobre dopadne 😖 drzim palceky

milcsi
20. apr 2012

@nelynka mozno to este nie je stratene. Pri prvom ultrazvuku v splne som mala tiez len dutinku a nejake zaklady embrya. Podla mojich vypoctov tam uz malo byt aj srdiecko. Ked som v strese vysla von, sestricka hovori, to je v poriadku, tu sa to inak pocita. A na dalsom ultrazvuku uz bolo aj srdiecko 😉 . Budem drzat palce!

zuzu100
20. apr 2012

Ahojte, ostali mi injekcie Diphereline - jedna karbička - 7ks. Dátum exp. 9. 2012 Nemá neikto záujem?

nelynka
20. apr 2012

@milcsi ja podla mojich vypoctov som mala mat aspon zltkovy vak ktory som nemala..
a to som to pocitala od dna transferu a si myslim ze to je dost neskoro aj tak uz..
takze neviem..

ae ved uvidime co bude..bud to drobec zvladne a dorastie alebo nie..ziadna ina moznost nie je 😀

adulik30
21. apr 2012

ahojte zienky dlho som tu nebola ale citam vas pravidelne.mam za sebou tazky rok a konecne som sa pozbierala a zacinam odznova. trochu vam to zhrniem.mam za sebou 4 IVF / 4x ET a 4x KET / posledny ET konecne vysiel a cakala som svoje vytuzene babatka / Dvojicky dievcatka/ no osud mi neprial a v 20 tyz. som o nich prisla
v marci som isla na dalsi KET ktory bol bohuzial neuspesny.No nevzdavam to a budem bojovat dovtedy pokial sa bude dat. Takze ma caka 5 IVF samozrejme zas ako samoplatca tak sa chcem opytat ci neviete o niekom kto ma zvysne inj Gonalu a ak sa niekto najde ozvite sa mi prosim na moju IP adresu. Dakujem a vsetkym
drzim prsty.

steva
21. apr 2012

@nelynka mas krasne testy,to urcite nieco znamena.tym stresom si vobec nepomozes,skor naopak.a nemysli si,ja viem ake to je,aj ja som sa vzdy vsetkeho bala.mna prsia boleli asi do 5tt a koniec,nieje to pravidlo a myslim si ze ked mas take nadherne testy,tak nemas preco stresovat.je to tazke,budes sa bat az do konca,ale dobre bude uvidis.musis verit,zazraky sa deju,ver mi,mam jeden doma a druhy v brusku.a nebolo to lahke,ver mi ,aj ja som si v tehotenstve vytrpela ked ma vsetci posielali na potrat ale ja som to nevzdala a verila som v zazrak.a stal sa. 😵 drzim ti silno palce 😉

steva
21. apr 2012

@adulik30 vela stastia prajem a hlavne krasne zdrave babatko na konci tvojho snazenia.klobuk dole pred tebou.budem na teba mysliet a silno drzat palce.

majka2205
21. apr 2012

Ahojte žienky, čítam Vás už dlhšie kedže sme sa rozhodli pre SPLN. Chcela by som sa opýtať, ak si to niektorá pamätáte, koľko dní po poslednom odbere je konzultácia? 🙂

franina
21. apr 2012

@majka2205 ahoj 🙂 tak keď budú všetky výsledky, spg a aj tvoj hotmonálny profil... t . j. jeden cyklus

majka2205
21. apr 2012

@franina ďakujem, to viem že jeden celý cyklus, prvú návštevu mám za sebou len som myslela tak, či to je o týždeň alebo len pár dní

franina
21. apr 2012

@majka2205 asi nasledujúci deň... 😉

majka2205
21. apr 2012

@franina aha, no ved uvidíme, len som trošku zvedavá tak sa pýtam 😅

franina
21. apr 2012

@majka2205 teraz som si precitala tvoju otázku celú tú prvú... uz mi sibe prepáč 😀 aj partner uz ma za sebou spg a ty odbery? to ti sestricka povie kedy najblizsie mas prist na konzultaciu ... a tam sa rozhodne co dalej

majka2205
21. apr 2012

@franina no ešte nie, ja som bola prvýkrát, čiže ešte dva odbery a s manželom sme sa rozhodli že na spg pôjde keď pôjdem tretikrát, výsledky z jeho spg budú na druhý deň, to som sa pýtala

franina
21. apr 2012

@majka2205 nebude to zdlhavé, asi si sa na to pýtala, prepáč dajak som mimo 😀 😀 😀 😀 😀
vies ja momentálne cakam na výsledky po ET 😀 😀 😀 😀 😀 tak preto som dosť mimo 😀 😀

majka2205
21. apr 2012

@franina no verím tomu že to rýchlo ubehne, držím palčeky aby Ti to dobre dopadlo 🙂

franina
21. apr 2012

@majka2205 ďakujem, aj ja Vam drzim palce 🙂

majka2205
21. apr 2012

@franina ďakujem, som zvedavá čo sa dozvieme, a ak sa môžem opýtať, odporúča doktor hneď IVF alebo sa snaží riešiť problém aj inou liečbou.

franina
21. apr 2012

@majka2205 nie nerieši žiadny problém, buď iui, alebo IVF 😖

majka2205
21. apr 2012

@franina hmm no myslela som že sa snaží pomôcť aj inak, ak sa to dá, ja mám PCO a viem že sa dá pri tom otehu aj prirodzene ale ja zatiaľ ten prípad nie som.

franina
21. apr 2012

@majka2205 a kolko sa snazite?

majka2205
21. apr 2012

@franina no asi tak 5 rokov, možno niečo viac, ale moja exgynekologička to nejak neriešila čiže to že mám PCO viem len necelý rok

franina
21. apr 2012

@majka2205 a kolko mate rokov? ked sa mozem opytat? 😅

majka2205
21. apr 2012

@franina áno môžeš, o mesiac budem mať 25, a manžel má 30 😉

franina
21. apr 2012

@majka2205 tak ze si mlada kočka 😉 nebojkaj bude všetko dobre.... a manzel ma zly spg?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre