Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

steva
25. apr 2012

@nurili ja by som asi radsej podlozku,ani neviem preco.

nurili
25. apr 2012

@sullivanka a pohlavie este neviete? ze to najlepsie na koniec, ci ako to je?

nurili
25. apr 2012

@franina zajtra drzim palce.... 😉

nurili
25. apr 2012

@steva ja neviem ako ten stipec vyzera a citala som o tom co si. Ja by som chcela taky co prv zacne vybrovat a az tak alarm no ani neviem ako sa to vola...... 😝

nurili
25. apr 2012

uf, dala som si melon tak o nocnu prechadzku mam vystarane..... 😀 😀 😀

steva
26. apr 2012

@nurili toto je stipec https://www.modrykonik.sk/bazar/monitory-dychu-... .ta podlozka reaguje tak,ze najprv zacne tak ako keby trochu pipat,alebo ako to mam nazvat(pukat) a potom sa az spusti alarm.myslim ze je to preto tak urobene,aby si sa hned nezlakla ked nahodou vyberies malinke z postielky a zabudnes to vypnut.

nurili
26. apr 2012

@steva idem mrknut na to..... 😉 dakujeeeeeem.....

nurili
26. apr 2012

Babenky poradte: podla coho si vyberat matrac do postielky......Poradte prosim....

nurili
26. apr 2012

Nikto nic?

steva
27. apr 2012

@nurili ja mam matrac s kokosom a je super.

bique
27. apr 2012

ahojte vsetky 😀 ziadost schvalena, cakam na ms a ide sa na vec 😠 tak drzte palceky 🙂 ja vam vsetkym drzim 😀 aj tym co su tehu, aj tym, co este iba budu 😀

milcsi
27. apr 2012

@nurili tiez som uvazovala o matraci s kokosom, lebo som o nom citala len pozitivne referencie. Nakoniec som mala len obycajny molitanovy, lebo taky sme dostali ako dar od rodiny. Ale aj tak maly spal v postielke len necely rok a potom skoncil medzi nami.

deny3
27. apr 2012

@nurili my máme tiež kokosový matrac, dala som na "super" odporúčania hlavne tu na mk. Ale ak by som si teraz mala vybrať, volím obyčajný matrac, molitanový, ten kokosový je strašne tvrdý, naozaj veľmi tvrdý, nech mi nikto nehovorí, že dieťaťu sa na ňom dobre spinká. Akonáhle malý vyskúšal našu postel, doteraz ho z nej nevieme dostať 😀 ale tak jasné, nie je to len matracom.

milcsi
27. apr 2012

@deny3 ....no to som rada, ze to ani u nas nie je len tym matracom 😀. Mam z toho obcas mini mindraky, ze spi medzi nami, ale ako obcas citam, je vela takych deti a my si to uzivame, ze sa k nam tulia 😉

deny3
27. apr 2012

áno, je to strašne príjemné, ked spinká pri mne, ale na strane druhej, je to 100% antikoncepcia 😀

nurili
27. apr 2012

Dakujem babenky za rady, niekedy boli len molitanove a bolo dobre a dnes kokos a nejake susene veci v nom ale my sme sa rozhodli pre matrac s lenivou penou, tak uvidime aky bude....ved ked nieco tak vymenime...... 😉
Inac postielka objednana tiez aj prebalovaci, 11 dielna sa do postielky atd......a aby som nezabudla aj koliska krasna co aj hraje ma svetielko a vybruje.... 😀 😀 😀 ta bude sluzit pocas dna.....juj tesim tesim.....

nurili
27. apr 2012

@bique tak to je super spravicka.....tesim sa s tebou.....drzim vsetkych 20kusov...... 😵 😵 😵

bique
27. apr 2012

@nurili joooj, to ano ano 😀 ale budeme musiet este asi mesiac pockat, lebo asi nenaskrabeme tento mesiac celu sumu ☹ 😠 no ale hadam motyka vystreli 😀 😝 je to na nervy, ze to prirodzene nejde a este to aj tolko stoji 😢 ale nejako to zvladneme 😕 a bude to suuuuper 😅

bique
27. apr 2012

@nurili jeeej, krasny nakupik 🙂 babanko bude ako v bavlnke 🙂 najlepsie mu ale aj tak bude v maminkinom naruci, ale ked si tam nebude moct hoviet, urcite Ste mu vytvorili idealne podmienky 😉 🙂 a bude to veeeeelmi spokojne babanko, celymi srdciami milovane 🙂 🙂 🙂 🙂

milcsi
28. apr 2012

@deny3 100% pravda 😀. Manzel si z toho obcas robi srandu, ze nam to dieta nakoniec bude musiet urobit Hredzak 😀 😀 😀

bique
28. apr 2012

@nelynka a neviete nikto, co je s nelynkou? ☹

nelynka
28. apr 2012

@bique tu som moja, potichucky vsade citam ale neprispievam..bojujem este sama so sebou..z toho co sa deje som strasne smutna a musim to dusit v sebe, kym to nebude cierne na bielom aby to konecnee pochopil aj moj mm..ten nechape ze je to proste cele naprd..stale tomu nejako veri 😒
a mne to ani kus nepomaha 😢

nelynka
28. apr 2012

neviete ako dlho bude treba cakat po kyrete ked budeme chciet ist na KET?

steva
28. apr 2012

@nelynka velmi velmi ti drzim palce aby sa stal zazrak ,myslim na vas a stale verim ze zazraky sa deju.

nelynka
28. apr 2012

@steva ja uz na zazraky neverim..
ale zase chytam znamenia ze to bude ok..
dneska som do takeho hovna stupila ze by si neverila a este lavou nohou 😀 😀 😀 😀

nurili
28. apr 2012

Babenky, tak mi uz mame skoro vsetko....myslim z oblecenia....uz len cakat aby to vsetko dobre dopadlo.....manzel ma nahovorila a islo sa na to....
Otazocka: treba mi aj ortopedicke gate kupit?budem pouzivat jednorazovky ale niekto na ne daval aj ortopedicke....je to mozne? Dakujem za odpoved....

steva
29. apr 2012

@nelynka a co testy ,uz nerobis?cakam stale kedy uz sem napises ze je to tam a vsetko je v poriadku. 😵

@nurili ja som mala ortopedicke,pouzivala som ich asi do siestich tyzdnov na jednorazovu plienku na noc.ortoped nam kazal.

nelynka
29. apr 2012

@steva nic take uz nenapisem..v pondelok si idem po papiere na kyret k mojmu gynovi..
takze pre tentokrat to pre nas skoncilo..
testy budem zbotcne robit, len zbitocne vyhodene peniaze za to, aj tak mi nic neukazu..radsej tie eura odlozim na ket..

milcsi
29. apr 2012

@nelynka ale pokial chapem, tak este nemas potvrdene, ze to zase zle dopadlo. To, ze nemas tehu priznaky nic neznamena. Mne zacalo byt malinko zle az od osmeho tyzdna a prsia ma neboleli skoro vobec pocas celeho tehotenstva. Nehadz flintu do zita.

deni5
29. apr 2012

@nurili treba aj ortopedické.Tie je potrebné používať do 10mesiaca ak nepovie ortopéd ináč.Pampers plus 1 plienka a ortopedické.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre