Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
20. jún 2012

Klop klop je tu niekto? uz ani mamicky sa nam tu neukazuju....

bique
21. jún 2012

zajtra konecne prva do bruska...tesim aj bojim ako to cele dopadne 😅

bique
21. jún 2012

@nurili tak uz len nejaky ten mesiac a vytlacis 😀 😀 😀 😀

nurili
21. jún 2012

@bique najradsej by som len vyplula, 😀 😀 😀 nech uz je to akokolvek teskame sa velmi.... 😉 😉 😉

nurili
21. jún 2012

@bique tak drzim palciska....tfuj, tfuj, nech to dobre dopadne, ako inak len s //..... 😉

nurili
25. jún 2012

@bique ahoooj, tak ako ide snazilkovanie, uz si bola na kontrole? 😉

bique
25. jún 2012

@nurili ahoj...na kontrolu idem v stredu, brucho sa nafukuje, dnes som po 4tej inekcii menopuru, celu noc som nespala, lebo som mala strasne krce a tak nafuknute brucho, ze som myslela, ze ma kazdu chvilu roztrhne 😖 rano to uz bolo ok...to uz druhu noc takto, takze potom vyspavam cez den 😀 v stredu dam vediet ako som dopadla....a vy ako? uz sa vam to krasne krati 😀

franina
25. jún 2012

@nurili krásny kočík 😉 čo to za značku?

@bique držím palce!!!

bique
25. jún 2012

@franina dakujem 😀 vidim, ze ty nam krasne postupujes, dufam baby @nurili , ze sa k vam za nejakych par dni pridam 😀

franina
25. jún 2012

@bique snažím sa.... ale obavy su stale... my splniecka sa budeme asi stále báť...
a jasné že sa pridáš už ťa čakáme 😉

katy2
25. jún 2012

Ahojte, splniecka 🙂

@nurili tebe sa to uz kraaaati.... drzim palce na den D 😵 😵 😵
@franina ty uz mas tiez krasny tt 😵
@bique drzim palce 😵 😵 😵
Pozdravujem vsetky.....
Nase ratolesti rastu.... Mala ma uz 3 roky a drobec 8 mesiacov..... strasne to uteka..... 🙂

nurili
25. jún 2012

@katy2 dlho si tu nebola... 🤐
dakujem....uz sa neviem dockat....nech ti len deticky rastu a robia radost.... 😉

nurili
25. jún 2012

@bique v stredu cakame na spravicky.....nezabudnut na pitny rezim....a ked mozes tak odychuj.....ci to pomoze to neviem no urcite neublizi...ja som oddychovala kolko sa len dalo a hlavne po vklade... 😉este si pamätam ze po vklade som mala asi 2 dni teploty ale bez bolesti hrdla a potom....bum - sok..... 😀
no zas sa opakujem....ale ja uz by som bola taka rada aby si bola dalsia tehulka... 😵

bique
25. jún 2012

@nurili inak ani nemoze byt akoze sa k vam tehulkam pridam 😀 ja som pri prvom neoddychovala a chytili sa hned dve z dvoch co vlozili...ale bohuzial 27tt bol nestastne nas 😢 ale to uz vies...po obidvoch ketkach som oddychovala a nepodarilo sa...v den vkladu si urcite polezkam, ale potom budem fungovat tak normalne...jasne, ziadne premahanie, dvihanie tazkeho, ale normalne navarim, pojdem so psikom na prechadzku...najpodstatnejsia je podla mna psychicka pohoda a viera v uspech...ostatne je vo hviezdach 😖

nurili
25. jún 2012

@bique aj ja som verila, dokonca som si aj tehotenske nohavice kupila, taka som bolal frajerka pred vkladom 😀 no a vzdy som tuzila po tom ze ked otehotniem tak sa dam ostrihat na kratko a samoska ze som to urobila este pred vkladom, ja som verila....ale hlavne som bola v psychickej pohode....to je fakt..... 😉
no a este to tak ze by ti to nevyslo..... 😵 😵 😵

bique
25. jún 2012

baby, ja zasa nebudem spat ☹ zasa sa mi brucho zacina nafukovat 😝 do nepricetna

foryou25
26. jún 2012

moja zlata, skus sa opytat zajtra na kontrole dr. co by pomohlo, ale tusim som tu niekde citala ze treba pit aj fatru a jest slane tycinky, tak skuuuus 😉
@bique

franina
26. jún 2012

@bique musis vela vela piť tak ako pise @foryou25

nurili
26. jún 2012

@bique Fatra je dobra, ja som ju tiez pila aj na silu ked neslo..... 😝

nelynka
28. jún 2012

@bique ano ano fatru, slane oriesky a tycinky papat a viacej solit..lebo vraj sol pohlcuje vodu 🙂

inak kocky ideme na KET, pokial sliznica dorastie tak ako ma..tak som zvedava o tyzden ideme na kontrolu..tak uvidime..

bique
28. jún 2012

@franina @nurili @nelynka dakujem baby za radu, ano ja viem....cez den vypijem cez 3l, takze som ok, ale vecer som sa stale nejak pozabudla, ale uz davam pozor a je to omnoho lepsie.... 😀 orieskov a tyciniek sa vsak vzdavam, lebo pri prvom ivf som este ani neotehotnela a uz som mala 5kg navyse 😝 teraz zatial nejake to 0,5 az 1kg, ale to vobec neriesim, lebo len ta voda vo mne vazi asi viac 😀 doki davky nezvisil, pichame dalej ako doteraz, ze uz len vydrzat...v pondelok kontrola a asi v stredu potom odber...pekny dnik vam vsetkym...papa

nurili
28. jún 2012

@bique no supeeeer......uz sa ti to teda krati..... 😵
Je este v centre stale tolko ludi v cakarni?

deni5
28. jún 2012

ahojte dlhšie som tu nebola.Kedy majú v splne dovolenku?Chcem ísť na KET ale neviem či to stihnem.

nelynka
30. jún 2012

kocky ako je mozne ze pri IVf som brala aj duphaston aj utrogestan a teraz mi na KET napisal len cisto utrogestan??

@deni5 ahoj, netusim kedy maju dovolenku
vcera jej sesternica volala a ze vraj ma zavolat ked bude 1DC ci nemaju dovolenky uz v july, ani sestricka jej nevedela este povedat..

bique
1. júl 2012

@nelynka ahoj..pri ket dava iba estrimax a potom utros...ja som tiez takto mala, duphaston pri ket nedava vobec asi

franina
1. júl 2012

@nelynka dúphaston pri ket nedáva...

nurili
1. júl 2012

@franina ahoj, pozeram ako ti to pekne ubieha, ako sa citis? 😉

nelynka
1. júl 2012

@bique
@franina akujem kocky. ale to je divne dost nie? ze nedava duphik pri KET 😒

franina
1. júl 2012

@nurili ano ubieha ale ty to uz más za pár 😵 😵 😵 cítim sa uz ovela lepsie, ako na zaciatku 🙂 necakala som ze zaciatky budu taketo tazsie 🙂 kde budes rodit?

@nelynka áno aj pre mna bolo cudne aj som sa vtedy ked ja som isla na ket tak som sa opytala a ze naozaj nedava...

nelynka
1. júl 2012

@franina fiha, no tak ale asi vie preco to tak je.. aj ked mi to je divne preco..
no aj ked duphik a utros je vpodstate to iste, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre