Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
9. okt 2009

Ixi ty tarajko 🙂

ixi
autor
9. okt 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

dalida
9. okt 2009

Baby, jedne nedockave 😀 😵 😵 😵 😀 Ja sa na pracu nemozem ani sustredit.... Idem volat linku 112.
Zdejka, Cizka 😕

zajacik...
9. okt 2009

Cizana nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹

ixi
autor
9. okt 2009

ja mam take spotene ruky dokelu

katy2
9. okt 2009

cizana 😔 je mi to luto 😔 poplac si, prajem ti vela sily ist dalej a hlavne to nevzdavaj..... 😔 drz sa 😢

zajacik...
9. okt 2009

Preco je to take nespravodlive???? 😢 😢 😢

lenuliatko
9. okt 2009

Nieeeeee ☹ Mojka, drž sa, tot som nečakala 😔

ixi
autor
9. okt 2009

cinzana 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

marcelka82
9. okt 2009

cizana 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi to ľúto.

ixi
autor
9. okt 2009

je mi to nesmierne luto...nechapem to bola som presvedcena ze ti to vyslo 😔 😢 😢 😢 😢

lenuliatko
9. okt 2009

Hlavne sa nevzdávaj, nikdy. Budeš mať detičky, musíš tomu na 100% veriť a nič ti v tom nezabráni. Či bude ďalšie iVF, alebo sa podarí prirodzene, to je jedno, len tomu ver. Vyplač sa, ono to prebolí... 😔

ixi
autor
9. okt 2009

to uz je v prdeli ja tomu uz nechapem

zajacik...
9. okt 2009

Mozno je ozaj lepsie urobi testik aspon pred krvickou, clovek uz vie na co sa ma pripravit... 😔 ☹ ☹ ☹

ixi
autor
9. okt 2009

cinzana vela vela vela sily ti prajem drz sa mojko 😔

zajacik...
9. okt 2009

Cizana drz sa, prajem ti strasne vela sily aby si ten smutok cim skor prekonala a nestratila nadej... 😕

ixi
autor
9. okt 2009

ja sa dam oplodnit a uspat nech ma zobudia len ked budem tehu lebo namna je toto silne kafe ☹

bobik77
9. okt 2009

Jednoznačne súhlasím zajačik, ja som tých testov urobila 6 a tak test krvi ma už neprekvapil...bohužiaľ 🙂 ...aj keď človek stále dúfa, že možno snáď....

lenuliatko
9. okt 2009

Tie pády na samé dno sa ťažko zvládajú. Človek tomu tak verí, dúfa, sníva a potom toto...

zajacik...
9. okt 2009

Inak zvlastne ze dnes tu vobec neprisli Zdeja ani Kika... 😨 ... ale oni mozno isli po krvicke niekam spolu si sadnut, ked ja po OPU ci po ET boli spolu...

lenuliatko
9. okt 2009

Ja tiež budem testovať, radšej byť pripravená aspoň trochu.

ixi
autor
9. okt 2009

je to velmi smutne...........a tazke................ale netreba sa nikdy vzdat!!!!raz to isto vynde!

bobik77
9. okt 2009

Nechápem....ako je to možné, keď sa tam tie embryjká prenesú a sú krásne, ako to že sa neujmu...NECHÁPEM TO!! Tak okolo niekoho sa chlap len obtrie a je tehu a niekto nič... ☹

lenuliatko
9. okt 2009

Dúfam, že aspoň Zdeja a Kika dopadnú lepšie, ono to aj nám ostatným berie vietor z plachiet, keď vidíme, že sa nedarí. Bodaj by sa to podarilo všetkým, čo po detičkách túžia. Žiaľ, naša túžba asi nestačí...

dalida
9. okt 2009

Cizanka, je mi to velmi luto ☹ 😢 Velmi som ti drzala palce. 😢 Drz sa moja. Posielam vela pozitivnej energie, sily vzchopit sa a ist dalej.

katy2
9. okt 2009

a jedna radostna sprava:

mimusa porodila v pondelok maleho mirka o 13:55 tusim.maju sa dobre uz aj domov by ich mali pustit ak nemaju zltacku.porod bol aj celkom rychli o 7 nastupovala na prijem a na obed uz bol maly na svete.

ixi
autor
9. okt 2009

katy dakujeme za krasnu spravu a gratulujeme 😀 😀 😀 😀

lenuliatko
9. okt 2009

Jéj, gratulujem Mimuske a Mirkovi 😵 Tak aspoň jedna krásna správa dneska. Bleskový pôrod. Teším sa na fotky. ďalší SPLNený sen je na svete 😵

katy2
9. okt 2009

to mam od jednej babulky, pytala som sa na nu v oktobrovkach 😉
gratulujeme 😵 😵 😵

ixi
autor
9. okt 2009

keby sme vsetkym mohli gratulovat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre