Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

katy2
25. nov 2009

zajko, dakujem 🙂
tebe tie tt pekne pribudaju... o chviku budes mat dvojciferne cislo 😉

zajacik...
25. nov 2009

Katy uz nech to je 🙂

juliett7
25. nov 2009

no asi tak a prave pocitam, kolko ma to bude vsetko stat, teda lieky aj transfer a tak, Doki povedal, ze cca 800 euro, moze byt? Lebo neviem, ci som si v tom strese dobre zapamatala

zajacik...
25. nov 2009

Juliet hej tych 800€ moze byt...

juliett7
25. nov 2009

diky zajačik

juliett7
25. nov 2009

a ty si mala vlozene dve embrijka, alebo jedno?

zajacik...
25. nov 2009

Dve, pri oboch IVF.

juliett7
25. nov 2009

to oni stale daju dve, ze? Jedno asi ani nedavaju

juliett7
25. nov 2009

a nevies mi povedat, od coho zavisi, ci sa ET podari, alebo nie? Ci otehotniem, alebo nie? Alebo je to len na stasti?

zajacik...
25. nov 2009

Vacsinou davaju dve, vynimocne tri, a ked ostane jedno tak daju jedno. A ty chces len jedno? Ved vacsinou chce kazdy cim viac... A podla mna cele IVF je o stasti, mozes robit co chces, ak to nema vyjst tak to nevyjde, a nemusis robit absolutne nic a ked to ma vyjst tak to vyjde. Ale to je len moj nazor... 🙂

juliett7
25. nov 2009

nie ja chcem dve, len som chcela vediet, ze ci maju nejake pravidla, ze podla coho davaju jedno alebo dve.

katy2
25. nov 2009

juliett, mne vlozil tri embryjka, cakali sme dve, ale vydrzala to len hanicka.... 😉

ixi
autor
25. nov 2009

ahojte splniecka 😵

vevericka80
25. nov 2009

ahoj ixi...kde si sa tolko tulala? 😉 😉 😉 davno sme ta tu nevideli

zajacik...
25. nov 2009

Ahoj Ixi prave dnes som sa na teba pytala ze co je s tebou 😅

ixi
autor
25. nov 2009

ja viem zajacik aspon dakto si namna spomenie a gratulujem ku srdiecku 😵 😵 😵 ja vas aj citam ale dajak nemam cim prispiet 😒 ahoj vevericka 😉

vevericka80
26. nov 2009

dobre ranko prajem 🙂

lyndus
26. nov 2009

Ahojte babulky, tak som tu z kontrolneho UTZ... cakala som tam vyse dvoch hodin, potom dosla Toporcerova, na co mangel zahlasil, ze mno to zas bude UTZ (lebo to ona tam v nedelu videla tazky oligohydramnion) ale ona nastastie spravila len netehulky a potom dosiel Dankovcik... pomeral plodovku vo vsetkych 4 kvadrantoch a povedal, ze je to absolutne ok, ze norma je od 4 do 24 a ja mam 10 🙂 Takze nechcem napisat ze krava Toporcerova, ale takto vyplasit tehotnu zensku tak to je vazne sila... tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ze je secko oki, maly vazi 2145g, je o tyzden vacsi stale, takze podla velkosti sme zacali 35tt 🙂

katy2
26. nov 2009

Lyndus, tesim, tesim 😵 😵 😵 😵 Drzkaj sa aj nadalej. Cochvila bude Jakubko v tvojom naruci.... 😉

lyndus
26. nov 2009

veru katy, aj my tesime, ja som vytesena jak blcha a chodim vysmiata jak leco 😀 😀 😀 inac vsetko naj naj naj k vcerajsim meninkam 🙂 dufam ze ste ich riadne oslavili 😉

katy2
26. nov 2009

lyndus, dakujem 🙂 no oslavili sme to tym, ze mala konecne prestala bojkotovat prikrmy a od vcera krasne papa.... tesim sa, dufam, ze to nezakriknem 🤐 😵

lyndus
26. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej super, hlavne ze jej chuti 🙂 teda klop klop klop 🙂

zajacik...
26. nov 2009

Lyndus super spravicky!!! 😵 😵 😵
Katy som rada ze Hanke chuti 🙂
Ixinak neboj urcite tu niesom sama ktora si na teba spomenula, vsetky na teba myslime a drzime palce v dalsom snazilkovani 😵 😵 😵

zajacik...
26. nov 2009

Ja som bola u gyndosa na kontrole, UZV mi nakoniec nerobil, kedze mi ho robili pred 2 dnami v SPLNe, ale dostala som uz tehu-knizku 😵

bobik77
26. nov 2009

Ahojte dievčata...dlho som tu nebola...včera mi vkladali troch posledných mrazáčikov...tak uvidíme. Keď sa uchytávajú tak to vraj trošičku bolí??? Mala by som niečo pociťovať...keď to bolo prvý krát nič som necítila....

bobik77
26. nov 2009

Zajčit ty si už tehu? Tak to ti gratalujem...super...na ktory krat ti to vlastne vyšlo?

zajacik...
26. nov 2009

Bobik drzim palce!!! Toto bolo moje 2.IVF 🙂 A trosku ma pobolievalo brusko, zrejme vtedy sa bublinky uhniezdovali... ale nestresuj ak nebudes nic citit, drzim palce 😉

bobik77
26. nov 2009

dakujem zajacik...a drzim ti palce

katy2
26. nov 2009

jej, zajko, takze uz si oficialna tehulka 🙂 drzim palce nadalej a gratulujem ku knizke 😵
bobik, ahoj, gratulujem k pokladikom a drzim palce 😵 😵 😵

zajacik...
26. nov 2009

Dakujem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre