Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirka7582
26. jún 2014

posledný týžden augustový a prvý septembrový 😀

mirka7582
26. jún 2014

@monka112 ahoj posledný augustoví týžden a prví septembroví

bubca7
27. jún 2014

@lenka46775 ahoj ked sa mozem opytat prvy krat to nevyslo a potom aky cas sa caka na druhy krat,a este ked si si vybavovala predoperacne nemala si stym problemy znama bola pred 2rokmi a normalne ju traja odbili ze nie ze oni ju nevysetria tam preto sa pytam naco sa mam pripravit ale asi jul to urcite nestihnem ked budem mat presne pred dovolenkou mz no nic drzim palce a ake lieky ti predpisala a aj injekcie dakujem pekny den

monka112
27. jún 2014

@mirka7582 dakujem

lenka46775
27. jún 2014

@bubca7 Ahoj hned po prvej stimulacii mi poslala dalsiu ziadost takze mesiac som cakala len tym ze som isla este na laparo znova som isla na IVF az po 5-tich mesiacoch. Prvykrat som stimulovala Gonalom druhykrat Menopur a teraz neviem co mi da. A to predoperacne ti neviem povedat lebo ja robim v nemocnici takze tam som si zobrala krv a poprosila som internistu aby mi napisal nalez a ARO uz potom ti da doktorka cislo na MUDr. Hermelyho on robi pre spln ale pokial viem predoperacne by ti mal urobit aj tvoj obvodny lekar

bubca7
27. jún 2014

@lenka46775 a predtym si nesla cez poistovnu nemala si schvalenu ziadost od poistovne to kolko krat sa moze pisat ziadost a ty chodis ku toporcerovej a ako si s nou spokojna ako ze nechapem po kolkych pokusoch to konecne vijde vtedy ked sa vycerpaju vsetky pokusy a potom si to clovek musi hradit sam :-\:-\:-\:-[

hermina_
27. jún 2014

@bubca7 predoperacne vybavis na ktoromkolvek internom
IVF mas narok s poistovnou 3x - ale len do 39 rokov

bubca7
27. jún 2014

@hermina_ ano to ja viem ze ze 3krat mas narok ale nechapem ze koceny co tu pisu tak uz niektore boli aj 4krat a nic sa nechytilo kto mi zaruci ci to fakt zrobia.ci to nieje len biznis ked vedia.ue kocky.zaplatia lebo.chcu to dieta 🙂

hermina_
28. jún 2014

@bubca7 to je zial riziko... nikde nie je napisane, ze sa musi kazde IVF podarit, niekto ide aj 5-6x kym sa IVF podari 😔

dellissa
28. jún 2014

@bubca7 ahoj ja som otehotnela v splne 🙂 bolo to nase 2IVF pani doktorku poznam este s rastislavky chodim knej do poradne a stretavam sa stale s novími tehulkamy 🙂 vela bab sem nepise ... som snimi spokojna ...

bubca7
28. jún 2014

@dellissa ahoj no tak to gratulujem si asi prva ktora to tu sem pise no dufam ze aj nam snazilkam sa to podari a budeme mat usmev na tvari😉😉😉dakujem pekny den🙂

dellissa
28. jún 2014

@bubca7 dakujem 🙂 drzim palce kazdej vela bab som spoznala a kazda ma iny pribeh hlavne je to aby zeny nestracali nadej po prvom neuspechu treba mysliet stale pozitívne 😉

lenka46775
28. jún 2014

@bubca7 ahoj ano stale som isla cez poistovnu pri 2.IVF sme ale nedosli k odberu vajicok takze mi poslala ziadost len na navysenie liekov k druhej ziadosti nepocita sa to ako treti pokus a co sa tyka spokojnosti verim doktorke tak dufam ze sa to podari aj ked sa jej to so mnou velmi nedari ma nastimulovat stale skusame nieco ine myslim ze tam maju tolko vela pacientiek ze sa nedokaze kazdej jednej venovat tolko kolko by bolo potrebne a citim v tom aj biznis urcite len si zober Martin alebo Brno kolko lekarov robi v kazdom z tych centier a ona tu robi sama.....

bubca7
28. jún 2014

@lenka46775 akoze je to pekne ze ma vela pacientiek ale kazdej by sa mala venovat a nie to brat jak na pase 🙂 😉 ja ju neodcudzujem ja som zvedava ako dopadnem ja zatial ma plus aj proti asi tak 😉

lenka46775
29. jún 2014

@bubca7 No ved prave o to ide ze ona to uz nestiha venovat sa kazdemu tolko kolko by bolo potrebne a to sa musi odrazit vo vysledkoch som zvedava ako to teraz dopadne dufam ze sa to uz podari lebo dokopy som tam uz nechala dost vela penazi a o psychike ani nehovorim je to strasne narocne

bubca7
29. jún 2014

@lenka46775 no mne hematologicka predpisala prednison ze mam brat pred umelym oplodnenim a este mi predpisala este injekcie do brucha ze.sa moze stat ze ked sa podari tak nedonosim asi tak 😉

jaja9891
3. júl 2014

@lenka46775
@bubca7
ahojte zienky,neviete ako to vyzera s dovolenkami v auguste???

lenka46775
3. júl 2014

@jaja9891 ahoj zda sa mi ze niekto tu pisal ze dalsiu dovolenku maju posledny augustovy tyzden

jaja9891
3. júl 2014

@lenka46775 dakujem,chcela by som ist na HP,ale stale mi nieco do toho pride.... tak snad uz sa tam tentokrat dostanem...a inak co je tam nove?mas nejake info o uspechoch ci neuspechoch?

monca2013
5. júl 2014

ahojte baby,už dlho som tu nebola chystam sa do splnu koncom jula neviete či budu mat dovolenku? mam ešte mrazačikov tak si po nich idem. a neviete či pred KET dava pani DR.injekcie lebo niekde som sa tu dočitala,alebo len tabletky? 😉

bubca7
13. júl 2014

@monca2013 ahoj ako uz si bola v splne nieco poriesit 😉😉😉

bubca7
13. júl 2014

Ahojte koceny ako ste na tom bola niektora teraz v splne a ako to tam prebieha ako ste na tom ci uz kazda je na dovolenke😀😀😀

monca2013
13. júl 2014

@bubca7 ahoj ja sa chystam koncom jula mam zmrazene embryjka tak si po nich idem,už som tam nebola skoro rok tak už je načase tam ist. 🙂 a ak sa možem opitat tak ako ste na tom vy? tiež tam chodiš 😉

bubca7
15. júl 2014

@monca2013 ahoj tiez som tam zacala chodit mam jej volat na 3dca akurat som dnes dostala tak teoreticky by som tam mala ist vo stvrtok len akurat ideme cez vikend na dovcu tak neviem ci sa to nezacne hybat az po dovolenke🙂

bubca7
15. júl 2014

Takze som dnes volala a na dalsi cyklus takze az v auguste koceny ako pokracujete😀😀😀

lenka46775
16. júl 2014

Ja teraz stimulujem v piatok by mal byt odber folikuly su pekne v pondelok mali 13mm a bolo ich 20 idem dnes na kontrolu tak som zvedava ako to tam vyzera 🙂

sanny228
16. júl 2014

ja konečne budúci týždeň najskôr v utorok začínam so stimuláciou 🙂 už aby to bolo 🙂

monca2013
17. júl 2014

@sanny228 ahoj tiež tam chodim,chcela by som vediet ako pani Dr. či mi da pred KET tabletky alebo aj niekde som sa tu dočitala že vraj dava aj injekcie.Budem rada za odpoved 😉

sanny228
17. júl 2014

@monca2013 fuha tak to ja neviem ako to je pred KET....lebo ja idem ešte len na prvé IVF a ešte len na prvé ET 🙂

p0casie
19. júl 2014

Ahojte, tak aj my sme sa rozhodli s manzelom pre SPLN, sme objednani zaciatkom augusta. mam vsak dost obavy, nakolko my mame problem obaja. ja mam PCO a manzelovi na poslednom spermiograme vysla azoospermia :( neviem ci nam tam pomozu :( tak snad ano. citam pozitivne nazory, len neviem ako to je, ked je problem aj v muzovi, nie len v zene ☹ dufam ze aj s tym tam vedia pomoct. vybrala som si z kosickych centier prave SPLN, tak snad som dobre spravila 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre