Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bubca7
24. júl 2014

@p0casie myslim ze ti v tom poradia len sa,treba pytat ked sa nebudes nebudes vediet co dale drzim palce🙂🙂🙂🙂

hermina_
24. júl 2014

@p0casie ak sa potvrdi azoospermia, tak to bude problem - asi vam ponuknu zakrok Mesa)Tese - chirurgicky odber spermii pod narkozou a ak to nevyjde, tak potom uz len darcovske spermie
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉

bubca7
25. júl 2014

@hermina_ Ahoj co znamena azoospermia fuuuha take vyrazy ani som nepocula dakujem

hermina_
25. júl 2014

@bubca7 ziadne spermie v ejakulate

bubca7
25. júl 2014

@hermina_ dakujem uz.som si otom precitala
🙂🙂🙂;);););)

p0casie
31. júl 2014

@bubca7
@hermina_
ďakujem baby za oporu, ja viem, že to bude ťažké, len mám obavy aby to v Splne zvládli aj takýto problém, snáď áno....a k darcovským spermiam snáď nedôjde :(

hermina_
31. júl 2014

@p0casie urcite vas poslu pri potvrdeni azoo k urologovi a on to bude riesit - za stareho doktora sa odber spermii robil v saci a riesil to dr. hrivnak - urolog

p0casie
31. júl 2014

@hermina_ no manžel bol u urológa svojho, tiež mal tatýto výsledok, ale on to ďalej nechcel riešiť, že do centra máme ísť ☹

mirka7582
1. aug 2014

Ahojte žienky pani doc. my dala lieky metfogamma brala ste ,alebo beriete to niektorá ? Ja som nikdy nemala problemy s cukrom ani som to nikdy nebrala pán dr. herdzák mi ich odporučil,ale nikdy som ich nebrala . Načo sa ešte používaju ?

jaja9891
5. aug 2014

Ahojte zienky,dnes som podpisala ziadost na IVF v Splne a zajtra ju idem zaniest do poistovne,ako dlho schvaluju v Dovere???neviem co ma caka,som vystrasena z mojich dg.,nie z IVF,ale aj tak... snad to vyjde aj na 1x.... komu vyslo?

p0casie
5. aug 2014

pocute baby, ja sa chcem opytat kde presne ten SPLN je? viem ze Masarykova 17, na stranke majú aj budovu odfotenu. je to pri železničnej nemocnici. ale kde presne je vchod? lebo z cesty som nevidela nikde 😒 zajtra tam ideme, a nerada by som to hodinu hladala 🙂

hermina_
5. aug 2014

@p0casie najprv je zeleznicna nemocnica, potom je lekaren a dalsia brana je vchod do SPLNu - to je taka velka kovova (tusim) brana, vojdes do nej a tam je dalsi vchod aj so zvoncekom na SPLN - teda je to posledna brana na Masarykovej, uz na konci, takmer na rohu so svatoplukovou....

hermina_
5. aug 2014

@jaja9891 cca 3 tyzdne az mesiac (teraz cez dovolenky) Mne tiez schvalovali takto v lete, tak som na urychlenie volala aj do BA reviznym lekarom (boli ochotni)
Nam za stareho lekara vyslo na 2. a 3. pokus 😉

jaja9891
5. aug 2014

@hermina_ to az v BA schvaluju? 🙂 no pekne,tak som zvedava,ako dlho to potrva 🙂 a to sa ti ako podarilo az k nim dovolat? ja nemam za sebou ziadne vysetrenia,len HP na 4 DC a mm spg.,bola som operovana kvoli endometrioze...ale nic ine....este mam ist na kontrolu kvoli polypu,ale myslela som,ze robia aj hematologiu,vytery na mykoplazmy aspon a pod.... och...

hermina_
5. aug 2014

@jaja9891 ja som sa s IVF ponahlala a potrebovala som rychlo schvalenu ziadost - tak mi v KE v dovere dali kontakt na reviznych v BA, tak som im cca o 3 tyzdne volala a dali mi cislo schvalenej ziadosti a s tym som sla do SPLNu - este skor ako mali realnu schvalenu ziadost v SPLNe - do receptu na lieky stacilo cislo schvalenej ziadosti a to mi nadiktovali do telefonu 🙂 Ale neviem, ci by bola ochotna aj tato dr. na take nieco....
v kazdom pripade drzim palce, prajem pevne nervy a hlavne viery, ze to vyjde 🙂

jaja9891
8. aug 2014

@hermina_ dakujem 🙂 no uz bude ako bude,dufam,ze dovtedy vydrzim cakat...preco si sa tak ponahlala,ak sa mozem spytat?

hermina_
8. aug 2014

@jaja9891 kvoli veku 🙂

mirka7582
12. sep 2014

ahojte tak žiadost máme schválenu už iba čakat na mrchu 😀

monca2013
24. sep 2014

ahojte baby,ako tu čitam tak tiež chodite do splnu.Ja som bola teraz v auguste na KET no žial nevyšiel,mam ešte 3embrya.Len som chcela vediet či neviete či pani DR. nerobi vyšetrenia lebo ako čitam tak v inych centrach po viacerich neuspešnych IVF robia genetiku,hematologiu hysteroskopiu atd. Mam zasebou 2IVF 2KET a ani jeden nevyšiel vo mne vraj nieje žiadna chyba len v manželovi. Neviete mi poradit budem rada za každu odpoved dakujem 😉

kalista32
24. sep 2014

@monca2013 aj mňa by to zaujímalo u MUDr. som bola na IVF 2 pokusy neúspešné o genetických testoch nepadla reč a o darcovstve nechce počuť 😒 tak neviem tež čo ďalej čas ma tlačí 38 r. na krku ☹ ale nádej zomiera posledná 🙂 🙂 😉

monca2013
24. sep 2014

@kalista32 ahoj ani mne nič nenavrhla v inych centrach je to ine chcela by som ist do Martina tam robia všetky možne vyšetrenia ale vaham lebo mam ešte mrazačikov v splne.Skusim ešte pani Dr. povedat či by sa to nedalo a ak nie tak si zoberiem zdravotnu kartu a asi pojdem štastie hladat inde 🙂

kalista32
8. okt 2014

@monca2013 ahoj rada by som či si už rozprávala s MUDr. ja tiež rozmýšľam všelijako ešte chcem zistiť či nefunguje štátne centrum na Rastislavke v KE mňa netlačí len vek ale aj peniažky ma brzdia na ďalší pokus IVF 😒

monca2013
8. okt 2014

@kalista32 ahoj nie ešte som nebola,planujem ist v novembri ale tiež ma tlačia peniažky. 😉

kalista32
9. okt 2014

@monca2013 ahoj tak uvidíš čo ti povie po konzultácií prajem ti všetko dobre 🙂 😉

monca2013
9. okt 2014

@kalista32 ahoj dakujem ti velmi pekne tiež ti to prajem 🙂

mirka7582
9. okt 2014

@bubca7 ahoj dnes my odobrali vajká mám ich 8 🙂)) zajtra budú volat kedy sa mám dostavit na vklad 🙂 aj ty si krvácala po vybratí ?

moncuricka
9. okt 2014

@mirka7582 čoo? krvácanie... no tak sama som zvedavá..

franina
9. okt 2014

@mirka7582 ked mozem tak ti odpoviem, ja som krvácala po odobratí, ale len troška 🙂 je to v pohode.

mirka7582
10. okt 2014

@franina už je to v pohode už nekrvácam 😉

bubca7
10. okt 2014

@mirka7582 ani nie len malicko ale fakt malo fu ha to ti budu volat v sobotu hm hm hm no tak drzim palceky nech sa uchytia vela a ked kolko budes vkladat???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre