Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

takyna
4. feb 2010

Kukulik sme uz doma, ale stale lezim, popichava ma stale niekde , tlači, atd... 🙂 a psychika je slabsia, ale hadam to nejako zvladneme 🙂

kukulik30
4. feb 2010

zvladnete..urcite, anjelik dava na vas pozor zhora 😵 😵 😵 len pekne oddychuj a bude fajn 🤐

takyna
4. feb 2010

Diky Kukulik 🙂 a co ty noveho? idete do Ketu?

kukulik30
4. feb 2010

taky, ano v utorok je nas den, tak uz sa neviem dockat 😵 dufam, ze naposledy 😅 najlepsie by bolo , keby sa rozmrazili vsetky 3 🙂

pimma
4. feb 2010

ahojte 🙂 uz som doma, mala som 20 vajok 🙂 hlavne, aby co najviac z nich bolo kvalitnych. ET bude pondelok . inak sa citim dobre, trosku bolesti.
baby, este stale mat vela pit?

dalida
4. feb 2010

Pimmka, blahozelam k urodicke 😉 Cochvila tu bude pondelok a bublinky v brusku 😉
Taky, tesim sa, ze ta tu vidim. Prajem vsetko dobre... 😵
Katy, jeejda, Hanulka ma zase teplotky? No, len sa drzkajte... a ozvite sa, ako sa mate.
Kukulik, tento utorok ta uz caka ketko? Nooo, tak to budes na vysledocek cakat takmer na rovnako s Pimmou. 😵 🤐
Zajacik, myslim na teba aj maleho zajka. 🙂

kukulik30
4. feb 2010

Pimma, praveze teraz pi, po odbere, a sleduj si aj cikanie..blahozelaaaaaam, nech su krasne embryjka 😵 😵 😵

ahoj dalidka a ty si kolky dnik po KET?

katy2
4. feb 2010

taky, ahoj 🙂 prajem vam s drobcekom, nech ste v poriadku a nech to dotiahnete pekne az do uspesneho konca 🙂
pimma, gratulujem k urodicke... si dobra nosnica 😉
my sme doma od Dr. Vyzera to na dvojfazovu virozu, ale pre istotu zobrala Hanke vyter z nosa, hrdla a 3 skumavky krvicky na vsetky mozne aj nemozne vysetrenia. O tretej budu prve vysledky, ci je tam nejaky zapal alebo nie.... Teplotujeme stale....

kukulik30
4. feb 2010

katy...tak snad uz bude dobre,hlavne nech uz teploty ustupia, i ked to je dobre znamenie, ze telo bojuje..len to zubozene tielko dietata ☹ ...a CRP vam nerobila?..take vysetrenie , ci je zapal v tele , krvicka z prsteka sa vezme a da sa to do stroja a za par minut je vysledok...nasa dr. to ma u seba v ambulancii a je to super, hned vieme,ci zapal je, alebo nie je 🙂

katy2
4. feb 2010

kukulik, minule robila aj CRP, bolo v norme... Teraz ty ze brala zo zily na viac vysetreni, bude aj CRP o tej tretej.... Dala to vsetko spolu....

pimma
4. feb 2010

dalida.. dakujem 🙂 ako sa citis ty? si doma teraz? drz sa 😉
kukulik.. vdaka ... budeme spolu ocakavat vytuzene // 😉
katy.. dakujem... rychlo sa uzdravte 😉

ixi
autor
4. feb 2010

katy dufam ze bude cim skor ok nech sa hanicka z toho dostane 😎
pimma blahozelam krasna urodicka 😎

pimma
4. feb 2010

ixi 🙂 🙂
drzim palce, aby si co najskor bola v poriadku a mohla skusat dalej 😉 pokusate sa aj prirodzene?

dalida
4. feb 2010

Kukulik, zajtra to bude presne tyzden. Pimmka, citim sa fajn. Uz ma prestalo pichat v podbrusku. Som v pohode. A pocuvaj rady od Kukulika 😉 Pi vodicku aspon 2 - 3 l a sleduj si cikanie. Pri takejto urodicke moze nastat OHSS, pitim tekutin mozes jeho priebeh eliminovat. 😉

pimma
4. feb 2010

ok, dalida 🙂 budem pit co najviac. od stimulky som si tak zvykla na viac tekutin, ze dnes som to ledva vydrzala do opu nepit a bola som smadna ako tava 😀 inak necakala som az 20vajok, pri poslednej kontrole utz som naratala okolo 12. a vcera som mala neskutocne velke brucho, strasne som sa bala,ze popraskaju, no a dnes rano sa mi brusko zdalo byt mensie. no ale vyzera, ze vajka to vydrzali 🙂 idem si trochu lazkat, este ma to trochu boli.

kukulik30
4. feb 2010

dalidka a budes aj testikovat, ci ani nie?

kukulik30
4. feb 2010

pimma veru tak, spolu budeme cakat 🙂

katy2
4. feb 2010

Tak nakoniec ma Hanka v tele zapal (pravdepodobne zapal mocovych ciest) 😒 ATB sme sa nevyhli... Ale aspon vieme pricinu a riesi sa to....

ixi
autor
4. feb 2010

katy 😒 prajem aby to raz dva zabralo a hanicka bola zdravucka

ixi
autor
4. feb 2010

majte sa babulky ja idem do nocnej 😝 😀 😀

xeroma
4. feb 2010

Veverička a menopur si si pichala pod kožu alebo hlbšie? Moja sestrička u obvodnej mi povedala, že to má ísť pod kožu. Tak teraz neviem. Včera som si pichla prvu inj do hlbky asi tak pol cm do bruška. Je to ok?

dalida
4. feb 2010

Pimka, len oddychuj. 😉
Kukulik, budem testikovat, ale az niekedy na buduci tyzden. 😉
Katy, takze predsa tam je zapal??? 😖 Nech to cim skor prejde. Drzkajte sa.
Ixi, prijemnu sluzbu 😉

vevericka80
4. feb 2010

ahojte 🙂
xeroma - podla mna je to v pohode tak pol cm az cm, hlavne nech ti to nevyteka

vevericka80
4. feb 2010

ixi - prijemnu nocnu prajem
katy - Hanicke posuielam pusinku,aby cim skor vyzdravela 😵
pimma - blahozelam k urodicke, teraz dodrziavaj pitny rezim 😉
inac aj mne sa krati cas 🙂 dnes dosli kramy, dufam, ze skoncia cim skor 🙂

xeroma
4. feb 2010

Veverička ďakujem. Aj teraz si ideš pichať menopur?
Pimma, blahoželám. Ešte nedávno si len začínala, a už máš odber za sebou. Tak držím palčeky.

vevericka80
4. feb 2010

xeroma - ano aj teraz mam menopur.....ake ihly si si kupila?

xeroma
4. feb 2010

Sú oranžové - malé a tenké. Včera som pichala prvý krát a Ti poviem,že to bola iná maturita.....ja, čo som v živote inj. v ruke nedržala. Ale dnes to už bola pohodička, dokonca ma ani neštípala.

vevericka80
4. feb 2010

xeroma - aj ja som tak maturovala minuly rok 🙂 ale zvladla si to, tak je to v pohode 🙂

pimma
4. feb 2010

spala som ako zabita poobede, asi 3hodiny
vevericka, xeroma.. dakujem a tesim sa,ze uz zacinate so stimulkou 🙂

bukesanka
4. feb 2010

Ahojte holky. Blúdila som, blúdila a tak krásne som sem k vám zablúdila. Všetko čo mi trebalo, tak som to tu naštudovala, super všetko čo sa tu človek nedozvie...... 😉 sme v procese odoslania žiadosti, konečne mám posledné vyšetrenie za sebou, chcem vypísať obálku na poslanie žiadosti do Blavy a čo nevidím, na žiadosti o úhradu liekov je iná ulica poisťovne dôvery Čulenova 5, a na žiadosti na vykonanie asis.repr. je zase Karadžičova 8.... Tak kam to poslať? dík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre