Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
12. máj 2009

no hormony su hormony 😒 ..ale ak rastie dobre perinka, tak je to ok 😉

piskota80
12. máj 2009

veď hej, som neskutočne zvedavá, ako sa darí mojim piškotkam 😵 😵 😵

kukulik30
12. máj 2009

dufajme, ze dobre a uz su pripravene 😵

kukulik30
12. máj 2009

o kolkej tam mas byt?

piskota80
12. máj 2009

o 10:30, ale ako sa poznám, už o desiatej tam budem kuvikať 😀 😀 😀

cavik
12. máj 2009

Dobré ránko

čítam len poslednú stranu, boli sme mimo a bez net-u 🙂

piškótka.....ja som malateraz pri predposlednom KET to isté, pri braní E. ma už nejakého 8.-9, dňa bolelo strašne mrchovský podbruško, aj som to tu písala, ale bolo povedané, že to tak asi musí byť....tak sa popýtaj 😉 🙂 ...veľa šťastia

ixi....mrzí ma, žeto tentoraz nevyšlo, ale čo nieje môže byť hneď nabudúce 🙂 🙂 🙂 🙂

ostatné som nezachytila 😲 😲

a inak...už som videla Taellkiných drobcov, sú krásni 🙂 🙂 ....a aj ten kočík je krásny 😀 😀

jaanulienka
12. máj 2009

Dobre ranko, tak ma baby napadlo mohla by bazalna teplota uz aj teraz ze som tehotna. Merala som a mam 37,1 a normalne pocasl ovu som 36,7.

kukulik30
12. máj 2009

cauko cavik..jej ako srandovne to vyznelo 😀 😀 😀 ako sa mas?

katy2
12. máj 2009

Dobre ranko 🙂
piskotka, myslim na teba a strasne ti drzim palce 😵
pozdravujem vsetky 🙂

piskota80
12. máj 2009

jaanulienka, zvýšená teplota je príznak tehotenstva, aj ja som mala stále 37,4 - takže super

kukulik30
12. máj 2009

jaanulienka, jasne , ze mohla, ak si tehotna, teplota bude hore 😵 po ovu teploty stupnu a drzia sa hote, pred ocakavanou MS klesnu, tak ak mas tolko bude rada , ale mala by si merat aj dalej, dalsie teploty su smerodajne, neda sa riadit iba jednou 😉

kukulik30
12. máj 2009

katy ahoj 🙂

piskota80
12. máj 2009

katy, cavik ďakujem.
a to si sa cavik pýtala lekára, že je to normálne?

jaanulienka
12. máj 2009

Piskotka a inak drzkaj sa!

piskota80
12. máj 2009

ďakujem
jaanulienka a ty si ktorý deň od transféru?

cavik
12. máj 2009

kukulik......mám sa dobre 🙂 🙂 🙂 .....už som ohlásená aj na horomonálny profil ku mojej obv. gyn....sa mi vidí, že sa mi ešte stále tvorí mlieko a nerada by som išla do ďalšieho IVF "len tak", veď tiež už niesom najmladšia, tak nech sa to radšej rieši ......môj muž musí čerpať dovolenku z minulého roku, tak sme stále na chalupe a robíme terénne úpravy ( hrabeme sa v zemi ako krtkovia ) 😉 🙂 ....ale ako relax je to fajn 🙂 🙂

cavik
12. máj 2009

piškótka.....nie, len tu som to písala.....ja som na to vtedy úplne zabudla....na to KET som len tak tak dobehla od Miškovej dr., pretože akurát vtedy chytil laryngitídu a ešte som tam s ním v čakárni čakala cez 2 hodiny 😠

kukulik30
12. máj 2009

cavik, tak to mas pravdu, radsej nech ides do dalsieho kola fit bez nejakych onych problemov a to vegetenie a krtkovanie musi byt celkom prijemne..na chalupe byva vzdy super 🙂

piskota80
12. máj 2009

ja tiež čerpám dovolenku z minulého roka, no moja šéfka sa hneď pýtala, že či to idem riešiť, ale som jej povedala, že nie, lebo ju po tom nič nie je...

katy2
12. máj 2009

neviete nahodou, ako stevka? vela na nu myslim.... asi uz ma jakubka pri sebe, nie? 😕 😵

kukulik30
12. máj 2009

katy , teiz som ju vcera spominala, no mne to pride, ze ona uz ma jakubka pri sebe a teraz je este v porodke 😵

katy2
12. máj 2009

ked is spomeniem, ake stresy prezivala na zaciatku, chuda 😖 dufam, ze je vsetko v poriadku a uz sa len tesi z jakubka 😵

kukulik30
12. máj 2009

veru, zazila si toho ☹ ...no hadam, uz sa vytesuju s maleho prirastku 😵

cavik
12. máj 2009

piškótka.....pravdu máš 😀 😀 😀

dalida
12. máj 2009

Este raz vas vsetky zdravim. Kukulik, este som netestovala. Nemam doma testik. Dnes kupim. Zajtra rano urobim. Citim sa fajn, az na tu spodnu cast chrbta... 😒 Citim, ze ho mam... Uvidime, ako to vsetko dopadne. 😉

cavik
12. máj 2009

dieťaťko sa vymotalo z postieľky, prišlo aj s pílou, aj s vŕtačkou....ideme asi niečo zhlobiť🙂 🙂 .........a variť a prezliekať sa, umývať.... 🙂 🙂

cavik
12. máj 2009

jéééj, dalidka bude tiež testovať 🙂 🙂 ........veľa šťastia 🙂

kukulik30
12. máj 2009

dalida, dufam, ze s // 🙂

katy2
12. máj 2009

cavik, pozdrav miska 😉
dalidka, drzim palce 😵 😵 😵

cavik
12. máj 2009

katy....ďakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre