Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
14. máj 2009

verim ze ta teplota bol len nejaky plany poplach lebo brusko pobolieva 😒

katy2
14. máj 2009

ahojte 🙂
jaani, radim ti nemerat BT.... Ja som ju merala 2,5 roka..... Mam s nou skusenosti, viem, ako sa sprava... Merala som aj po KET a napriek neg. vysledku sa stale drzala hore.... Kvoli hormonom je velmi skreslena... Utrogestan a duphaston ju drzia hore umelo.... Tym nechcem povedat, ze ked je hore nemozes byt tehu, ale aj ked je dole, nic to neznamena... Zbytocne sa nestresuj, kasli na to.... Viem, co som ja prezivala, ako som neverila krvi, lebo BT sa drzala hore.....
Drzim ti palce, nech to vyjde..... 😵

lyndus
14. máj 2009

tak tak, ako pise Katy, najpodstatnejsia je krvicka... Katy, ako sa dari Hanicke?

jaanulienka
14. máj 2009

Dakujem baby za povzbudenie. Ja chcem byt tehuuuuuuu ☹ !!!!!!!!!

lyndus
14. máj 2009

jani jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 a ja chcem byt uz aspon 35 TT, ze Katy? 😀

katy2
14. máj 2009

lyndus, malej sa asi dari dobre... vegeti v brusku, roztahuje sa, akoby jej cele patrilo 😀 a strasne ma tlaci na mocak.... chodim stale cikat..... vobec ju nezaujima, ze ja sa neviem ulozit, neviem sa ohnut..... 😉 ale uz sa na nu velmi tesim..... 😵 😵 😵
jaanu, musis verit a este raz ti radim, nemeraj BT, kasli na to..... ktory den si po transfere?

jaanulienka
14. máj 2009

no dnes je to siedmi - vcera ma ako tak brusko poboliievalo dnes uz ani tak nie a aj prsia uz nie su take.

lyndus
14. máj 2009

katy, sak je cele jej, co by sa neroztahovala 😀 joooooooooooj uz len chvilinku a budes si ju uzivat 🙂

katy2
14. máj 2009

lyndus, zajtra uz bude 36tt 😉
jaani, strasne ti drzim palce..... to cakanie a pozorovanie sa je najhorsie..... ale vysledok bude stat za to 😵 😵 😵

jaanulienka
14. máj 2009

Rano som pozerala reprizu Reflexu a bol tam 2 rocny chlapcek o ktoreho sa rodicia nestaraju, tak nechapem v takych to pripadoch banbozka ze takym to matkam pozehna a my sa musime trapit a hladat vselijake cesticky ako sa k takemu pokladiku dostat. Je to nespravodlive. A to as nikdy nepochopim

lyndus
14. máj 2009

juj katy, keby som ti nedopriala, aj by som ti zavidela 😀 tak snad sa aj mi k takemu cisielku dopracujeme 🙂
jani, take nieco nepochopim ani ja 😠

katy2
14. máj 2009

lyndus, ja si presne pamatam, ked som bola na tom, ako ty..... akoby to bolo vcera... a tak rychlo to ubehlo.... neboj, tie tt pribudaju rychlo 🙂

lyndus
14. máj 2009

to teda dufam, lebo teraz sa mi to priserne vlecie 😖

dafy
14. máj 2009

ahojte vsetky
tak ja som dnes bola v SPLNE o štvrt na devät a tam nikto nikde 😀 😀 😀 prazdnota
od dnes zacinam brat extrimax 2rano a 2 vecer dalsi ultrazvuk 21 😀

lyndus
14. máj 2009

dafy mno super, aspon ta hned vzali...ja sa tam chystam v utorok, tak snad ma tam neuslapu 🙂 😝

dafy
14. máj 2009

lyndus na ktory den ti daval mrazacikov?

dafy
14. máj 2009

nikto nikde tak nic pridem neskor zatial si idem zasadit kvietočky do kvetinacov 😀

lyndus
14. máj 2009

mno davali na 14 den od zaciatku MS, bola som si nasolit suketu na obed, urobim si ju na masle, mnam 🙂 a som si stiahla program na projektovanie zahrad, tak sa snazim z neho vysomarit 😀

mimusa4
14. máj 2009

ahojte prišla som vás aspoň pozdraviť, ale zbežne si vás čítam...

tie čo sú smutné nech vstanú hore a bojujú, a šťastíčko príde.. 😵
tým čo stimulujú pekné a kvalitné vajka, ktoré kušú ako besné na deväť mesiacov 😀
tie čo pôjdú čochvíľa na krvičku, len krásne výsledky 😵 😀
čerstvé tehulky, veľa trpezlivosti na čakanie, ale ono to fakt beží 😀 a hlavne sa opatrujte 😉
tehulky v polovičke pekne hladkať bruškááá 😉 😀 😵 😵 ....vykonávam 😵
tehulka-y tie čo to majú za pár, už len trošička vydržať a už budete mať bambuľky pri sebe 😵 😵
a maminky čo to majú za sebou veľa zdravíčka, krásy i šťastia...ste pre každú motiváciou, že predsa to ide 😀 😵

jaanulienka
14. máj 2009

lindus a nemas program aj na kupelne? 😉

lyndus
14. máj 2009

juj musim kuknut, nieco som tusim minule videla 🙂

jaanulienka
14. máj 2009

😅 tak urob kuk

lyndus
14. máj 2009

jani nasla som len na kuchyňu 🙂

cavik
14. máj 2009

Pekný deň

mimusa....Ty si kde pozbierala tie Tvoje týždne ? 😵 😵 😵 😵 Tebe to tuším ide pekelnou rýchlosťou 😵

ja som si dnes bola po recept u dr. Hr., akurát v lekárni nemali pregnyl, tak prídem inokedy....aj som mu spomínala, že prídem až v septembri, napreik tomu som dostala aj pero k Puregonu 😒 , ale povedal, mi, že sa OHSS nemusím báť, že keď vieme, že mám zakaždým na neho nábeh, tak budem inakšie pichať 😉

cavik
14. máj 2009

lyndus a kde máš tie záhrady ? niečo by som aj ja popozerala 😉

mimusa4
14. máj 2009

cavik..ja sama neviem, ale som rada 😀 na silvestra som začala pichať a teraz tak 😀

keď nemajú lieky v tej lekárni tam, tak určite budú na moyzeske, je to roh alžbetinej a moyzesky-lekáreň, ja som tam dostala lieky (inj.) aj pri prvom aj druhom ivf

cavik
14. máj 2009

mne to ale vôbec nesúri a keď pôjdem najbližšie tým smerom, tak si to vyberiem....keby som pri tom nemusela behať aj s Michalom, tak si to obídem, ale ťahať ho kade-tade pešo alebo v kočíku, alebo nasadať a vysadať z auta, hľadať miesto na parkovanie a naťahovať sa s ním v každom obchode, aby neliezol, kam nemá sa mi nechce 😉 🙂

mimusa4
14. máj 2009

to ti verím, ale tak miško musí popozerať kde čo je 😉

cavik
14. máj 2009

to už je toľko týždňob od Silvestra ? Ja si pamätám ako si to preratávala, aby bol manžel doma 😉 a super to vyšlo 😵 😵

cavik
14. máj 2009

mimusa.....niekedy nemusí.....on je dosť šidlo a v košíku napr. stojí tam, kde iné deti sedia, na tom červenom sedátku, čo sa odklopí od košíka a keď má košík autíčko, tak sedí na korbe 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre