Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
19. máj 2009

piskota praveze bojim...........dajak ma opustil striezvy rozum........dnes som zasa spinila..........

melisska
19. máj 2009

zajtra mam byt 8:30 v Splne-odber vajicok 😵 tak sa idem psychicky pripravit 😀 pa moje

mima263
19. máj 2009

melisska, držím palce, aj ja zajtra idem ale až o 10

deny3
19. máj 2009

držím palce melisska a mima, nech sú ukážkové vajíčka 🙂

petronelka77
19. máj 2009

Melisska, Mima, drzim palce, budem na vas mysliet 🙂

mima263
19. máj 2009

baby vďaka, ale ja nejdem na odber, iba melisska.
Ja idem na tú poslednú konzultáciu. Už sú všetky výsledky.
Teda úplný začiatok

melisska
19. máj 2009

dakujem vam 😵
mima tak to tam este mozno budem 😉
deny ano modlim sa aby boli ukazkove 😉

melisska
19. máj 2009

mima a ake su vysledky?

deny3
19. máj 2009

jasné melisska budú, radšej menej, ale tiptop.

cavik
19. máj 2009

Pekný večer...tak smedoma z vonku 🙂 🙂

lyndus.....ja veľmi dobre viem, že Puregon do brucha je v poho....ja už to mám 2x za sebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....asi si myslela Stanku.....a aj ja som mala raz modrinu, čo som si tak tuho stískala ten podkožný tuk 😉 🙂

mima263
19. máj 2009

melisska to sa zajtra dozviem. Ja som len dnes volala či už sú (ten posledný odber na HP) a zajtra mám prísť.

melisska
19. máj 2009

aha, takze len HP ti robili a ine testy?
cavik ahoj 🙂
cmuk ku namuz ani nechodi,nie?
kukulik co robkate vsetky?

lenuliatko
19. máj 2009

Ahojte kočky moje zlaté 🙂
Zas sa po čase ukazujem, lebo som si všimla, že Ixi som chýbala 😉 Veru, máte pravdu, pauzujem od koníka a je mi naozaj lepšie. Keby bola zima, zrejme by som tu vysedávala často, ale teraz mám dostatok aktivít a na bábo až tak intenzívne nemyslím. Mám sa fajn, mám také pohodové šťastné obdobie. Keď aj som doma a mám čas, tak väčšinou vysedávame vonku pri novo urobenej záhradke, alebo vypadneme do prírody, do mesta a tak. Drahého mám momentálne zas odcestovaného, tak som sama, onedlho sa vráti a je možné, že s ním pôjdem na nejaký čas do Anglicka, on kôli biznisu a ja na výlet 😵 Tehu nie som, ovulku sme ledva stihli, na to som dostala mikózu, takže o ničom... Dnes som bola kupovať šaty, v nedeľu idem seternici na birmovku ako birmovná mama, tak mám vážnu funkciu... 😀 A okrem toho mám na krku mačinec, zas máme tri mačiatka, už majú 8 týždňov, takže hľadám kupcov a vychovávam 😝 To zas bude kľud, keď pôjdu k novým majiteľom 😀 Na koníka sa dostanem tak raz za tri dni, aspoň zbežne pozriem, čo je nové, v poslednom čase toľko píšete, že nemám šancu prelúskať všetko.
Ixi, to, že ti to zas nevyšlo som zistila až dva dni po, a priznám sa orevala som to, ale už som to nechcela rozmazávať, aby som ti ešte nepriťažila. Ale ty na mňa myslíš, mojko, tak mi nedalo, že s tebou súcitím, je to nespravodlivé... A kým sa pustíš ďalej, na tvojom mieste by som určite skúsila imunológiu a hematológiu. A aj laparku s hystereskopiou. Možno tam je nejaký problém.Drž sa, vyjde nám to všetkým o tom nepochybuj... 😉
Zajačik, som rada, že sa máš dobre, myslím, že sme na tom podobne, nechávame tomu voľný priebeh a tešíme sa zo života. Ja to ďalej začnem riešiť až niekedy na jeseň, nebudem si kaziť leto depkami 🙂
Všetkým tehuľkám zo srdca gratulujem, nech ste aj s drobcami v poriadku a zdraví 😵
A všetkým stimulantkám prajem vytúžené tehotenstvo a hlavne bezproblémové.
Melisska, držím palce na zajtra, tentokrát to musí vyjsť, myslím na teba.
Dalida, verím, že zajtra sa dozvieš krásnu správu. Viem, že to je len začiatok, ale nejak ten zázrak začať musí a všetko bude už len dobré, zaslúžiš si to.
Marcelka, ahojko, už je lepšie?
Kukulik, prajem úspešnú stimulku s tým najkrajším koncom.
Cavik, teba som tu tiež dávno nevidela. Tomka sa má dobre, vrámci normy 😉
Pozdravujem všetky, ktoré som ešte nespomenula, myslím na vás, aj keď tu nie som. Ja sa zas objavím... 😀

lyndus
19. máj 2009

cavik, tebe patril len ten usmevcek 🙂 zbytok bol pre stanku 🙂
melisska moja zajtra sa drzkaj, pfuj pfuj pfuj 😉

mima263
19. máj 2009

melisska a to sa toho robí viac v SPLNE? Lebo mne brali krv (na čo všetko ju brali neviem - HP určite) SONO a spermiogram. Priniesli sme nejaké výsledky : od androloga, z hematológie, z tkanivovej banky, starý HP, výsledky z výterov na chlamošky a iné potvory a to je všetko.

deny3
19. máj 2009

mima iné vyšetrenia v SPLNe už nie, tam už len IUI a IVF, u nás keďže sme mali všetky výsledky OK, tak mňa poslal na laparoskopiu, akurát mi dal tip na lekára, ktorý mi ju môže urobiť.

ixi
autor
19. máj 2009

lenuliatko moje som rada ze si sa ozvala myslim na teba a stale 😵 😵 😵

ixi
autor
19. máj 2009

melisecka drz sa mojko nech to je cim naj naj 😵 😵 😵 😵

kukulik30
19. máj 2009

melisska tak zajtra sme myslienkami s tebou 😵

leni 🙂 ahojcek, super , ze si napisala a tesim sa tvojmu optimizmu a dobrej nalade 🙂 a blahozelam k maciatkam 😵

kukulik30
19. máj 2009

dalidka zajtra cakame na pozitivne spravy 🙂

melisska
19. máj 2009

Este som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀
Dakujem vam vsetkym, nemozem spat 😅
Leni ahooooooooooooooooj moja, to je super, ze pojdete spolu 😉 a niekedy treba aj oddych od MK.
ixi zajtra sa budem drzkat aj manzelika rukami nohami 😀
pa a dobru nocku moje zlatucke 😵

jespera
20. máj 2009

Dobre ranko, zdravim Vas
Melisska - drzim palce, uz asi cestujes v tejto chvili..
Lynduska - ahoj, este stale nic? Ja som dnes uz mala prvu rannu ostru vymenu nazorov s zaludkom, citim sa ako po riadnej opici...len sedim a kukam do blba...

steva
20. máj 2009

Ahojte.Tak my sme uz doma a chceli by sme vam podakovat ze ste nas podrzali v tych najtazsich chvilach.dakujeme.potom napisem viac.

piskota80
20. máj 2009

ahojte,
melisska- veľmi silno držím palce na ober, určite bude vajíčok veľa a budú kvalitné 😵 😵
dalidka, čakám len // čiarky

stevka, gratulujem k Filipkovi, je nádherný, práve som pozerala jeho fotky. Prajem vám obom krásne chvíľky a tebe už len radosť, svoje si si už pretrpela až-až, takže už sa zo svojho synčeka len budeš tešiť. Ja fakt úžasný 🙂 🙂 🙂

lyndus
20. máj 2009

ahoj jesperka, mno neviem, ja mam bluvno skor vecer, kolo stvrtej sa to zacne a trva, kym nejdem spat, hrozne, ale zatial som to furt rozdychala 🙂 inac babulky, bola som dnes na utz, zobral ma svokor, nebola som ochotna cakat do zajtra 😀 vraj secko ok, ked som dobre pocuvala tak fazulka velka na 6 TT, pritomne embrionalne struktury, tak sa teskam 🙂 len nech jej to pekne vydrzi, na dalsi utz mam ist 28 alebo 29 (zas to bude zalezat od mangela 😒 ) tak nech pekne nadiktuje ze aktivita srdca + a budem uplne spokojna 😀
meliskaaa, drzkame paluchy 🙂 stevy, maly je uuuuuuuuuuuuuuuzasny 🙂 ahoj piskotka 🙂 dalida mno kde su tie // 🙂

piskota80
20. máj 2009

lyndus ahoj , som rada, že je všetko o.k.. Neboj, na budúci týždeň bude akcia +, uvidíš 😵 😵

lyndus
20. máj 2009

ahoj piskotka, zlatucka si, dakujem 🙂 kedy mas ty krvicku?

piskota80
20. máj 2009

až budúci týždeň v pondelok 😒 😒 😒 prsia ma bolia, ale to je to jediné, ak neberiem ten ľavý vaječník. strácam nádej, ale naozaj počkám až do piatku na ďalší test, potom sa uvidí

jespera
20. máj 2009

Lyndus super, takze o desat dni cakame A + ...neviem co..? Tie embryonalne struktury vravel aj mne, dufam ze nam ten tyzden rychlo zbehne a male sa nam bude vyvijat v poriadku.
Piskotka - drzim palce.

lyndus
20. máj 2009

piskotka moja, prsia bolia z hormonov, nebojkaj, uvidis v patok // 🙂
jesperka hej hej, inac ty ako skoro si mala srdiecko ty kokso 😕 😕 😕 sikovny krpcek 😀 mno hlavne ze nemusime cakat 2 tyzdne ale iba 10 dni, tiez dufam, ze bude secko ako ma byt 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre