Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

taella
8. sep 2009

už sme na tretej strane 😠

dnes asi všetci povinne držia hladovku 😀

lyndus
8. sep 2009

taelka eeeeeeeeeeeeeeeee, ale nedalo sa mi nalogovat, stale ma vyhadzovalo 😠

takže neskore ranajky alebo skory obedik 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

lenuliatko
8. sep 2009

Ahojte 🙂
Lyndus, kedže tu nikoho niet, chmatám všetko pre seba 😀 Veru, sa to zíde. Jakubko poslúcha?
Zajačik, aj ja sa bojím a čím ďalej viac... Staršne tomu verím, asi ako každá prvýkrát a bojím sa, čo so mnou urobí neúspech. A rovnako sa bojím, že sa niečo pokašle, nestihne... Najradšej by som už bola po ETe a už "len" čakať na výsledok.
Ixi, ahoj, ako sa máš? Zrejme si už preč, ale nevadí, ozvi sa keď prídeš.
Prajem všetkým krásny deň 🙂

lyndus
8. sep 2009

leni poslucha poslucha drobatko, akurat ma tu kvalitne okopkava hehehe 😀 kludne si uchmatni aj secky, budes potrebovat 😉

deny3
8. sep 2009

ahojte 🙂
naozaj je tu nejak pusto, kde ste všetky ?
Ešte že lyndus sa ukáže. A prečo si išla do roboty lyndus? oplatí sa ti, veď onedlho ideš na MD. A to meno si si nerozmyslela ? 😀 Pekne pribúdajú týždne a kopance ešte len budú. Môj Kubko si dáva záležať hlavne v noci, ja mu dám, keď sa narodí. 😀

dalida
8. sep 2009

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Ospravedlnujem sa za neprispievanie... , zial z prace prichadzam dost neskoro... to je tak akurat cas na pokec s manzelom, sprchu a hajde hajat. 😒 Dnes som si nasla chvilku pre vas z prace... Dnes mam narodky a bola som v splne. Mam papierik na predoperacne a o chvilu budem volat kedy zacat pichat vcelicky a kedy bude kontrola. Davku mi znizil o polovicu, aby sa predislo OHSS. Nuz tolko o mne. A kde su ostatne stimulantky??? Lenuliatko, uz zacinas? Nemam casik citat si vas od zaciatku. 😒

lenuliatko
8. sep 2009

Dalida, všééétko najlepšie k narodeninám. Prajem ti len to jediné.... 😵 Verím, že to vyjde.
Ja mám ísť medzi štvrtkom a pondelkom na dekáč, takže hej, pomaly to začína.
Deny, to je dobré, že počúva, kopančeky sú odpustené 😉 Veru, nažrala som sa 😝
Deny, to nič, že kope v noci, hlavne, že ho máš 😵

deny3
8. sep 2009

dalidka všetko najlepšie 😵 nech len vyráta dobrú dávku, aby boli pekné vajíčka 🙂 a z nich .... 🤐
Kopance sú úžasné, len potom neviem spať, lebo musím rukou naháňať riťku a nožky 🙂

jespera
8. sep 2009

Ahojte Kocky, zdravim Vas aj ja.

lenuliatko
8. sep 2009

No, tak to tu trošku ožíva 🙂
Deny, neviem si momentálne predstaviť nič krajšie 😵
Jespera ahoj, fúú 23tt, kde ten čas tak letí? Ešte neviete, čo to bude?

zajacik...
8. sep 2009

Dalidka vsetko najlepsie k narodeninam a prajem ti aby si tie dalsie oslavovala s drobcekom v naruci 🙂 Alebo s drobcekmi 😵 😵 😵 Cmuk 😉
Lenuliatko eru aj ja som do toho isla prvykrat s maximalnym optimizmom ze to vyjde. Nad neuspechom sa teraz nezamyslaj, na etn je casu dost aj potom, keby to nahodou nevyslo, ale ja verim ze vyjde. Musi 😀
No budeme stimulovat skoro narovnako, ja pojdem na dekac zrejme buduci piatok, to budem 19DC, alebo mozno uz aj vo stvrtok. Len este nemam schvalenu ziadost, teda mozno uz je aj schvalena, len mi ju este neposlali...
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

lenuliatko
8. sep 2009

Zajacik, tak si zavolaj do poisťovne 😉 Ešte máš pár dní čas, ale len tak pre istotu, či tvoju žiadosť niekde nezaložili. Ja som volala a že prečo volám, že to pošlú doktorovi 😝 Tak som pani vysvetlila, že majú dovolenku, že si potrebujem overiť, či áno, či nie, že sa potrebujem na to pripraviť. Tak mi povedala a včera som volala do Splnu a už ju tam majú. Radšej to poistiť, než potom stresovať. Ani ja si neúspech nepripúšťam, idem do toho s maximálnym nasadením, ale tam kdesi vzadu mi bliká, že čo ak... ☹ Nie, nie, čochvíľa tehuľkujeme jedna radosť 😵 Verím, že sa nám vrámci kontrol podarí stretnúť 🙂

dalida
8. sep 2009

Kocky, diky, za krasne priania. 🙂 Nech ich Boh vyslisi a . 🤐 😵 Zacinam pichat od 11teho do 15teho 150 jednotiek, 16teho kontrola, potom sa uvidi co dalej.

cavik
8. sep 2009

Pekný večer

Dalidka.....všetko naj, naj k narodkám 🙂 🙂 nech sa Ti splnia všetky túžby a očakávania 🙂 🙂

inak ženy, ja ôbec neviem kedy sa k vám pridám s pichaním včeličiek, od štvrtku nastupujem do práce, hneď čerpám časť starej dovolenky, počas ktorej už budem chodiťdo práce, potom mi bolo "vysvetlené", že v októbri so žiadnou nemám rátať, že ani nikto iný nedostane, v novembri je školenie v BA na 2 týždne, ale ešte nevedia, či pôjdem aj ja.....no, úžasné...hneď je človeku lepšie, keď vie, do čoho ide, všakže ? 😠 😠

ale vám všetkým prajem len a len úspešné pokusy, samozrejme 🙂 🙂

Kukulik...ako škôlka ? Miško plače každé ráno, ale našťastie ho netreba trhať z našich rúk, len je smutný, že neostávame s ním, aj sa pekne napapká, aj spinká, aj sa hrá.. 😒

jespera
8. sep 2009

Ahojte,
Lenuliatko mne sa ani nezda ze to ide rychlo - uz by som najradsej mala nejaky 8. december..🙂, ide mi to teraz akosi pomaly...:(, inac dievcatko..
Ale Vam strasne drzim palce - Tebe, Dalidke, Zajkovi, verim tomu ze budete stastna trojka.
Zhruba pred polrokom - som tak bola ja, Lyndus, Petronelka - naraz sme mali //...🙂, verim ze sa to podari teraz aj vam.
Prajem dobru noc.

mimusa4
9. sep 2009

teeeda dobré ránko..a nikde nikto?
no šup na raňajky..bude vám trebaaaaa 😉

ttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
tttttttttt 😵 tttttttttttttttt
tttttttttt 😵 tttttttttt
tttttttttt 😵 tttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttt 😵 tttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 ttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttttt 😵 tttttttttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttttt 😵 ttttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttttt 😵 tttttt
tttttttttt 😵 ttttttttttttttt 😵 ttttt
tttttttttttttttttttttttttttttt 😵 tttttt.....................................dievčatá držím mooooc palce

lenuliatko
9. sep 2009

Ahojte kočky 🙂
Mimuska, dám si, mňam 😀
Jespera, ďakujem, ja verím, že to vyjde. Inak nás je ešte viac, ktoré idú na IVF, len akosi v anonymite je im lepšie. A jedna ide skúsiť šťastie inde a trošku inak. Veď ona sa príde pochváliť... Hlavne aby sa to všetkým podarilo. A jéj dievčatko, my tiež túžime po malej princeznej 😵
Cavik, tak teda ti pekne nabúrali plány 😒 Ono, počas stimulky by si sa ešte urvala z práce, ale potom by bodla PN, alebo dovolenka, nech si v kľude. Snáď sa tam kdesi priestor nájde 😉
A Kukulika som dávno nevidela, zarezáva v práci asi 😅

lyndus
9. sep 2009

Jespi a este aj kukulik bude ketovat, tak budu mať stastny 4listok, urcite im prinesie stastie 😉
Deny zatial sme si to nerozmysleli, pocuj, nezmenis ty vasemu? 😀 😀 😀 bude tusim hojne Kubkov v jaslickach, skolkach a skolach za par rockov 😀
Leni, ja a Petronelka cakame chlapcekov, Jespi dievcatko, ako uz pisala 🙂 ja mam pocit, ze po ET su dievcatka, po KET chlapci 🙂 ako to vychadza vam babule?
Deny, isla som do prace, porobim do decembra, dostanem par niazkov a mozem nakupovat malemu 😀 juj sa uz velmo tesime nanho 😀 😀 😀

jespera
9. sep 2009

Caute,
Lyndus a kocik kam sa chystas kupovat? resp. uz mas presne vytypovane co chces?

lyndus
9. sep 2009

Jespi my urcite chceme trojkolku Cam Cortina evolution, sivo-zeleny (univerzalny 🙂 ), kupovat sa chystame od znamich, ktory ho vobec nevyuzili, maly sa nechcel vozit... ale pozerala som ich teraz v All Toys v Optime, maju ich tam najlacnejsie, dokonca teraz mali akciu kolo 16500 koňuriek, co je super cena 🙂 tak este uvidime, ako to poriesime 😀

dalida
9. sep 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Tu to akosi viazne, ze? To asi preto, lebo vacsina z nas zacala pilne pracovat. Lyndus, potom nahod foto toho kocika... Kto vie, ci ho o rok nebudes chciet predat... mne. 😀
Bambulky, na mna cosi lezie. 😒 Asi zase zapal stredneho ucha. Myslim, ze mam aj teploty. Ked pojdem domov, nasadim si antibiotika. 😖 Teraz mozem, ze?

mimusa4
9. sep 2009

lyndus ja som et a bude chlapec tak neviem, neviem..dúfam, že mi neoznámia, že mamička a je to dievčatko, každý vraví o ch.

lyndus
10. sep 2009

hehe mimuska nebojaj, take by ti vazne nemali oznamit 😀 😀 😀
dalidka kuknem na nete, ci najdem obrazok, teraz uz maju ine farebne prevedenia 🙂 ale snad sa postasti 🙂
... a samozrejme breeeeeeeeeeeeeeee ranecko seckym, ranajkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀

lyndus
10. sep 2009

dalidka, je v albume, kamoska mi poslala vcera obrazky, kotre stiahla, ked ho kupovali 🙂 takze super 😀

katy2
10. sep 2009

Ahojte 🙂
vsetkym stimulantkam drzim palce 😵 😵 😵
My sme boli vcera na ockovani do oboch noziciek - 7 roznych vakcin - nastastie len v dvoch injekciach.... Mala sa drzala pomerne statocne... teraz ma zvysenu teplotu, ale inak je to v pohode....
Drzte sa....

katy2
10. sep 2009

a zabudla som, uz ma hanka 6540g a 61 cm.... Krasne pribera, hoc toho mliecka az tak vela nevypije....

lyndus
10. sep 2009

katy mala je sikovnica 🙂
ozaj babule, kolko stoji UTZ vysetrenie v 30-tom TT u Dankovcika? Dakujem 😉

mimusa4
10. sep 2009

lyndus nejakých 7 či 10€ nepamätám presne, lebo nakoniec mi urobili prietoky v nemke a tam som nešla

lenuliatko
10. sep 2009

Ahojte, krásny deň prajem 🙂
Katy, viem si predstaviť, akú radosť vám hanka robí, len nech pekne papká a restie 🙂
Bola som dnes v SPLNe na dekáč. Takže som to odštartovala. Len chcem niečo k tým liekom, čo písal(a) Zajačik. Takže to vyzerá, že žiadne zlacňovanie nebude 😒 Pretože už teraz sa Puregon600 predáva za 75€ za balenie. Ešte som si ho nevybrala, ale pýtala som sa v lekárni a hneď som si skontrolovala aj kategorizáciu liekov na Edusane. Takže predtým bol určite drahší, teraz je za 75€, no možno príde ďalšia vlna zlacňovania 😕 Buď majú v Dôvere zlé údaje o cene, na ktorú by to malo klesnúť, alebo sú tam úplne mimo 😝 A ja som dnes navnadila sestričku, sa potešila, že ide zisťovať... Lebo doki o zmene nič nevedel. A ten dekáč mal také veľké balenie, tak sa pýtam, že prečo? A vraj tá jedna injekcia stála 12 tis. Sk! Potom klesla na 9tis. Fúúú, to sú iné pálky.

lyndus
10. sep 2009

mimus dik, ja len aby som vedela kolko mam chystat, chcem ist na ten UTZ k nemu, lebo moj doki ma posiela na tie UTZ ku kolegovi vedla do ordinacky, furt je tam miliarda zien, takze cakam 3 hodky, mne drobca ukazal len na konci a manzel tam vobec nemohol 😒 takze radsej priplatime, nech tam moze ist aj on, secko nam pekne poukazuju na velkej obrazovke a tak 🙂 ale pritoky sa robia az v 34TT, nie? Ja som skor myslela ten velky utz v 30TT, nieco take ako sme boli teraz v 20TT a ten stal 23€, tak neviem, ci to bude len 10€, ale potesilo by to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre