Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jajica
7. okt 2009

jasné, ja som po Kete / včera som bola/ a mám v brušku 2 bambuľky, ale ináč už mám za sebou 2 IUI a 1 IVF

zdeja
7. okt 2009

no ja som po tom co citam len zaciatocnik 1.IVF a v mrazaku mame 3 babulky.....co ti povedal doki???inac kolko sa plati za KET?? nie som si ista, sestricka mi aj vravela ale neviem ci 60 al. 90 e.

jajica
7. okt 2009

mne ostali po IVF 4 bambuľky, všetky mi rozmrazili a prežili 2 a tie mi včera vložili 😵 , a platila som 90 e a myslím, že nejakých 15 e. stáli lieky a doktor mi dokopy nepovedal nič 😠

jajica
7. okt 2009

idem povinne ležkať, tak pa 🙂 🙂

zdeja
7. okt 2009

no heeej ten nas HRedzi je hrooozne ukacany....len ho treba stihat pocuvat lebo on spusti a my sme mimo 😀 😀

zdeja
7. okt 2009

ok babenky idem do sprchy.pekny vecer

cavik
7. okt 2009

ahoj dievky

kuku....držím prsty

matulku som potom asi aj ja videla, podľa toho manžela....ja som tam bola do 9.15 a iba jeden pár išiel na odber, taká vyššia blondína s kučeravými vlasmi

zajačik....áno, videli sme sa 🙂 🙂 ...ja som dobehla ( behala som celé mesto, zo Nám. Osl. do SPLN-u, pretože mi manžel zabudol doniesť načas auto ) okolo 8.30 a po polminúte si Ty vstala a išla si na UTZ, že ? 😉 🙂 ....podľa minulých popisov som si pamätala tmavé dlhé vlasy a zlatú kabelku 😉 🙂

idem vybrať dieťa z vane a hajde spať 🙂
potom sa ešte ozvem, ak tu niekto bude 😉

zajacik...
7. okt 2009

Cavik hej to som bola ja 😀 Si symposka 😉
A ta kucerava blondinka, tak ja som myslela inu co isla na odber, ta mala tmave vlasy, tak to nebola ona.

zajacik...
7. okt 2009

No idem si dat dalsiu davku do bruska, xixi 😅 Ako nejaka zavislacka 😀

bobik77
7. okt 2009

Ahojte dievčata, ja som sa dnes vrátila zo splnu s negatívnou odpoveďou a môj manžel akurát nie je doma tak to musím stráviť sama ☹ ☹ ☹ ☹

mima263
7. okt 2009

bobik to mi je ľúto, drž sa

zajacik...
7. okt 2009

Bobik ty si dnes bola na krvicku? 😢 😢 😢 😢 😢 Drzkaj sa... poplac si... ☹

zuzla80
7. okt 2009

Zajulko ahoj moja, vidím, že vo veľkom včeličkuješ - tak pevnú ruku a moooc veľa šťastíčka prajem 😉

kukulik30
7. okt 2009

bobik 😢 😢 😢 jaaaaaaj, drz sa moja..no skoda, ze si teraz sama 😔

zajacik...
7. okt 2009

Zuzlik mas IP 🙂

cavik
7. okt 2009

zajacik...dikes...napodobne 🙂 🙂 🙂

zajacik...
7. okt 2009

Bobik a to si mala ET ci KET? Kludne sa tu vyrozpravaj ak ti to pomoze, aspon trosku ti pohladkame dusicku... joj to je take smutne, preco je to take nespravodlive ☹

bobik77
7. okt 2009

mala som KET

zajacik...
7. okt 2009

A mate este zmrzlinky?

kukulik30
7. okt 2009

bobik a este ti ostali mrazaciky, ci uz nie?

bobik77
7. okt 2009

Mala som vraj dve uplne nádherné morulky...a predsa nič...ja tomu nerozumiem...nerobila som si veľke nádeje, lebo mne v živote nič nejde ľahko ale preda som len dúfala...ale keď ani 7 test mi nič neukázal tak už vedela načom som 😠

bobik77
7. okt 2009

Jo joj, ja ich mám šak som vďaka tomu skoro umrela na OHSS!!! Odobrali mi 35 vajíčok a zamrazili nakoniec 20 embryjok a teraz po prvom KET ešte ostalo 14

zajacik...
7. okt 2009

Bobik je vela veci ktorym nerozumieme ☹ Ja sa potom vzdy utesujem, ze tak to malo byt a ze je to lepsie ako keby sa malo stat nieco s babatkom neskor... ja viem ze je to slaba utecha, ale aspon trochu mi to pomaha...

bobik77
7. okt 2009

kukulik, práve čítam že tam máš tri bublinky..to si si dala vložiť 3 kúsky??? Lebo ja o tom rozmýšľam, aby som sa nemusela dlho napchávať tými hnusnými hormónmi

zajacik...
7. okt 2009

Bobik teda ty si rekordmanka s tolkymi vajickami 😕

bobik77
7. okt 2009

hmm....šak áno, čo nám iné ostáva. A ty tiež chodíš do SPLNU?

bobik77
7. okt 2009

No ďakujem pekne za taký rekord, ktorý ma stal život a kopu bolestííííííí 😒 😒 ...ale už som nato zabudla. Preto by som bola šťastná ak by to chcela vyjsť.....lebo na ďalšiu stimulku si už predchádzajúcich skúsenostiach netrúfam ☹

kukulik30
7. okt 2009

aha...uz si spominam..veru ty si mala rekord tusim 😅 ..tak to mas este sancu...ja tiez nechapem, ako je mozne, ked vlozia take krasne morulky alebo blastocysty, ze sa neuchytia ☹ ...no neovplyvnime to a urcite si netreba nic vycitat...kazda robi preto maximum..vyssia moc...musime ist dalej, aj ked tie pady tak bolia 😔 😢

ja som bola z mojho Et straaaaasne sklamana, isla som do toho s tolkym optimizmom, neuspech som si vobec nepripustala a dopadlo to ako to dopadlo 😔 ..ale stale mam neskutocnu chut ist znova do toho, aj napriek tej bolesti...ta tuzba ma zenie vpred, ja neviem, kde sa ta sila stale najde, ...ale najde sa 😵

bobik, ja ty ju najdes 🤐

bobik77
7. okt 2009

Zajačik nevieš náhodou či Kukulíkovi vkladali tri embryjka?

kukulik30
7. okt 2009

a ten OHSS je strasiak riadny 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre