Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
8. okt 2009

Cizana ja si pri tvojom nicku stale spomeniem na cinzano, mnam 😎 Robis mi tu chute ked sa tu objavis 😀

ixi
autor
8. okt 2009

a ja precitam vzdy chyzna 😀 😀 😀

cizana
8. okt 2009

lenuliatko, aj ja idem ráno na krv (po 14. dňoch). Stráááááášne sa bojím!! 😲

jajka27
8. okt 2009

ja som tiež pri OPU nemala prezervatív 🙂

ixi
autor
8. okt 2009

nebat sa vsetko bude ok 😎

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko no podla mna take vysoke uspesnosti nie su, neviem... Podla mna pri ET okolo 30-40% a pri KET este menej, ale nehadam sa...

ixi
autor
8. okt 2009

jajka no aspon nie som sama 😀 😀 😀

zajacik...
8. okt 2009

Baby tak vy nenosite primaky? Ved doki na vas skrachuje 😲

zajacik...
8. okt 2009

Cizana ty uz ides zajtra na krvicku???? 😕 A ze si si uz robila testik? Hmm, priznaj sa 😵

lenuliatko
8. okt 2009

Ixi, určite aj na teba použili UZV, inak by nevedeli, kde loviť folikuly 😉 Si to prechrápala 😀
Zajačik, odvážny pokus srandovať s dokim 😀 Inak, so sestričkou mám aj ja len tie najlepšie skúsenosti, vždy sa prihovorí, pokecá, to je naša spriaznená duša, vďaka Bohu za ňu.

ixi
autor
8. okt 2009

ja nosim len pri opu som nemala 😀 😀 😀 😀 ja skrachujem ked ma bude tolko oplodnovat a nic z toho 😀

ixi
autor
8. okt 2009

no ja raz prechrapem aj neviem co 😀 😀 😀

jajka27
8. okt 2009

cizana,zajtra držím palce,viem,že máš strach,to je prirodzené,ale neboj,už zachvíľu budeš počuť tú krásnu správičku...živo si spomínam na tento deň 🙂

ixi
autor
8. okt 2009

zabijem sa ked som taky spachtos 😀 😀 😀

ixi
autor
8. okt 2009

gratulujem ste tehotna tuto vetu vam vsetkym prajem z celeho srdiecka 😵 😵 😵

cizana
8. okt 2009

Test som ešte nerobila, ale veeeeľmi som chcela, ale manžel bol proti. Takže čakám na ortieľ.
Inak tie prezervatívy by mala byť v takej ordinácii samozrejmosť! Mne to pripadá trápne, keď vyťahujem prezervatív!

lenuliatko
8. okt 2009

Cizana, hej aj ty ideš ráno? Strašne držím palce, nech je to pozitívne. A testík si nerobila? Aj mne vždy príde na rozum cinzano, mňam.
Zajačik, hej, Helios má štatistiku a tak to vychádza. Dokonca, ak sa dobre pamätám, tak minulý rok v októbri bola najvyššia úspešnosť ETov až 62% 😉

ixi
autor
8. okt 2009

no tak bodaj by bola v splne 100 😵

ixi
autor
8. okt 2009

cizana silno drzkam vseky palce 🤐 😵 🤐 😵

vevericka80
8. okt 2009

ahojte SPLNiecka slniecka 🙂
konecne som si vas docitala, dnes ste toho velmi vela popisali 🙂
nejak sa vas tu vela nazbieralo 😉
inac ani ja som nemala pri OPU prezervativ, ani mi to nekazali doniest
Deny GRATULUJEM 🙂
Zdeja, Kika vela stastia k zajtrajsej krvicke

zajacik...
8. okt 2009

Ixi ty raz prespis aj vlastne oplodnenie 😀 😀 😀 Ale to asi my vsetky co sme tu 😝

cizana
8. okt 2009

Tak rada by som zajtra počula tú vetu "gratulujem ste tehotna ". Lebo už teraz mám fóbiu z toho, čo mi povedala sestrička pred rokom, keď to nevyšlo.
Dúfam, že zajtra otvoríme cinzano a pripijeme na tehulkovanie - aj vám všetkým!

lenuliatko
8. okt 2009

Veru, aj mne to je trápne, teraz som si už zvykla, je mi to fuk. Ale pri tých pálkach, čo platíme, aspoň toto mohlo byť v cene.
Ja určite nepôjdem na krv bez testu. Nebudem testovať skoro, ale musím sa psychicky pripraviť. Ono ani s pozotívnym testom nie je ešte vyhraté, ale na začiatok to stačí. A nič iné potom nechcem počuť od sestričky len to: Gratulujem, ste tehotná 😵

lenuliatko
8. okt 2009

No tehuľka, ty sa na cinzano veľmi nechystaj, nezvykaj drobcov od malička 😀

cizana
8. okt 2009

Ďakujem Vám všetkým za povzbudenie!

zajacik...
8. okt 2009

Ja som sa minule pri krvicke po IVF u sestricky rozplakala 😢 Lebo sa ma zacala pytat ako mi je, a ja som jej povedala ze nemam ziadne priznaky, aj testiky ze boli iba / a tak mi to prislo luto ze som tam fnuk ☹ A sestricka mi povedala ze mi tak praje aby som bola tehotna, joj zlata bola. A potom ten smutny hlas v telefone... 😔

ixi
autor
8. okt 2009

zajacik no minule som ho sice neprespala ale zato som tak kecala so sestrickou ze ani neviem kedy ma doki oplodnil uz len odchadzal 😀 😀 😀

cizana
8. okt 2009

Vlastne máte pravdu - pripíjeme až v novej téme - junovkach ci julovkach 2010

zajacik...
8. okt 2009

Cizana, Zdeja a Kika, drzim vam palce aby ste si mohli zajtra otvorit flasku malinovky ako pripitok na oslavu 😵

ixi
autor
8. okt 2009

aj mne je vzdy fnuk ked idem na krv a viem ze test je negat ale teraz budem tehotna a hotovo 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre