Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
14. okt 2009

katy krasne foto..Hanka je krasnucka..a na tej poslednej ako krasne barankuje 😵 😵 😵

katy2
14. okt 2009

ahojte 🙂
na kontrole sme boli pochvaleni.... vojtovka zabera 😵 tesim sa, dalsia kontrola az o 2 mesiace, ked budeme mat pol roka....
Este nas caka zajtra kontrola u rehabilitacnej doktorky po mesiaci. Keby nam uz povedala, ze nemusime cvicit... Ale to asi nie.... ☹ Hlavne, ze to zabera....
Pozdravujem vsetky.... 😵

kukulik30
14. okt 2009

katy, super, ze to tak prosieva Hanicke 😉

kukulik30
14. okt 2009

a vy kde ste sa vsetky podeli 😕 😀

melisska
14. okt 2009

ahojte 🙂
Kubko a Hanicka-cmuuuuciky 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵
kukulik 😉 nie si koza, ja som vedela ze ty do soboty nevydrzis 😀 ale ja si myslim ze si tehu 😵 😵 😵 pfujpfujpfuj
zajacik zajtra budu krasne vajiiiiiiiiicka 😵 😎 ano zabudla som na lenuliatko a matulku 😅 tak budes siesta 😉 🙂
kukuliiiiiiiiiik tu som

cizana
14. okt 2009

kukulik, no,no,no!!!Predsa si testla? Ja viem, aj mňa to lákalo..... Ale skúsila si asi skoro.
katy, vy ste ale šikulky, keď tak pekne napredujete! Len tak ďalej!
K tomu plnému mechúru- vyjadroval sa lekár z jedného pražského CAR-u.
Totižto ja teraz čítam a prehodnocujem, kde som urobila chybu, že som to neudržala. Zajačik zajtra sa drž! Trocha podriemeš- júj, ako Ti bude dobre.Ja už chodím do práce - ťažko sa mi zvyká a ešte k tomu v takom počasí. Dnes sme mali v práci hroznú zimu.

kukulik30
14. okt 2009

melisska, ja mam obavu, ze z toho nic nebude, lebo predsa len daval blastocysty, tak to je akoby som bola na ET, nie? ale zase je mozne , ze si tam este plavaju a rozmyslaju, kde by si mohli kusnut 😀 su asi nerozhodne, robila som test Pepino 20tka

kukulik30
14. okt 2009

mne tiez sestricka raz vravela, ze je lepsie poloplny mechur, vraj je lepsi pristup ku krcku maternice..ale jasne, ak ides ciakt, taks a nic nestane, ved ten krcok najde aj tak..proste je to len o tom, ze je lahsie viditelny 🙂 tot moj laicky postreh 😀

melisska
14. okt 2009

kukulik, vies ked nie je na 9 den po KET ziadna ciarka, tak by som si myslela ze asi nic,lebo uz vsetky mali druhu, tak este cakaaaaaaaaaaaaaaj, my budeme s tebou 😉 no a lepsi by bol 10 😉 mne meskala mrcha 5 dni, uz som aj spekulovala, ale na siesty vecer prisla hnusoba 😀

kukulik30
14. okt 2009

ja som dnes 7.den po Ket, tak verim, ale ked uz na 10.den nic nebude, tak to bude jasne....

jaaaj, no melisska, tak uz si skoro testovala, heeeeeej 😀 ..skoda, ze svinucha dosla 😒 ale neboj ,urcite to pride 😉

melisska
14. okt 2009

kukulik musi prist, ved sa taaaaaaaaak snazime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
14. okt 2009

to snazenie je teraz prijemne, ze? 😉 ked si to tak uzivate 😀

melisska
14. okt 2009

predstav si ze otehotneli 3 zienky, ktore chodili na umele a teraz otehotneli prirodzene 😀 velmi ma to potesilo. Vam ostalo este 7 ci 8 algidiek? 😵

melisska
14. okt 2009

ano, je lebo my uz na nic nedavame pozor, a to je to perfektne 😉 😎

kukulik30
14. okt 2009

vraj 8 ...ja som asi zle poratal, lebo som myslela, ze mame 11, ale podla toho to znamena, ze bolo 12, ked 4 rozmrazoval..no tak este mame sance, ak by to nevyslo 🙂

kukulik30
14. okt 2009

fiha, pekne, ze im to nakoniec vyslo prirodzene 😵 😵 😵

ixi
autor
14. okt 2009

cavte babule ja verim ze teraz budem tehu lebo moje zmrzlinky sa uz dajak minuli 😎

kukulik30
14. okt 2009

ixi..o tom niet pochyb 😵

ixi
autor
14. okt 2009

kukulik sa tesim ked pridem za tebou s kocikom do snv a pojdeme na prechadzku ja s dvojkami a ty s trojkami 😀 😀 😀

ixi
autor
14. okt 2009

sploieham sa ze to teraz vynde inu moznost nepripustam 🙂

kukulik30
14. okt 2009

tak , ixi spravny pristup 🙂

ixi
autor
14. okt 2009

tak tomu ver 😎

ixi
autor
14. okt 2009

kukulik a citis nieco alebo mas dajake pocity?

kukulik30
14. okt 2009

nie nic, sem tam pri zvysenej namahe, chodzi, ako na menzes,a le inak nic...

kukulik30
14. okt 2009

a ty ako sa citis?

melisska
14. okt 2009

no, ixi a cestou sa mozes stavit v nalepkove 😀 😀 😀 😀 ja budem mat jedno 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palceky 😀
kukulik to je pekne 8 😵 my mame este 5 no ale minule som mala 7-ostali 2 a nic z toho, tak uvidiiiiiiiiiiiiiiiiime 😉

ixi
autor
14. okt 2009

ani ja nic vynimocne akurat ze nespinim 😵

katy2
14. okt 2009

Ahojte 🙂
tolko nadejnych tehuliek pokope 😵
melisska, ahoj 🙂
babenky, mna zacala strasne boliet jazva po sekcii, ale hrozne, nemozem sa ani vystriet 😖 To je asi reakcia na to hlupe pocasie, lebo inak s tym problem nemam ☹

kukulik30
14. okt 2009

ja tiez myslim, ze ak bude, tak bude jedno..ale budem vdacna vdacna vdacna 😵 😵 😵 len nech je

ixi, tak to je fajn, ze nespinis 😉 dobre znamenie 🙂

melisska
14. okt 2009

dievcat a mna sa nespytate ako sa citim 😀 no dobre, citim sa vyborne, ale obcas ... no viete 🤐 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre