Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
15. okt 2009

no ja nerobim nic zaujmave lezim pozeram telku citam ....a tak mi to ide pomali v noci idem 5x na wc budim sa 😝

ixi
autor
15. okt 2009

KATY DRZIM HANICKE PALCE 😎

ixi
autor
15. okt 2009

zeny kde ste 😕 😀 😀

zajacik...
15. okt 2009

Caute babulky, tak mame 5 vajok, tak ako som predpokladala... Dnes som bola na odber vajok sama, tak si na vas vsetky pospominala ako ste tam v tej izbicke boli aj vy predo mnou 🙂 Dnes mam lepsiu naladu nez vcera. Dakujem ze ste na mna mysleli a drzte palce aby sa nam vajka oplodnili (ICSI) a nech to do pondelka vydrzia... 🙂

mirus25
15. okt 2009

ahoj holky. 😀

mirus25
15. okt 2009

Zajko blahoželám k piatim vajkám. Aj to stačí. Hlavné je aby boli silné, aby sa dobre oplodnili a poriadne zahryzkali a vydržali 9 mesiacov v brušku. 🙂 Akoto že si bola sama na odber? neoplodňovali sa hneď ?

lenuliatko
15. okt 2009

Zajačik super. Nie veľa, ale hlavne, nech sú kvalitné. A ver im, oplodnia sa všetky 😉 My sme boli na odber dve ale aj tak som tak rozjímala na posteli a spomínala na všetky, ktoré ste tam boli predo mnou, mala som pocit, že ste všetky blízko 🙂
Katy, neviem sa dočkať zajtrajška, keď budú konečne detičky v brušku 😵 Strašne im verím. Držím palce na kontrolu.
Prídem neskôr kočkule, varím.

zajacik...
15. okt 2009

Mirus to ze som bola sama som myslela ze sama ako zena na odber. Jasne ze moj drahy tam bol so mnou a vajka uz zrejme oplodnuju... Neviem po akej dobe ich oplodnuju, ale asi hned, nie? A je dobre ze som tam dnes bola sama, aspon mi ich nemozu nejako zamenit 😅
Lenuliatko tak zajtra uz budu babiky v brusku, to je super, ja ta budem nasledovat v pondelok o 11,00 hod. 🙂

mirus25
15. okt 2009

zajacik už som ťa pochopila. 🙂 a to ti bolo fakt dobre že si bola iba sama. manžel mohol byť celú dobu pri tebe na izbe. a podľa tvojich slov, nemala som len ja ten strach zo zámeny. 😉 Viem o jednom prípade kde zamenili embryjká, a v jednej rodine sa narodili dvojčatá. jedno biele a jedno čierne. ozaj. a nejde o róma, ale o original černoška. A držím ti palce na pondelok. aby embryjok ostalo čo najviac, aby si mala prípadnú rezervu na súrodenca.

katy2
15. okt 2009

zajacik, gratulujem k vajickam... drzim palce, nech su z nich kvalitne a silne embryjka 😵
leni, zajtra drzim palce 😵
my sme dopadli dobre, stav malej je vyrazne zlepseny, ale este stale pokracujeme v cviceni. Ale uz len 3x denne, nie 4x ako doteraz. Dr. povedala, ze ked sa mala zacne pretacat na brusko aj z druhej strany, vtedy bude uplne super. Ona to vidi este tak na mesiac. Ze na Vianoce zabudneme, ze sme cvicili 😵 Tak som zvedava.... Ale som rada...
Este sme boli aj 2 hodky na prechadzke, ja som vymrzla ale malej sa dobre spinkalo 😵

kika79
15. okt 2009

Ahojte dievčence,
zajko, k šťastiu stači aj jedno, nie to 5 😉 je to super
ja som dnes po 3 tyzdnoch bola v robrote, az mi je lepsie, doma mi uz bolo smutno ☹
v robote sa mi troska zdvihne adrenalin a je to hned ok 😀
matulka, ixi ,kukulik a zajtra aj leni, nech sa vas drobci pekne držia. 🤐 😵
ja si este stale musim pockat ☹ uz aby bol koniec novembra a dame si repete 😉

deny3
15. okt 2009

zajko to je dobré 5 vajíčok, aj ja som mala a tri sa oplodnili a jedno už má takmer dva týždne, akže držím palce aj na nohách 😉
inak ja som sa Hredzáka rovno opýtala, či ich nemôžu zameniť, mala si vidieť jeho tvár 🙂

lyndus
15. okt 2009

zajko blzhozelam ku vajkam, urcite to budu riadny bojovnici, uvidis 🙂
Deny, si ho viem presne predstavit 😀 😀 😀

ixi
autor
15. okt 2009

zajacik gratulacia 😵 😵 😵

ixi
autor
15. okt 2009

deny to co si bola taka osipana? 😕

ixi
autor
15. okt 2009

katy super ze ste s malou dopadli super a ze sa to zlepsuje 😵

ixi
autor
15. okt 2009

kika dik veru nech sa drzia a dufam ze aj coskoro tvoje sa budu drzat 😉

kukulik30
15. okt 2009

ahojte, no hned ako som dosla domov, tak som letela ..ako ste dievcence dnes dopadli, teda hlavne zajko 😵
a hned pozeram aspon tie prispevky na tejto strane a vidim, ze 5 vajok..to je fajn,to budu tie prave na oplodnenie a hryzkajuce 🙂 😀

ixi
autor
15. okt 2009

ahoj kukulik ako sa citis?

matulka7
15. okt 2009

Ahojte,...
zajačik - gratulujem k úrodičke,....
aj mňa napadlo,..... že či tie embryjká nemôžu nejako zameniť,.....dokonca sa ma to pýtala aj moja mamča,..... ja jej suverééne že čosi,.. ale potom mi to hlavou chodilo hore, dole,.... 😀 😀 😀
Kukulik - ty siako strelka,.. šikulka, všetko stíhaš,.... 😉

ixi
autor
15. okt 2009

ahoj matulka ako sa mas?

kukulik30
15. okt 2009

katy, tak sa tesim, ze mala postupuje vpred..a ze to uz vyzera na Vianoce na koniec cvicenia 😵 😵 😵 veru ta Vojtovka je sice bolestiva a neprijemna ,ale na druhej strane robi zazraky 😉

deny3
15. okt 2009

ixi z nemocnice, doteraz neviem, kožá sknštatovala, že vraj z liekov, bola som tam kvôli tlaku a na ten mi dali dopeyt a ja som sa potýžni pobytu takto vysypala, ale niektorý hovoria, že z prádla, oni to perú v nejakých sračkách. Inak na fotkách to vyzerá ešte dobre, ale v skutočnosti som mala nohy až čierne, revala som od bezmocnsti, všetci lekáry na to srali, až keď som išla na sekciu a potom ma mali pustiť domov, tak skoro niečo vymýšľali, tak prišli na nejaké infúzie s kotikoidmi, samorejme bez odkonzultovania s pediatrami, lebo som sa snažila aj kojiť. Pobyt v nemocnici horor.

kukulik30
15. okt 2009

ixi stale rovnako 🙂 ziadna zmena, akurat ma nohy bolia ako, ked ma prist mrcha, to je jeden z mojich priznakov, mam ich take unavene a tazke a z prace to nie je urcite 😀 a obcas vajecniky citim, ci co to je 😀
a matulka a ty ako sa vam vodi, citala som ze sema tam matulka bolest bruska 🙂

kukulik30
15. okt 2009

deny a ty co si mala taku reakciu na lieky 😕 suha, sak to ta muselo aj svrbiet..moja zlata ☹

ixi
autor
15. okt 2009

deny vidis to je hrozne ach to zdravotnictvo a uz ti to ustupilo? a hlavne ze drobec je v poriadku 😎

katy2
15. okt 2009

deny, a kde si rodila? 😕 To je sila 😠 Tie vyrazky su hrozne 😕 A kojis?

kukulik30
15. okt 2009

je mi luto, ze mas taku neprijemnu skusenost z nemocky a divne mi je , ze na to uplne kaslali 😠 tak to je ozaj sila 🙄

ixi
autor
15. okt 2009

baby ja sa tak nudim 😖

cizana
15. okt 2009

ahojte, som doma z práce a tiež som bola zvedavá ako sa vám darí. Zajacik, super!
Po nevydarenom pokuse som si povedala -"nikdy viac!", ale teraz by som s Vami hneď menila a išla do toho... Držkajte sa a vychutnávajte ten slastný pocit s vašimi bambuľkami!
Deny - Ty máš dobrú odvahu! (myslím to, ako si sa opýtala Hredziho na zámenu)
kukulík, ixi, ako sa máte?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre