Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
15. okt 2009

najprv svrbelo, potom už pálilo, doteraz mám kožu ako starena, suchú a olupujúcu sa, a svrbiacu samozrejme. Kožná v nemocnici mi "odporučila" nech si najdem kožnú lekárku. Neviem, či je to normálne,ale stále zvažujem dať podnet na úrad, celá liečba v nemocnici sa mi nepozdáva. Ešte aj tekutýý púder som si musela kúpiť, ležala som na gynde a tam také veci nedávajú!

kukulik30
15. okt 2009

ixi..no to je udel PN..alebo si najdi nejaku cinnost, co ja viem skus si precitat nejaku knihu, taku zaujimavu, co sa od nej nevie clovek odtrhnut 😀

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik ja citim lavu stranu a aj nohy 😎 asi stoho lezania 😀 😀 😀

kukulik30
15. okt 2009

ixi 😀 😀 😀 no super

deny3
15. okt 2009

katy to bola Rastislavka. Neviem, či nájdem odvahu skúsiť mať ešte jedno bábo, lebo neviem kde v KE rodiť.

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik mna mocnebavy citat keby aspon neprsalo 😖

ixi
autor
15. okt 2009

cinzana ahoj 😉
deny tak pojdes do sace 😉

ixi
autor
15. okt 2009

ale to je fakt sila ze kupit tekuty puder ja by som sa stazovala 😠

katy2
15. okt 2009

deny, ja som rodila v novej a nedam na nu dopustit... aj som tam lezala pocas tehu aj som rodila a som spokojna.... preto som sa pytala, lebo na novu mi to nevyzeralo 😠

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik kedy testujes?

katy2
15. okt 2009

ixi, ani v saci to nie je ruzove az tak, ako sa o tom hovori 😠

ixi
autor
15. okt 2009

tolko sa vytrapime aby sme boli tehu a potom toto s nami robia 😠

deny3
15. okt 2009

ja neviem, ani o novej som dobré nepočula. Moja skúsenosť je taká, že každý len čaká, kedy mu dá človek niečo do vrecka. Asi si radšej zaplatím pôrodnicu v Rakúsku.

ixi
autor
15. okt 2009

tak sup ku nam vybavime 😉

cizana
15. okt 2009

ixi, ako sa cíítiš. Inak ja som bola strašne šťastná po vklade, ale po týždni, čo som bola v práci a vystresovala som sa (z nášho vedenia) vtedy v pondelok - som už bola veľmi podráždená a nervózna - dokonca ma začali bolieť vaječníky a podbruško. Trochu si vyčítam, že som sa nedala na PN počas celých dvoch týždňov.

katy2
15. okt 2009

deny, ja som nikomu ni do vrecka nedala a bolo o mna dobre postarane... jasne, ze vsade sa najdu rozni ludia, ale celkovo je to tam v pohode. Nie je to hotel, ale tu starostlivost co potrebujes tam mas....

kukulik30
15. okt 2009

ixi...ja ti neviem, kedy testnut, najprv som chcela v sobotu, ale teraz rozmyslam, ci radsej nie v nedelu ...11.den po KET budem..nejako sa bojim, co tam najdem 😅 😅 😅

kukulik30
15. okt 2009

alebo ku nam pridte odrodit 🙂

katy2
15. okt 2009

kukulik, z troch embryjok musi byt aspon jeden bojovnik... Ja im verim 🤐 😵 Testni v nedelu 😉

kukulik30
15. okt 2009

katy, a co ak nebude...ja nemam ziadne priznaky...hmmm..to som hrdinka, hlava vravi, ze ved na priznaky sa netreba spoliehat, a vnutorne vo mne vrie....ale som podstatne pokojnejsia ako po ET , to je pravda 😉

katy2
15. okt 2009

kuku, ja som tiez nemala ziadne priznaky... a ked som ich "mala" vysledok bol neg. Prve priznaky prisli asi tyzden po poz. krvicke. 😉

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik budu tam dve// 🙂 vy ste ma vcera tak navnadili s tym testovanim ze ja som ani spat nemohla a hned som mala chut testovat 😉 takze ja to asi tiez testnem uz ajtak nezmenime vysledok ja sa tiz bojim co bude ale verim ze bude dobre 😎

kkatty
15. okt 2009

ahojte... kukulik, ani ja som nemala dllllllho nijaké príznaky, ani po potvdení krvi 🙂 a dnes už sme 12.tt
A - dievčatá - boli sme dnes v poradni a máme už tehotenský preukaz aj baby box sme dostali a bolo to super. Drobec bol nádherný 😵

ixi
autor
15. okt 2009

keby sme prirodzene otehu tiez by sme nemali priznaky to len teraz sa pozorujeme 😎

cizana
15. okt 2009

kukulik, hlavne sa nestresovať !!!!- hovorím z vlastnej skúsenosti. Nekontroluj sa príliš, neboj všetko bude dobré, ale teba trocha pobláznil ten baby test..., však?

ixi
autor
15. okt 2009

kkatty super gratulujem 😵

ixi
autor
15. okt 2009

kukulik ty ides kolkeho nakrvicku?

kkatty
15. okt 2009

viem, že stále nemáme vyhrané, chodím aj na hematol. a nejaké protilátky mám pozit., tak myslite aj na nás 😉 a ja budem ďalej maslieť na vás 😉

kkatty
15. okt 2009

"myslieť" malo byť

ixi
autor
15. okt 2009

kkatty a ty mas dajake zle vysledky z hematologie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre