Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
4. mar 2011

@dalida odovzdam🙂))) 😀

melisska
4. mar 2011

@katy2 maš pravdu🙂)) tesim sa na krasnu spravicku🙂))

pimma
4. mar 2011

@katy dakujem 🙂 som zvedava na pondelkovy ultrazvuk 😵 kolko bambuliek sa ukaze 😉

katy2
4. mar 2011

@pimma @melisska dufam, ze to bude dobra sprava... cim viac sa to blizi, tym vacsia neistota sa ma zmocnuje....

melisska
5. mar 2011

@katy2 jesné že to bude dobrá správa 😉

steva
6. mar 2011

@katy2 jasne,ze to bude dobra sprava a ja sa jej uz neviem dockat.urcite uz aj srdiecka budu,ja som uz mala v siedmom tyzdni. 😉

cmuk05
6. mar 2011

katy2 držim palčeky aby bolo všetko v poriadku 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
7. mar 2011

@katy2 no kde si? 🙂

cmuk05
7. mar 2011

@katy2 prid už nevieme sa ta dočkať...dones dobre spravy 😉

tinna13
7. mar 2011

ahojte baby
zabludila som do vasej temy. svoje 1 IVF som tiez absolvovala v KE u doktora Hermana. Teraz chodim do Brna, pretoze sme sa stahovali. Drzim vam vsetkym palce aby ste boli coskoro tehotne
@katy2 ahoj aj ja som velmi zvedava ako dopadnes a kolko bubliniek sa uchytilo. ja som na tom velmi podobne ako ty iba o tyzden pozadu. ET som mala 13.2, tiez mi vkladali 2 embyjka a hcg na 12 den bolo 935,8.
ja mam sono az na buduci tyzden
drzim palce 🙂

cmuk05
7. mar 2011

@katy2 kde si.... 😉

katy2
7. mar 2011

Ahojte 🙂
Takze cakame jedneho chrustika 😵 😵 😵 😵 Srdiecko mu bije ako zvon..... 😵 😵 😵 😵

lenuliatko
7. mar 2011

@katy2 nádhera, držte sa s drobčekom, teším sa s vami 😵 😵 😵
Tinna, gratulujem 😵

cmuk05
7. mar 2011

@katy2 gratulujeme a tešime sa stebou 😀

deny3
7. mar 2011

@katy2 až mi vyhrkli slzy, veľmi, veľmi držím palce 😵 😵 😵 🤐 inak, aj ja som mala podobný termín, 23.10., len Kubko sa trošku poponáhľal 😵

steva
7. mar 2011

@katy2 velmi velmi sa s vami tesime.prajeme krasne tehulkovanie 😵 a gratulujeme.

katy2
7. mar 2011

@lenuliatko @cmuk05 @deny3 @steva dakujem vam 🙂 strasne sa tesime...... myslim, ze tentokrat sme uz v SPLNe nadobro skoncili 😎 S Hredzim sme sa lucili s tym, ze sa uz len prideme ukazat 😵 Bol strasne zlaty... nejak nas tie 3 IVFka zblizili 😉

melisska
7. mar 2011

@katy2 jeeeeeeeeeej blahozelam k srdiečku🙂)))) 😵 😵 😵

dalida
7. mar 2011

@katy2 moja zlata, blahozelám 🙂

pimma
7. mar 2011

@katy2 blahozelaaaam 😵 tesim sa s vami 😵 😵 😵

dorotka66
7. mar 2011

@katy2 blahoželáme 🙂 je to super a držíme ti palčeky 🙂 ja mám stále problém už mi mešká M, od injekcie čakám 14 dní a nič. ..dnes mi povedali v SPlne, že ak to stredy nedôjde mám prísť na krv. kočky neviete mi poradiť o čo by mohlo ísť? 😒

mysiatko
7. mar 2011

@katy2 blahoželám k bublinke 😀 😀 😀

zuzana.dry
8. mar 2011

@katy2 GRATULUJEEEEM...nadherna sprava

katy2
8. mar 2011

@melisska @dalida @pimma @dorotka66 @mysiatko @zuzana.dry dakujem vam 😵 😵 😵
@zuzana.dry tebe sa to uz krati, uz si za polkou 😉 takze druhy chlapcek 🙂 som zvedava, ako dopadneme my, ci babinec alebo parik 😀 😎
@dorotka66 drzim palce, nech uz ms dojde a nech je vsetko ako ma byt...

zuzana.dry
8. mar 2011

@katy2 Ano Katy, nejak to bezi...vnimam to rychlejsie ako pri prvom...drzim palceky, aby vsetko vyslo podla predstav 😉

zuzana.dry
9. mar 2011

@kukulik30 Az teraz som si vsimla Kukulik, ze tiez cakas chlapceka....tak sme na tom podobne 😉 ...drzim palceky... 😉

nubab1
9. mar 2011

ahojte baby, už dlhší čas vás tu sledujem 😀 😀 ale konečne som nabrala odvahu napísať, chystám na doporučenie gyn. do Splnu, ale akosi nemám odvahu.... ...hlavne ma zaujímajú ceny, či sa za vyšetrenia, lieky a IUI atd.. platí..chodila som ku p.dr.Toprorcerovej do starej nemocnice, tam to bolo všetko zadarmo...a tomu sa to aj podobalo, 😉 doteraz vlastne ani neviem čo mi je 😒 plno otázok-žiadna odpoved, ale kedže toto je sukromné tak neviem, a ako to tam vlastne prebieha...díky vopred za podporu...bojím bojím ...

dorotka66
9. mar 2011

@katy2 ďakujem, dnes mrcha došla 🙂 a dúfam, že to buďe všetko ok 😉 a pokračujeme...

katy2
9. mar 2011

@nubab1 vitaj 🙂 dr. vela nenarozprava, ale co sa spytas, odpovie.... mozes sa pytat tu, my ti odpovieme, co budeme vediet... a vieme uz toho veru dost 😎
ked chces ist do splnu, najlespie je ist okolo 3.dna cyklu, teda ms... Dr. ti urobi vysetrenia na hormonalny profil - krv a uzv - 3x pocas cyklu a manzelovi spg. na konci mesiaca ti povie vysledky a co navrhuje dalej.... Ty si co absolvovala na Rastislavke? Tam je to ale uplne o nicom.... V SPLNe sa sice plati, ale maju vysledky... Plati sa za lieky, teda doplaca, plati sa za IVF, IUI, ICSI, mrazenie a KET.... Hradeny cyklus IVF poistovnou (lieky + samotny zakrok - cca 1000 EUR) Lieky su dost drahe.....

@dorotka66 tesim sa a drzim palce... teraz to uz pojde veeeelmi rychlo 😵 a ake mas injekcie?

dorotka66
9. mar 2011

@katy2 dali mi gonal, už som sa tu pýtala či si ich niekto pichal, ale nik sa neohlásil.-) dnes som zašla na krv a nakoniec z toho bol aj ultrazvuk (som nečakala) a ten mi asi pomohol 🙂 ani domov sme nedošli...sa teším, že došla, elbo to vyzeralo tak, že začnem aj bez mrchy a to ma veľmi netešilo. radšej nech to ide podľa klasického" scenára 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre