Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

byvam na 1 poschodi ale nasi cierny obcania maju dlhe ruky 😠 😠

ixi
autor
5. máj 2009

nikdy nehovor nikdy

ixi
autor
5. máj 2009

ja ti to vyprovokujem uvidis ci ne

jaanulienka
5. máj 2009

Moja nervozita je z toho ze o par dni budem vtom a ze uz druhy den mame malych drobcoch nebude. Asi mi sibe ale ja sa tak strasne tesim a verim ze sa potom asi zblaznim ked nic

ixi
autor
5. máj 2009

janulienka et byva uspesny neboj mysli pozitivne

jaanulienka
5. máj 2009

nejako mi popreskakovali slova asi to jej z tej radosti 😎

dafy
5. máj 2009

ixi no keby som nemala taky problem ako mam tak mozno by som aj o tom uvazovala 😝

a keby sa aj stal ten velky zazrak ako hovoris bolo by to velmi zle lebo som pobrala dost tabletiek aj antibiotika nehovoriac o horucich kupeloch atd

ale mozne to nie je takze ani neuvazujem 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

no dafy ako myslis

jaanulienka
5. máj 2009

a na kolko percent? 😉 Akurat som dnes citala ze embryjka sa poriadne usadia az po 3 tyzdni. No a ja chcem ist do prace po tyzdni alebo lepsie povedane budem musiet kedze moja kollegynka sa vo stvrtok dozvedela ze je 7 tt a to ma 38 rokov a prve babo na ceste, k tomu silnu cukrovku. Zazraky sa asi deju

jaanulienka
5. máj 2009

V tomto roku je to uz 2 kolegyna a uz to nechavaju len na mna, ze do tretice.

ixi
autor
5. máj 2009

mylim ze 70 percent a ty budes tehu 😉

jaanulienka
5. máj 2009

ked to hovoris ale cele moje okolie to vidi na dvojky tak to asi bude pravda 😀

ixi
autor
5. máj 2009

😵 😵 😵 tak tomu ver 😎 😎 😎

jaanulienka
5. máj 2009

ixi - mam z teba fajn pocit. Stale sa ti tu niekto postazuje, podepkuje a ty ako dobra vila vzdy ochotne poradis, povzbudis adt. Ty si take slniecko 😉

ixi
autor
5. máj 2009

janulik dik 😵 😵 😵

ixi
autor
5. máj 2009

ja tiez sa postazujem 😀 😀 😀

dalida
5. máj 2009

Piskotka, ahojcek. V brusku mam dve bublinky. 6 a 8 bunkové (to mi prezradila nasa pani sestricka) 🙂 Tesim sa, ze budeme spolubojovnicky 😀 Myslim, ze aj minule, ked nam to vyslo... sme na tom boli rovnako a tiez asi s takym tyzdnovym odstupom, ze? Verim, ze tentokrat nam to vyjde az do uspesneho tehulovského konca a zaroven zaciatku zivota s nasimi ratolestami. (ja chcem mat dvojcence) 😀

dafy
5. máj 2009

ixi uz som tu len trebalo nieco podrzat svokrov na balkone 😝

ixi
autor
5. máj 2009

dafy ty si normalne pomocnica 😀 😀 😀

ixi
autor
5. máj 2009

dafy este trimes 😀 😀 😀

petronelka77
5. máj 2009

Ahojte Splniecka a ostatne 🙂 .
Vsetkym, ktore cakaju tento tyzden najkrajsiu spravu, drzim palce 🙂 , takisto aj stimulantkam, tehulkam a snazilkam pekny vecer 🙂 .
Nejako nic nestiham, ani citat, teraz som prisla z prace, tak som spravila aspon mrk 🙂 .
Krasny vecer 😉

linkap
5. máj 2009

vevericka ...nebud smutna uvidime sa v lete...ty si na tom lepsie ako ja 🙂

toto bolo moje 3ivf... a mrazacikov nemame, tak budem samoplatca


jespera gratulujem ... bola som tiez vtedy s vami na krv..nevedela som , ze si to ty...potom som hovorila s vever.na chodbe drzim palce

🙂

ja tu budem sem tam nakukovat....nechcela som tu pisat, ale vidim, ze je to opat super babinec ako ma byt..., tak drzim vsetkym palce nech ste //

mima263
5. máj 2009

mrzí ma, že sa nejako neviem pridať do debaty 😖
pekný večer

melisska
5. máj 2009

ahoj, dnes som ukladala drevo a celkom mi to pomohlo 😉

linka je mi to luto, nebola si nikdy tehotna? 🤐

mima akoze sa nevies ved si sa uz pridala 😀

ixi ako tehulka 😉 🙂 😵

zdraviiiiiim vsetky tehulky 😵

kukulik tak sa zajtra asi uvidime 😉 😵 najciac sa tesim na Samka 😀 😎 aj na teba samozrejme 😵

kukulik30
5. máj 2009

melisska, ano aj ja sa tesim, my dojdeme asi okolo pol8 az 8mej, kedze ideme so Samkom, tak pojdeme pomaly 😉

kukulik30
5. máj 2009

a mozno aj troska neskor, no uvidime rano, ako vyrazime, kedy sa malemu uraci vstat..predpokladam, ze ako naschval, bude spinkat a budeme ho musiet zobudit 😒

kukulik30
5. máj 2009

ale mimka, coby si sa nevedela pridat, ved tu sa debatuje o hocicom, vzdy sa da, jednoducho prid a hotovo 😉

melisska
5. máj 2009

kukulik my tam uz budeme, pred 7-mou,ale aj tak sa uvidime, este chcem ist do prace 😉 musim si zorganizovat ten mesiac ked budem na PN, aby nemali problemy ako na jesen 😉 kazdy clovek je nahraditelny, ale im asi viacej vyhovuje ked na niekoho kydaju 😉

lyndus
5. máj 2009

kukulik ty si mi dnes take chute narobila s tou kapusnicou, ze dnes sme boli u svokrovcov zvestovat stastnu novinu, tak som si doniesla kyslu kapustu a zajtra varim...teda ak mi do zajtra nejaka ostane, lebo chodim cely vecer vyzierat do chladnicky 🙂 tak neviem, ci je to tehu alebo moje klasika chute 😀

taella
5. máj 2009

robíte chute s tou kapustou , asi budem musieť urobiť segedínsky už dávno sme ho nemali , kvôli deťom , ale teraz keď už nekojím , tak budem musieť urobiť .

Dnes sme absolvovali 5 hodinovú vychádzku s deťmi v meste , zastávka v AIDE , nakŕmili sme seba aj deti 😀
fotku som dala spraviť , tak zajtra ju odnesieme do SPLNu .

Pridala som nové fotečky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre