Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
8. máj 2009

babulky, akurat tak uvazujem...ked pisu, ze embrio sa uhniezdi cca 5 den po ovu a ovu bola 14 den cyklu tak ja mam posunut den menzesu v pase 5 dni dopredu? teda ked som mala 8-meho tak na 3-ho? cca pravdaze 😀 kedze bolo male vlozene rovno do maternice v teoreticky den ovu 😀 dufam ze som to nenapisala odveci hehe

jespera
8. máj 2009

Ahoj Lyndus, dnes nejako neviem - citim nejake tlaky, bolesti, pichanie tam dole - aj celkovo neviem, dufam ze to nie je predzvest niecoho zleho...
A ty pohodicka?

lyndus
8. máj 2009

neboj moja, urcite nie... mna bolelo brusko vcera cely den, mala som pocit ze vajecniky...ale sa utesujem, ze to patri k tomu, roztahovanie maternice a tak 🙂 nevies ako je to s tym davanim datumu do pasu?

jespera
8. máj 2009

- no inac sa to rata - ked je et, alebo ket...neviem co mas ty
- ale ak sa ti chce hladat - pozri par stran dozadu - prispevky od Katy , ona to tam vysvetlovala ako sa to rata

lyndus
8. máj 2009

ja mam KET

lyndus
8. máj 2009

nevies kedy cca to bolo, nejako to neviem najst 😒

lyndus
8. máj 2009

mno nikde nikoho ☹

lyndus
8. máj 2009

Katy moja, ako sa to pocita prosim 🙂

lyndus
8. máj 2009

tak nist, ideme my na zahradku, majte sa zatial babulky 🙂

dafy
8. máj 2009

lyndus ahoj

mima263
8. máj 2009

ahojte, želám pekný dník.

Neviem ako to v SPLNe vlastne chodí, tak sa chcem spýtať.
V utorok idem 3.krát - Dr. sa len usmieva, nikdy nič nevraví - pri sone nadiktuje niečo sestričke a koniec
Ja by som už chcela vedieť ako dopadol spg - keď už toľko kŕmim muža všetkým možným....
Povedia mi to vôbec?

jaanulienka
8. máj 2009

Ahojte, tak ja som uplne mimo. Asi je to tymi hormonami len sa mi kruti v hlave a dat nieco do ust tak to ani nahodou. Normalne vidim hviezdicky.

ixi
autor
8. máj 2009

mima ahoj v utorok tia zasa zoberu krv a spravia usg potom zhruba za tyzden pojdete na konzultaciu a tam ti doki povie aky bol spermoigram a tvoj HP a navrhne co dalej ci IUI alebo IVF 😎

ixi
autor
8. máj 2009

janulienka davaj na vas pozor pekne oddychuj 😵

mima263
8. máj 2009

ahoj ixi,
aj som si myslela, že žiadne priebežné info nebudú, tak vydržím...
Ako sa cítiš?

ixi
autor
8. máj 2009

no ja? spinim a cakam kym pojdem na krv uz som taka vyrevana az ma napina na zvracanie ale co narobim.....musim ist dalej....
priblizne info nebude az konzultacia vlastne tam vam vypise uz aj ziadost ak teda vam bude treba ivf

mima263
8. máj 2009

ixi to ma mrzí.
Ja som dúfala, že to už prestalo...

dalida
8. máj 2009

Dobre popoludnie, kocendy.
Ixinka, chapem co prezivas, no nechaj si priestor aj na verziu z krvicky... Co ak predsa len mozes byt tehulka? Prosim ta, uz neplac.
Ja som po vcerajsku uz ok. Vyspinkala som sa... Manzel uz poslucha... Poobede nas pozvali na cajik kamarati tak uvazujeme, ze k nim skocime na tu hodku posediet... To mi hadam nezaskodi.
Prajem vam vsetkym pekny den. Ixinka, budem na teba mysliet.

ixi
autor
8. máj 2009

dalida nevies kolko stoji v splne PK?

lyndus
8. máj 2009

ahojte babulky, uz sme domka 🙂 dnes je super pocasie, fajne bolo, ako sa mate vy?
Ixinka mojaaaaaaaaaaaaaaaaaa, viem ze to mas tazke, ale neplackaj ☹

ixi
autor
8. máj 2009

lyndus a da sa to? je to tazke myslela som ze potom vsetkom to uz konecne vinde ale ideme dalej....

lyndus
8. máj 2009

moje zlate, ani nevies ako velmi mi to bude luto, ked vide krvicka negativne ☹ ale zatial sa drzkaj, ved si pisala, ze aj ked si bola tehulka tak si spinila...ako si na tom teraz, je to stale rovnake?

ixi
autor
8. máj 2009

hej stale spinim keby som vysadila utros tak uz je tu aj mrcha ale ide sa dalej aj ked je to tazko......mame este 3 nanucky tak skusim a ked nic dam kus pavzu dolu dajake kilecka a ide sa na dalsie IVF 😉

jankita
8. máj 2009

Aahojte dievcata. Chcem sa opytat, ci nepotrebuje niektora z vas choragon. Mam 2 prasky s troma vodickami, expiracia 3/2010. Drzim ich v chladnicke, je mi luto ich vyhodit. Darujem, samozrejme 🙂 . Ak sa niekomu zidu, tak mi napiste IP, lebo akosi nemam cas citat diskusie. 😖 . Snad este niekomu pomozu tak, ako nam 😅

lyndus
8. máj 2009

ixinka zatial dufame... az po krvicke planujeme, dobre 😉 inac ma teraz tak napadlo, jedna kocka tusim v teme KET-alew niesom si ista pisala, ze mala po transfere problemy s estrogenom a krvacala od 3 dna po transfere, tak ci to nemoze byt aj tvoj pripad...mozno by ti Hredzi mohol dat ine lieky...to je len napad, kedze niesom lekar 😒

melisska
8. máj 2009

Dobry vecer,

ja vas nestiham stale makaaaaaaaaaaam 😝

ixi moja, mne sa tiez ako pisala katy ani jeden ket napodaril, ale et kazdy, a este mas daleko do krvicky, tak nam neplackaj, ale sa usmievaj, ved keby sme neboli optimistky nešli by sme do toho stale a znovu, 😉 myslim stale na teba 🙂 ja viem ze je to tazke,ked sa to nam nepodari dalej nejdeme, ale ja mam uz aj vek 😉

kukulik je mi to luto, musel sa malicky velmi zle citit, ale ja som ho poznala na fotke na nastenke na prvy raz 😀 na tej posteli s oranzovymi oblieckami, bol tam uz aj tinuskin filipko, taellkin oliverko a karolinka este nie 😀 no ja som odisla uz o 8.05 tak sme sa minuli, ale so sestrickou som bruuuuuuuusila jazyk hodinu 😀 😀 😀

zajacik dakujem moja 😵

tesim sa z nasich novych tehuliek 😵 je ich hodne 😵

melisska
8. máj 2009

hallooooooooooooooooooooooo, ked sem pridem som tu zase sama ☹

lyndus
8. máj 2009

melisska ja som tu, ale inac nikto ☹

lyndus
8. máj 2009

kedy ides na IVF?

melisska
8. máj 2009

lyndus dnes som pichla prvu injekciu, mam doma desat tak uvidime , asi OPU bude okolo 20. maja, vstredu idem na kontrolu ako rastu foliky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre