Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
15. máj 2009

lyndus aj ten mamavit je taka velka tabletka ako materna?lebo to potom nebudem vediet shltnut 😝

dafy
15. máj 2009

co robkas?ja sa napchavam 😀 špagetky take fajne

lyndus
15. máj 2009

mno neviem, aka velka je materna, ale je fakt ze ta tobolka je dost velka...ale je taka lisovana, takze ju kludne mozes nozom rozdelit na dve, keby si s nou mala problem, ale ja ju zhltne v pohodke

dafy
15. máj 2009

idem kuknut na co to vsetko je

lyndus
15. máj 2009

ja som akurat dodlabala, som robila francuzaky a neviem ci ja som bola taka hladna, alebo sa tak vydarili, ale uzasne boli 😀 a inac pisu tam, e sa mozu brat aj pred tehu

dafy
15. máj 2009

uz som sa docitala tak hadam mi aj tam poradia ovsem ked natrafim na nejaku dobru lekarnicku 😀

dafy
15. máj 2009

lyndus este nikde nic a uz mam strach ze to nevyjde.teraz sa tu dajako nedari 😒

lyndus
15. máj 2009

mno lekarnicka sa ti bude snazit predat najdrahsie...moja skusenost 😒 sak si kup najprv male 30 tabletkove balenie a uvidis, ci ti nebudu vadit a podla toho sa rozhodnes 🙂
mno ja tiez pozeram, ze co sa to robi...najprv kopec // a potom jedna za druhou... uz do temy cakanie po transfere ani nechodim, az mi bolo zle, ked som vsetky tie smutne spravy citala ☹ 😢 hrozne, ze zena co dietatko ani nechce, tak v pohode otehotnie aj vynosi a taka co by moc chcela tak nie a nie 😠
ale ty mas nadhernu dcerku, krasnu po mamicke 😀

dafy
15. máj 2009

jaaj utekala som dole bo varim a som na to nejak zabudla a jedlo mi kus prihorelo 😀

lyndus
15. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj mno pekne a coze dobre varis?

dafy
15. máj 2009

ha ha ze po mamicke ved pomne nema nic cela je po tatinkovz 😀

lyndus
15. máj 2009

mno neviem posudit, ale dceru su vraj zvacsa tatove 🙂 takze uz stimulkujes?

dafy
15. máj 2009

to pre mužicka chcel perkelt z drziek no ale kus to prihorelo 😀 😀 tak asi sa vyberieme na pizzu aj tak mi treba ist do mesta vyplatit seky tak jednou cestou 😀 😀 a skocim aj do lekarne aspon a s malou na zmrzku.dobre som to vymyslela ne??

dafy
15. máj 2009

no od vcera som zacala brat estrogen a nabuduci štvrtok kontrola .konecne sa to pohlo 🙂

lyndus
15. máj 2009

dafy suprovo, my sa tiez pojdeme prejst, ked dojde drahy dom...zmrzka je super napad 🙂 a zajtra sa chystame do botanickej, maju DOD, tak sa pojdeme kuknut 🙂 inac moj manzel je asi jediny chlap ktoreho poznam, co neznasa drzky 😀

lyndus
15. máj 2009

hej hej, najhorsie je to cakanie, ja sa uz neviem dockat utorka, idem na prvy ultrazvuk, dufam ze bude secko ok 😅

dafy
15. máj 2009

ja poznam jednu co v pribehu roka bola dvakrat na potrat suseda od vedla javascript:addEmoticon('😠','vBody')😠 😠 a take to bolo na držku lebo sme sa stretli v centre v starej nemocke a v tej istej budove ja som isla na KET a ona na potrat netake som mala nervy ze aka je to spravodlivost si vies predstavit ako som sa citila.to takym by mali dat zaplatit nehorazne ceny za potrat a nie takym ako sme my co chceme a nemozme mat a platime o dušu stat to asi zneuziva tak mi to pripada

dafy
15. máj 2009

neboj urcite je vsetko ok len sa setri co najviac aspon do toho 12tyzdna 😀

dafy
15. máj 2009

😀 😀 😀 😀 to co som spravila 😀 😀 paneboze to ako sa mi podaril ten preklep???no šulam sa tu

dafy
15. máj 2009

kde si zmizla ?ja o chvilku sa idem asi chystat

dafy
15. máj 2009

lyndus tak si sa na mna vybodla tak ja padam idem sa kus skraslit nech nejdem do toho mesta ako vypelichane kura 😀 😀

lyndus
15. máj 2009

eeeeeeeeee, nevybodla, bola som este zbatsit zvsk obeda, nejaka som dnes hladna ci co 🙂

lyndus
15. máj 2009

mno veru, takym by som dala zaplatit 30 litrov, nie ubohe tri...korun samozrejme...moja spolubyvajuca zo skoly tiez bola, tak mam prehlad 😠

jespera
15. máj 2009

Ahojte, je normalne ze sa mi tazko dycha? Uz asi dva tyzdne - zo zaciatku som si myslela , ze si to namyslam, ale nie, normlane mam pocit - akoby som sa nemohla poriadne nadychnut, a citim ako mi rychle bije srdce, a unavena neskutocne...myslim ze to asi nie je normalne, mate s tym niekto skusenost...? Dakujem

jespera
15. máj 2009

Inac Lyndus - preco tebe pri mene ukazuje 6tt, a mne 7 tt??

lyndus
15. máj 2009

ahoj jesper 🙂 s tym dychanim ti neviem pomoct, netusim, cim to moze byt...mno asik je to tym, ze si bola na transfer 2 dni predomnou a mas tak nastavenu poslednu MS v pase, takze ti uz ukazuje 7 TT a mne este len 6TT, ja mam datum poslednej MS 5. 4. a 28 dni cyklus, ty?

jespera
15. máj 2009

Ja 3.4, a tiez 28 - asi to bude tym.. ale to dychanie ma zacina znepokojovat, je to velmi skoro aby som sa takto citila, napr.teraz uz dobre - a pred chvilou cista hroza,a pritom poctivo oddychujem..
A ty ako sa mas? pohodicka ?

lyndus
15. máj 2009

mozno to bude aj tlakom, take divne pocasie je...celkom to ujde, akurat pred chvilkou ma tak dobre pichalo dole na boku, som sa zlakla ze co sa robi, ale uz to preslo...tak snad to nic nebolo

jespera
15. máj 2009

vies ze aj mna - od vcera vecera citim vsetko tam dole - tlaky, pichanie, hocico...dufajme ze je vsetko ok, aj ja pojdem v utorok na ultz., citala som ze budes pytat foto...hhe.Aj ja by som chcela - ale ci naberiem odvahu, uz vidim ako Hredzi na mna zakukne. Inac to sa robi vaginalny ultz. - beries primak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre