Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
14. apr 2009

vevericka - a krora si to bola lebo mam jeden typ

mirus25
14. apr 2009

Celé to obdobie prejde veľmi rýchlo. Nestihneš si uvedomiť čím všetkým si prešla. Ja som pichala len do jednej strany (ľavej) lebo tam som si už zvykla na bolesť (asi najhoršie je to kým neprepichneš kožu, potom to už vhupne samo) a tak asi 4 cm od pupku šikmo dole. Inač niekde som čítala že sa to dá aj do stehna, či ramena.

vevericka80
14. apr 2009

asi som bola jedina, ktora mala kratke vlasy....a ty si ktora bola? 🙂

mirus25
14. apr 2009

Ahoj veverička. Tak ti blahoželám. A stihla si registrovať koľko vajok máš ?

jaanulienka
14. apr 2009

Aj sa trochu tesim lebo som blizsie a blizsie k mojmu velkemu snu takze to musim zvladnut

vevericka80
14. apr 2009

no nestihala som pocitat, ale tak okolo 10-15 mohlo byt, od 15 do 20 mm

jaanulienka
14. apr 2009

kratke vlasy s melirom a sedela si pod oknom este s jednym parom

vevericka80
14. apr 2009

ano presne tak 🙂 a ty si kde sedela?

jaanulienka
14. apr 2009

tak to asi ani neuveris ale vedla teba

vevericka80
14. apr 2009

super 🙂 ty si citala plus sedem dni?

jaanulienka
14. apr 2009

nie ja som bola ta po tvojej lavej ruke, oranzove tricko cierna vesta a jeden manzel, ktory isiel na WC 😀

vevericka80
14. apr 2009

jaaaj....uz si spominam 🙂

melisska
14. apr 2009

Tinka, pockaj moaj na krvicku, ja viem, ze je ked su na teste // je to iste, ale este kym neodovzdas krv nie je nic stratene, kazda sme ina 😉 😎

vevricka drzim palceky na odber, nech je dobra urodicka 😉 🙂

mirus ahoj drzim palceky na testik 😉 😵

jaanulienka nech mas cim skor babmbulky v brusku, mna caka tiez stimulka 😉 ale uz 3-krat, takze viem ako to chodi, som uz stara paka 😎

jaanulienka
14. apr 2009

no tak to je nahodicka A kedy ides na vyber

vevericka80
14. apr 2009

mellsika vdaka
janulienka ja idem vo stvrtok na odber

jaanulienka
14. apr 2009

Nebojte baby vsetkym nam to tu tentokrat vyjde lebo ako som pisala prichadzaju bociany a tie nosia babatka takze hore hlavu a hladat toho svojho.

mirus25
14. apr 2009

Ahoj melisska. 🙂 Ja si na testík ešte počkám. Až budúci týždeň v piatok. Ani neviem či si mám pred tým robiť test či nie. Bojím sa sklamania. ☹ Ale možno deň pred si urobím, aby som potom až tak veľmi nebola smutná zo správy sestričky.

vevericka80
14. apr 2009

no ja pevne verim, ze nam to vyjde...idem si ja trochu lahnut, lebo ma zacala hlava boliet.....zatial sa majte krasne 🙂

jaanulienka
14. apr 2009

vevericka a uz si uplne skoncila s injekciami alebo je to tak ze este si pichnes dnes a zajtra tu specialnu injekciu?

jaanulienka
14. apr 2009

Inak baby ja mam v sebe taku euforiu ako by som bola na 100 % tehotna az sa toho bojim.

jaanulienka
14. apr 2009

je to dobre alebo zle? 😒

melisska
14. apr 2009

mirus urob ako citis ja som bola 2krat tehu a testy som si vtedy nerobila 😉 az potom ked som to vedela 🤐

kocky drzim vam palceky 😵

melisska
14. apr 2009

kdeeeeeeeeeeeeee. steeeeeeeeeeeeeee vsetkyyyyyyyyyyyyyy jaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

kukuliiiiiiiiik, uz sa nam to blizi 😉 😵

mirus25
14. apr 2009

melisska ty si bola tehotná. aké sú príznaky ?

mirus25
14. apr 2009

lebo ja sa zatiaľ nijak špecialne necítim. akurát ma bolia vaječníky. a hnusne. ešte aj keď mám plný močový mechúr a idem na wc tak mám čo robiť aby som vydržala. tak mi to tam tlačí.

jaanulienka
14. apr 2009

tak neviem kde su vsetky ale ja som este tu

mirus25
14. apr 2009

aj ja.

melisska
14. apr 2009

mirus bola som ale niekedy som necitila nic, posledny krat ma jemne popichavalo vo vajecniku, podbrusko, ale ked uz tie priznaky su pomylene liekmi, ktore berieme, ale tie vajecniky mozu boliet zo stimulky, ale aj z tehotenstva, ja neviem, podla mna sa neda spoliehat na priznaky, je vela zien co nic necitili a su tehulky a mamicky, nelam si s tym hlavicku 😵 no po et teraz v auguste si pamatam, ze ma asi 4 a 6 den hodinu silneeeeeeee bolelo brusko, ako ked uz uz pride mrcha a aj som si to mylsela ale neprisla, toto bolo ine

mirus25
14. apr 2009

tak uvidíme čo z toho bude. vraj taký 8 deň sa ženy cítia inak. Ja som dnes šiesty. Viem že sa nesmiem vzdávať. ale ani to nechcem prehnať. Tak to celé nechám na prírodu, ako sa rozhodne.

dafy
14. apr 2009

ahojte vsetky pekny den to maaaaame 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre