Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
23. máj 2009

Kukulik ahoj, co sa tyka pitia viacej vody - ja som sa pytala sestricky ci je potrebne pit viacej vody, a ona vravela ze nie - ako vzdy, ze to s tym nema nic spolocne...
Lyndus ahoj, ja som nevedela ze estrimax sa vysadza ked uz je srdce....to pre mna novinka, je to urcite tak - ved ja som na ultr. este isla o dva dni skor ako som mala....
Ixi ahoj
Melisska - drzim palce, dufam ze uz brusko neboli a tesi sa na zasielku, hehe.
Inac tie ceresne zavidim aj ja, ja som si kupila melon - ale bol o nicom...neodporucam.

taella
24. máj 2009

dobré ránko 🙂
naši drobci sa dnes opäť prekonali . spali od siedmej večera do pol šiestej ráno , sa napapali a spia opäť . 🙂
musím využiť túto chvíľku a dať sa dokopy, navariť obed, lebo manžel ide zachvíľu do práce , takže budem na nich sama a oni si vyžadujú už veľmi veľa pozornosti , nechcú byť sami 😒 a cez deň mi už nepospia skoro vôbec ☹ ale hlavne , že v noci sa vyspíme 🙂

kukulík tak ti už vo veľkom stimuluješ 🙂 držím palce

melisska
24. máj 2009

ahoj taellka 🙂 verim ze chcu byt stale s vami, my sme rady ked prides ku nam aspon niekedy 🤐 😵 take dva babetka-musis sa riadne obracat, ani neviem ci sa to da ked si uplne sama 😅
kukulik pekne, aj ja som zacinala s menej vodou 😀 ale teraz ked mi nafukne brusko 😕 hned pijem ako duha 😀
inaac dobre ranko 😀
jespera brusko uz ujde 😉 zajtra 🤐 🤐 🤐

melisska
24. máj 2009

diecata, mamicky, pozrite si moj album moje 3.IVF ICSI 😉 co ste tam nasli??? 😵 😵 😵
este pridem idem najst mame recept na bazovy sirup 😉

jaanulienka
24. máj 2009

Dobre ranko, alebo uz den? 😀

Melisska velmi ti drzim palce aby ti tentokrat vyslo.
Ja som uz dostala akurat vcera mrsku so strasnymi bolestami. Celu noc som nespala. Krvacam ako prasiatko na zabijacke je to riadna ocista. 😀

melisska
24. máj 2009

ahoj jani 😵 dakujem ak to teraz nevyjde, vies uz koncim, ale ty mas vsetko pred sebou moja 😉 a pozri si moj album

jaanulienka
24. máj 2009

Uz som si album pozrela, pekne.

V pondelok idem volat k urologovi a uvidime co nam povie on. Mozno sa ta manzelova diagnoza da zvladnut za pokus to stoji,

No aj tak dufam, ze Ket nam vyjde a manzel bude mat cas dat sa do poriadku a potom to uz pojde aj prirodzene. 😉

ixi
autor
24. máj 2009

cavko zubrienky 😀 😀 😀 ja uz som doma z prace 😀 😀 😀 konecne 😵 😵 😵 😵
melisska zajtra ides po deticky ja sa tak tesim 😵 😵 😵 😵 😵
kukulik udelujem pochvalu za pitny rezim 😀 😀 😀
janulik isto to vinde kazdej isto raz 😎 😎
taelka ta to su nadherne babulky ja by som ich tak vystiskala 😀 😀

melisska
24. máj 2009

ahoj ixi 😀 ja som doteraz pracovala, cakame navstevu-manzelovho byvaleho spoluziaka s manzelkou, a neviem ci pridu aj deti 😀 maju tri, 9,12,13 rocne 😉 uz som aj unavena, chcela som si navarit na tri dni, ale ked ponukneme navstevu, nezostane mi nic 😉

mima263
24. máj 2009

ahojte žienky 🙂

ixi 🙂
melisska: viem si živo predstaviť, že sa už nevieš dočkať 😵 😵 😵
jaanulienka: s tým urológom je to dobrý nápad. Ešte ste neboli?

Chcela by som som Vás poprosiť o radu a názory. Neviem ako si to mám zariadiť počas stimulky a po nej v práci. Či PN, dovolenka, koľko a či treba ležať.... veď viete. Nerada by som ostať celý čas doma. Už len kvôli tomu, aby som nebola vo väčšom strese ako v práci. (nerobím nič fyzicky namáhavé, sedím pri počítači a píšem).
Ale na druhej strane by som si nechcela vyčítať, že som niečo pobabrala.

jespera
24. máj 2009

Ahoj Mima,
ja mam tiez pocitacovu robotku. Ja osobne - som pocas stimulky chodila do prace. Odber som mala v stvrtok - takze tento den + piatok som riesila peckom a dovolenkou. Ale od dna prenosu, som sa dala na zaklade spravy od Hredzaka vypisat na marodku. Pn mi vypisala moja gyn bez problemov a podstate som na pn doteraz. A vobec nelutujem...doma som si oddychla a malicke sa zahryzlo doteraz..
Vies ked to nevyjde (co dufam ze nie) - aspon budes mat ciste svedomie...aspon ja som to tak brala...

ixi
autor
24. máj 2009

😀 😀 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
24. máj 2009

....somnou asi tie hormony daco spravili.................................

ixi
autor
24. máj 2009

mima ja som bola na pn ak nechces byt celu dobu tak si zober tyzden dovolenku 😉

baby ja mam zasa herpes stale a stal co mam robit? 😒

mima263
24. máj 2009

ixi, ja som ešte herpes nemala, tak neviem. Nemôže to byť trošku aj stresom, že sa stále objavuje? Čo keby si skúsila niečo prírodné na posilnenie imunity?
Ja nemám problém zobrať si dovolenku. Skôr mi išlo o to, či je nevyhnutné byť celý čas doma. Ja som taký stresman, tak neviem, či mi ten pobyt doma viac nepoškodí ako pomôže

jaanulienka
24. máj 2009

Ahoj mima ja som po odbere ostala doma cele dva tyzdne zobrala som si dovolenku aj ked som spekulovala ze hned po odbere pojdem do prace ale nelutujem ze som ostala doma.

Ixi mozno to tu bolo kolko sa plati za ket?

Ja som vyskuskusala nejake tie vyrobky z energy - pol roka dozadu a od vtedy sa mi herpes neurobil a to som ho mavala kazdy mesiac ked som mala mrchu.
Teraz beriem len fytomineral.

ixi
autor
24. máj 2009

za ket 90 eur 😉 mne na herpes uz nic nezabera 😒

kukulik30
24. máj 2009

ahojte 🙂
melisska, nasla sim si tam mojho kukulika 😵 😵 😀
ixi, ja som herpes mala asi 4 x,ale vacsinou to bolo znesitelne a ked pominul, tak potom sa nezopakoval dlhsiu dobu, tak ti neporadim ...a vyskusala si tie zname masticky z lekarne? asi ano, ale ak sa ti robi casto, tak nieco nebude v poriadku, kamoska mala casto a velmi velke herpesy a nakoniec mala velmi salbu imunitu 😖

ixi
autor
24. máj 2009

ja uz som vyskusala vsetko...............asi budem musiet ist ku lekarke nech ma posle na imunologiu ja mam herpes tak 2x za mesiac no dakedy aj 5x ☹

taella
24. máj 2009

melisska super fotečky 🙂 ale našich som tam ešte nenašla ☹

mima ja som počas stimulky chodila normálne do práce , vo štvrtok som mala paragraf , a od piatku PN a potom ešte týždeň a potom som normálne chodila do práce až do 27 tt.

melisska
24. máj 2009

taellka zajtra sfotime 😉
dobru nocku 🤐 😵

mima263
24. máj 2009

dobrú noc 😵 😵 😵
a vďaka, že ste napísali k tej PN-ke

gisel22
24. máj 2009

ahojte dievcata, asi kazda z vas mala hlavu plnu myslienok po tom ked vam lekar odporucil ivf,.....ci to vyjde a ci zvladnem po neuspechu sklamanie,...... proste mi to vrta hlavou. 5.5. som bola na laparoskopii a zistili mi endometriozu(male lozisko), a pan doktor mi teda odporucil ivf. chcem sa spytat, ci niektora nema s tym skusenosti alebo nepozna podobny pripad, ktory teraz trapi mna. ☹

taella
24. máj 2009

gisel sú tu také dievčatá , len ti presne nepoviem ktoré , lebo v tom už nemám prehľad.

gisel22
24. máj 2009

taella dakujem, 😉 Dufam, ze mi niektora z vas pomoze alebo poradi. ja si neviem pomoct, ale mam strasne zmiesane pocity a velmi by som bola rada, keby sa mi ozvala niektora, ktora ma ten isty problem. d

dafy
24. máj 2009

meliska silno ti zajtra drzim palce aby bambulky boli silnučke natolko žeby sa co najskor uhniezdili v perinke 🙂 🙂

katy2
25. máj 2009

Dobre ranko 🙂
melisska, drzim palce na dnesny velky den 😵 😵 😵
taella, deticky su nadherne... ako pekne rastu 😵 😵
vsetkym prajem krasny novy tyzden 🙂

zuzana.dry
25. máj 2009

Dobre ranko, posielam tehu virusiky vsetkym...dlho sa tu neobjavili 😉 , Ahoj Katy... 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzana.dry
25. máj 2009

Taellka, drobci su nadherni...rozkosne babatka... 🙂

katy2
25. máj 2009

ahoj, zuzi 🙂
neviem, ci som ti gratulovala k chlapcekovi 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre