Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
16. apr 2009

tinka a nevideli sme sa?

tina1
16. apr 2009

neviem, ja som prišla o 7.30 a o 7.45 som už bola v aute. Stála som pri pulte a sestrička ma asi o 5 minút zavolala na odber.

kukulik30
16. apr 2009

tinka to ma mrzi 😔 😔 😔 , ale ketik uz urcite vyjde, ako nam Samko 🤐

dafy
16. apr 2009

tinka je mi to luto.do kelu az som nastvana 😠 a kolko mas este snehuliacikov???

tina1
16. apr 2009

máme len 2, ale doki povedal, že dobrých. Takže ja verím, že sa pekne rozmrazia.

kukulik30
16. apr 2009

ixi, ja podla mojich vypoctov pojdem na pichnutie dekaca niekedy okolo 9 . maja, alebo aj o den , alebo dva neskor, uvidim, ako povie dr, a kedy pride vlastne mrska, ne/ocakavam ju 21. 4...mozno aj nepride, nie?

dafy
16. apr 2009

ixi tak ako to prebiehalo ??co teraz budes brat a kedy ides na to. 😀 😀 😀 mne este stale nedorazila ale brucho ma uz boli 2dni.v sobotu je 28den tak hadam dorazi.len neviem ze ked nahodou dostanem zajtra ci potom to nebude neskoro ist v pondelok na ultrazvuk

vevericka80
16. apr 2009

ahojte zienky 🙂 takze odber dopadol dobre, mame zatial futbalovu 11-ku 😀
kuspitka blahozelam 🙂 🙂 to je super sprava

dafy
16. apr 2009

vevericka super.aj ja som mala11 ale dobrych bolo len sedem 😨

jajka27
16. apr 2009

tinka..to ma teda strašne mrzí..bože 3IVF..prečo je to tak nespravodlivé,neviem si to ani predstaviť ☹ drž sa moja
vevericka..pekne oddychuj 😉

vevericka80
16. apr 2009

snazim sa oddychovat,ale uz nevladzem lezat, tak som sem prisla kuknut 🙂

dafy
16. apr 2009

ixi kde si sa stratila 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
16. apr 2009

no tu som dafy bola som sa sprchnut 🙂 berem estrimax 2x1 a o tyzen dalsi usg

ixi
autor
16. apr 2009

tinka takze sme sa stretli 😎

ixi
autor
16. apr 2009

vzdy ak dostanes piatok vzdy chod pondelok 😉

katy2
16. apr 2009

tinka, co to citam? 😔 je mi to luto.... 😔 prajem vela sily do daslieho boja 🙂

ixi
autor
16. apr 2009

katy uz je lepsie?

katy2
16. apr 2009

trochu som polezala, tak to ustupilo... teraz mi velmi casto tvrdne brusko..... hocikedy.... 😒

jespera
16. apr 2009

Vevericka a kedy ides na transfer?

mirus25
16. apr 2009

ahoj.
Tinuška je mi to veľmi ľúto. ☹ Tak som verila že už keď každému sa to podarilo že aj tebe to vyjde. Ale uvidíš, to ďalšie vyjde na 100 % . 😉

mirus25
16. apr 2009

veverička tebe blahoželám k úrodičke.

melisska
16. apr 2009

tinka aj mna to mrzi,ale nadej je stale, KET to napravi 😉 uz si bola na 3.IVF? a nikdy si nebola tehulka? 🤐

vevericka to je dobreeeeeee a kde je nahradnik? 😀 blhozelam a v dobrom zavidim, ze si uz po odbere aj ja by som uz rada bola, no trpezlivost 😝 😀

vevericka80
16. apr 2009

jespera..v pondelok idem na transfer

vevericka80
16. apr 2009

melisska vdaka 🙂

melisska
16. apr 2009

vevericka tak silne drzim palce aby sa v pondelok bambulky zahryzli 😉 tak mas PK vevericka

dalida
16. apr 2009

Tinka, mrzi ma to. Verim, ze ket uz bude uspesny. Silno ti budem drzkat palceky, hej?
Ixinka, zlatko, ja idem do splnu zajtra... Dnes sme sa teda urcite stretnut nemohli... Zajtra budem 2. den cyklu. Ty si ktory? Asi pojdeme na ket spolu, alebo v "tesnych" dnikoch za sebou. 😀 Pevne verim, ze nam to vyjdeeeeeeee. 😀

melisska
16. apr 2009

dalidka tak vam budem silne drzat palcekyyyyyyyyyyyyy 😉 😵

piskota80
16. apr 2009

ahojte,
pripájam sa ku gratuálciam - kuspitka, super že to budú hneď dvojky.
ja sa akosi nemám dobre, veľmi ma bolí žalúdok, preháňa ma a berie ma na zvracanie a k tomu veľmi grgám 😅 😝 😒 A mám aj zvýšenú teplotu Tak neviem, čo so mnou je. Teraz v nedeľu by som mala dostať MS a ak príde, tak idem aj ja do splnu, tak sa tam bambuľky stretneme. Dalidka, ixi, opäť budeme spolubojovníčky 🙂 😉 😉

ixi
autor
16. apr 2009

ja som 3 dc 😀 😀 😀

ixi
autor
16. apr 2009

na dalsi usg idem vo stvrtok 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre