Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
5. apr 2009

nie neuskodi 😉

mirus25
5. apr 2009

ahojky dievčence. 🙂

kukulik30
5. apr 2009

ahojte... 🙂
taella...vsetko naj naj naj zelam k narodeninam a hlavne zdravicko tebe a tvojej krasnej rodinke 🤐 😵

dafy
5. apr 2009

ahojte buduce aj terajsie tehulky 😀 😀 😀 😀

taella
5. apr 2009

ďakujem vám všetkým za gratulácie 😉

dafy
5. apr 2009

taella aj ja sa pripajam vsetko najlepsie ti prajem a hlavne vela radosti s deticiek.aj ja by som chcela velmi mat dvojicky 😀 😀 😀

katy2
6. apr 2009

Dobre ranko 🙂
Vsetkym prajem nadherny den 😵
taellka, vsetko najlepsie k narodeninam.... vyzera, ze my mame narodeniny blizko seba..... ja budem mat o nejakych par dni.... 😉
musim sa pochvalit, ze som videla taellkine chrobaciky 😵 su nadherne 😵 😵 😵

steva
6. apr 2009

Dobre ranko. 😵 😵
Teala aj ja sa pridavam ku gratulacii,vsetko NAJNAJLEPSIE prajem k narodeninam,aby ste boli vsetci zdravi.vidim ze deticky krasne rastu a priberaju.Katy tebe zavidim ze si ich videla nazivo,aj ja chcem 😵
Ako vidim je nas tu dost barancekov. 🙂
Prajem vsetkym krasny den 😵

katy2
6. apr 2009

ahoj, stevka 😉
tebe sa to uz krati 😵 😵 😵

katy2
6. apr 2009

inak som pridala nove foto bruska.... 😉 na chvilku 😉

steva
6. apr 2009

ano,krati.uz 15.4 idem na poradnu do sace ku svojmu doktorovi,on tam kazdu stredu sluzi a tak mozem chodit aj nadalej k nemu.rodit budem tiez pri nom a tak som trochu kludnejsia.aj ked stale sa bojim.
Aj tebe sa to krati Katy,dufam ze sa potom vsetky niekde stretneme,bolo by to fajn 😵

katy2
6. apr 2009

to mas dobre, ze budes rodit u svojho gyn. Ten strach niekedy zacina prenikat aj mna, a pritom mam este dost casu.... Zacali mi dost puchnut nohy, neviem, co si obut, vo vsetkom mam nohy ako vo zveraku.....
A to stretko by nebolo zle... 😵

kukulik30
6. apr 2009

ahojte 🙂 Stevka , Katka
Stevka, ved ty uz pomali rodis 😵 krasa, este par tyzdnov a budes drzat jakubka na rukach...ach , to je neuveritelne
a Katka podobne , len ta si este troska musi pockat...ale brusko uz je fajnucke 😉 super..velmi sa z Vas vytesujem 🤐

zajacik...
6. apr 2009

AHojte SPLNiecka 🙂
Velka gratulacia Taellke k narodkam, prvkrat mamickovskym 😵
Mirus no vyzera to na dobru urodicku. Inak ja som pri OPU prezervativ potrebovala, takze si ho zober 🙂
Jespera gratulujem k zaiatku stimulky 😉
Dalidka ako si to krasne pisala o tej tvojej trojrocnej laske 😵
Babulky vsetky vas pozdravujem... a musim sa pochvalit ze mi konecne v sobotu prisla mrska 😵
Ninka uz si sa vratila z Egypta? Cakam na tvoje dovolenkove zazitky 😎

kukulik30
6. apr 2009

zajko. gratuleujem k mrske, tak uz konecne dorazila...no si sa nacakala, ale zase, je to celkom fajn byt bez nej, nie....ale najlepsie by bolo aby nechodila aspon 1, 5 roka 😀

katy2
6. apr 2009

zajacik, gratulujem k ms..... tak predsa sa ti ta tvoja trpezlivost vyplatila..... 🙂
kukulik, ahoj 😉 ziadost uz je v poistovni? 😵

kukulik30
6. apr 2009

katy, no ziadost som chcela potvrdit v piatok, ale revizny lekar je chory, tak som to musela nechat v podatelni a cakam, kedy zavolaju, ze si po to pojdem a konecne poslem do KE do poistovne na schvalenie 😉 ale uz to bude o chvilku tam a o 4 tyzdne snad aj na stole u dokiho 😵

katy2
6. apr 2009

tak drzim palce, nech je to cim skor a nech uz mozete zacat pracovat na surodencoch 😉

katy2
6. apr 2009

dnes to tu zasa viazne....
ja som od rana vyprala a vyvesila vonku na slniecko uz 4 pracky, pozehlila som, uvarila polievocku a teraz trochu oddychujem 😉

kukulik30
6. apr 2009

Katy sikulka 😉 my sme boli von, ale asi po hodine a pol sme sa placom vratili, lebo samko trucoval, odbiehal 😖 ...najnovsie chodime von s kociarikom takym detskym plastovym, ma tam polozeneho krtka a je spokojny...sice kazdy sa pyta, ci je to chlapcek, alebo dievca, ked nas vidi tlacit 😀 ale neva...no a kedze Samko dnes nepocuval, nechal kociarik a utekal mi, tak som ho po upozorneni , ze ak to este raz spravi, ideme domov,...vzala za ruku a z revom sme sli 🙄 ach neda si povedat, taky je tvrdohlavy...ale uz spinka a teraz obedujem, vari sa karfiolova polievocka a rozmyslam, ci nejdem umyt okno v kuchyni 😀

katy2
6. apr 2009

kukulik, vyzera, ze u samka zacina klasicke obdobie vzdoru.... tak to ti prajem vela trpezlivosti a mudrosti pri vychove..... 😉 to prejde casom.....

jajka27
6. apr 2009

Ahojte Splniečka,
dlhšie som tu nebola a čo nevidím....ďalšie pokračovanie témičky...samozrejme aj ja sa pripájam s prianím všetkého dobrého všetkým stimulkám,čakateľkám,tehuľkám a v neposlednom rade aj mamičkám 😉 Nech sa nám všetkým čoskoro splní to,po čom najviac na svete túžime 🙂 Víkend bol počasím nádherný, včera sme "zahájili grilovaciu sezónu" 🙂 Tak pekne tie fajnotky rozvoniavali.
Inak tie 2 týždne po ET sú nekonečne dlhé..to čakanie je hrozné ☹ Dnes som nastúpila po 2 týždňoch do roboty,proste zabiják.Včera som si nejako nechcela pripustiť,že už idem do roboty,ale dnes, keď mi zazvonil budík,tak mi obracalo žalúdok od nervov 😢 😒

kukulik30
6. apr 2009

hej hej ja viem , ze prejde, my uz sme mali jedno take obdobie,ale teraz nanovo, vtedy to bolo ale horsie, strasne sa jedoval, krical a hadzal vsetko okolo....teraz je to kludnejsie, aspon , ze sa nehadze na zem, s tym problem nemame, ide za ruku, reve a krici "mamka mamka"...ale sanzim sa byt dosledna a nepovolit, tak zatial to zabera, vzdy ked sa upokoji mu vysvetlim, preco sme isli domov a preco som sa hnevala...potom mu poviem, ze ho ale lubim 🙂 tak snad to nejako prejde a ked uz bude rozumnejsi, tak pochopi, preco nesmie to a to....a v skolke sa isto upokoji, lebo tam sa bude musiet prisposobit a nebude tam iba sam 😉

kukulik30
6. apr 2009

ahoj jajka a kedy budes vediet vysledok?

ixi
autor
6. apr 2009

ahojte splniecka 😀 😀 😀

jajka27
6. apr 2009

Vo štvrtok 😉

ixi
autor
6. apr 2009

a nerobila si si test?

jajka27
6. apr 2009

netestovala som,lebo akosi nemám odvahu,strašne sa bojím sklamania.celý týždeň po OPU ma bolelo brucho,strašné tlaky,stále som lietala na WC.A keď skončili tieto bolesti,tak minulý týždeň ma začalo bolieť brucho načisto ako pred MS,tak už som bola strašne sklamaná.Najväčší šok pre mňa bol piatok skoro ráno...o 2,30h.som šla na WC a zrazu facka...na toalet.papieri krv,ale nie taká červená,ale skôr ako špinenie.Celú noc až do rána som preplakala,nevedela som ten plač ovládať,chcela som prestať a nedalo sa,nečakala som takúto reakciu,ale to asi tie hormóny.Keď som išla ráno na WC,tak už som krv nemala.Hneď som volala sestričke,lebo som nevedela,čo mám robiť.Trocha ma ukľudnila,že MS to nemôže byť,tak nech lieky ďalej beriem.Takže žijem v strese,čo bude,ale skôr tomu neverím. ☹

jajka27
6. apr 2009

Mirus..držím Ti prsty,aby si zajtra mala,čo najväčšiu úrodičku,aby vš.dobre dopadlo 🙂 😉

zajacik...
6. apr 2009

Jajka no podla mna to spinenie aj bolesti ako na MS su tehu-priznak a to ze sa ti obracal zaludok veru nemuselo byt od nervozity... strasne drzim palceky! A nechcem ta nahovarat na testik, ale mozno keby si si zajtra rano spravila, tak by si sa do stvrtku uz nemusela stresovat, ale na krvicku by si sa tesila 😵
Kukulik paci sa mi tvoja vychovna metoda, ako to Samkovi vysvetlujes 🙂 Je spravne neustupit, babika to pochopi a potom vymysla menej, keby sa detom povolovalo vsetko co im na ociach vidime, tak by sme asi skoncili v blazninci 😀
Ahojte vsetky babulky 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre