Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
4. máj 2009

no ved ja viem ze to bude tazke ved mam problem vstat z postele a ist na wc ak to bude zle tak uz v stredu ostanem doma. No na druhej strane mi to pojde aspon rychlejsie.

jaanulienka
4. máj 2009

Katy - keby to ten ziak nemal ku mne cca 20 km tak by som mu povedala nech pride aj ku mne. Aj sestricka mi vravela ze mam ostat do prenosu doma no ja teraz neviem co mam robit. Nechcem ist do prace ale aj ...

piskota80
4. máj 2009

ahojte,
petronelka, jaspera gratulujem z úprimného srdiečka.
Myslím, že som Vás ráno videla, neboli ste potom kecať vonku a jedna z vás čakala na recept?
Ja idem na prenos 12-teho. Osobne sa mi zdá, že idem dosť neskoro, veď budem brať extrimax až 18 dní, ale mu verím. Už aby som tiež mohla oznamovať také super udalosti 🙂.
Inak ma dnes tak šéfka vytočila, že som myslela, že vyskočím z kože 😠 😠 😠 😠

dafy
4. máj 2009

janulienka tak nechod nestoji ti to zato.potom si to budes vycitat.nezadazuj si telo ked nemusis 😎

lyndus
4. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Petronelka, blahzelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, som sa tu uz nemohla dockat 😀 😀 😀 dufam ze aj ja zajtra budem mat taky vysledok

mirus25
4. máj 2009

Piškotka super. Veď to je už za rohom. 😀 😉

dafy
4. máj 2009

nezatažuj preklep 😀 😀

dafy
4. máj 2009

lyndus uz mas zrak v poriadku??? 😀 😀 😀

mirus25
4. máj 2009

dafy keď sa dobre pamätám tak za vyvolávačku som platila okolo 100 sk. ale niesom si istá. bolo to už pred pár rokmi.

dafy
4. máj 2009

mirus a ty ako??kedy mas dalsiu mš dostat 😎

mirus25
4. máj 2009

lynduš neboj, aj ty budeš nám zajtra oznamovať samé dobré správy. 🙂

piskota80
4. máj 2009

mirus, veď hej, ale sa aj bojím, aj teším - mám z toho celého také zmiešané pocity 😕 😖

dafy
4. máj 2009

mirus uz by bolo na case tam dat nejaku fotecku 😀 😀

mirus25
4. máj 2009

piškotka tie zmiešané pocity má každá z nás. lebo nevieme čo nás čaká.
dafy podľa výpočtov by mala byť 24.05. ale ťažko tomu verím že príde. už dajako uvažujem či nemám predsa len začať brať ten duphaston. už veľa času nemám na rozmýšľanie, lebo už budúci pondelok by ho trebalo začať brať.

mirus25
4. máj 2009

dafy už sa poobzerám či niečo vhodné nenájdem.

dafy
4. máj 2009

piskota cumim na tvoju fotku idem si oci vyocit je kus rozmazana ale s dialky mi pripominas jednu znamu 😀 😀 😀
odkial si ked to mozes napisat

dafy
4. máj 2009

mirus vhodne? 😀 😀 😀 😀 čo mas len take nevhodne? 😝

lyndus
4. máj 2009

dafy hehehe si i ale ftipna 😀 radsej uz nekukam na testy, poobede som zaspala jak drucik, zobudil som sa po 2 hodkach, ked dosiel manzel z prace...to je tusim dobre znamenie, lebo ja poobede nespavam 🙂

piskota80
4. máj 2009

ja mám taký ksicht, že sa na mňa vraj veľa dievčat podobá 😀 😀 alebo ja na nich 😀 😀 😀
som z KE, odkiaľ je tvoja známa?

piskota80
4. máj 2009

lyndus, podľa tých fotiek testíkov si tehuľlka ako vyšitá, tak nestresovať a uvidíš, zajtra bude všetko o.k.

mirus25
4. máj 2009

dafy ano, také nevhodné. jedna vec je že niesom fotogenická a druhá že ani nemám fotky. fotím všetko okolo len nie seba. 😀

lyndus
4. máj 2009

piskotka si zlata, dakujem, urcite mas pravdu 🙂

ixi
autor
4. máj 2009

ahoj pskota tak ako kedy ket?

piskota80
4. máj 2009

no samozrejme, aj podľa mena som bosorka, a tie majú stále pravdu 😵 😵 😵 😵

piskota80
4. máj 2009

čau bambulik, už som sa bála, že neprídeš. KEt má až budúci týždeň v utorok 😕

dafy
4. máj 2009

piskota viem ze z KE ale kde presne.ona byvala na Tahanovciach ale je to uz 12rokov dozadu 😀 😀 to som este vtedy na diskoteky chodila hehe

ixi
autor
4. máj 2009

piskota ja idem vtedy na krv

ixi
autor
4. máj 2009

mam dajaku depku ci co ☹

dafy
4. máj 2009

ixi ze sa tu aj ukazes 😠 😠 😠

piskota80
4. máj 2009

tak so nie som ona, ja som priamo zo starého mesta ale kúpili sme si s manželom pred pár rokmi byt a bývame na Furči.
Hovorila som ,že mám taký face, na ktorý sa babenky podobajú 🙂
a možno ma poznáš tiež z disky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre