Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
12. máj 2009

melisska, mame sa fajn, ako vzdy 🙂 ...dnes sme boli na navsteve u kamosky tu z konika/ regiony...tak nam troska zbehol cas, poobede dosla svagrinka , no momentalne ma zacina pobolievta hlava..asi tlak nizky 😝 na menzes to zatial podla BT nevyzera, tak stale cakam 😀

kukulik30
12. máj 2009

zuzka a blahozelam k chlapcekovi 😵

katy2
12. máj 2009

piskotka, hlavne vela oddychuj.... drzim palce, nech sa to upokoji.....
zuzi, gratulujem k chlapcekovi 😵 😵 😵

linkap
12. máj 2009

ahoj IXI🙂 , snazim sa teraz nechodit na net a pripravit sa do dalsieho pokusu.... ☹

no nedalo mi sa trochu vratit a precitat ako sa tu mate, gratulujem novym // .

Tazko sa mi hladaju slova pre teba IXI , mrzi ma to chcem ti len vzdat uctu za vsetku podporu a mile dialogy, ktore dokazes aj napriek vsetkemu dat inym. Prajem ti rychle zotavenie a dufam, ze budeme onedlho spolu bojovat aj s ostatnymi...... 🙂 a budeme //

vevericka80
12. máj 2009

ahojte zienky 🙂
Ixi je mi to velmi luto ☹ , ale netreba to vzdavat, ved nam sa to urcite raz podari 🙂
linkap...ako sa mas? Ja som uz ten neuspech predychala a aby som na to nemyslela vrhla som sa do prace 🙂

dalida
12. máj 2009

Dobry podvecer, kocendy. Piskotka, troska ano, ale preslo to. Momentalne mam problemy s chrbtom. 😒 Je to velmi neprijemna bolest 😖 Inac, manzel mi uz kupil testik. Mam take nutkanie si ho urobit, ale bolo by to priskoro, ze????

vevericka80
12. máj 2009

dalida este trochu vydrz

jaanulienka
12. máj 2009

Ahojte 🙂

Ixinka aj mna to mrzi ale hore hlavu. Neboj raz to pride a ani to nebudes cakat. ☹

ixi
autor
12. máj 2009

linkap uplne ta chapem vsetko chce hlavne triezvu hlavu 😉 vsetko zle je na nieco dobre 😉 a aj mi budeme sa raz isto vytesovat ako si tehulkujeme 😉
vevericko som rada ze ti uz je lepsie 😉 a bojovat sa vzdy oplati 😵 😵 😵
dalidka este kus pockaj 😵 😵 😵
janulienka a ty ako? 😎

ixi
autor
12. máj 2009

kukulik neboj mrska pride ked ju najmenej budes ocakavat a sup sa na hormoniky a budu potom dvojcatka ako lusk 😵 😵 😵 😵
katy a ty sa mi ako mas 😀 😵

jaanulienka
12. máj 2009

IXInka je neviem ako dufam ze len dobre. Sem tam poboli brusko od vcera uz aj prsia no a ako si neviem stiahnut brusko - podbrusko 😉 do nohavic 😀

ixi
autor
12. máj 2009

janulienka tak to brusko nestahuj 😉 😉 😉 samozrejme ze to bude dobre a budes tehulka hlavne bud kludna a opatruj babulky nech su u teba stastne 😵 😵 😵 a prsia su dobre znemenie 😎 😎

jaanulienka
12. máj 2009

Joj ixi aj ja dufam ze je to dobre znamenie uz meram aj BT tak uvidime. Ak tam ostanu po tom strese co prezivam tak veeelmi podakujem. Akurat vsetko musi na hlavu padat teraz

ixi
autor
12. máj 2009

neboj bude vsetko ok 😵 😵 😵

melisska
12. máj 2009

kukulik kedy prides ku mne ☹ 😉 u mna bola tiez kamaratka s malym, uz bezka tak sme mali fofry 😀
jani 😉
dalidka ja som zvedavaaaaaaaaa ale nenutim, ja tiez nebudem testovat 😉
ixi ahoj, zajtra ides do prace?
ja mam niekedy blby pocit ze som ostala na pN 😒 zasluzim si to, nemala som radsej ist do prace? odpovedam si: zasluzis si to, nemala, ostan doma a oddychuj 😀

ixi
autor
12. máj 2009

melisska ano idem do prace aty musis byt na pn ahotovo 😉 😵 😵 😵 😵

mima263
12. máj 2009

ahojte baby,
dnes bolo v Splne fakt plno 😀
neboli ste tam náhodou niektorá?
ixi 😔

melisska
12. máj 2009

dobre ixi, posluchnem 😀
no uz ma bolia ja prsia od hormonov 😉 a to je len stvrta a dnes mi ju pichla do pleca 😉 a vobec ma to nebolelo 🙂

dafy
12. máj 2009

ahojte 😀 😀

ixi takze konec dovolenky? 🙂 a nechces vyskusat este to posledne KET?este tam mas mrazacikov nie 🙂

meliska ziadne vycitky len pekne oddychuj 😀

dafy
12. máj 2009

inac ja este stale nič 😠 😠 😠

linkap
12. máj 2009

🙂 vevericka uz mi je fajn a super ze si sa vrhla do prace... budeme spolu skusat 😉

meliska urcite si uzi PN, a nemaj vycitky
🙂

zatial sa majte , sem tam nakuknem.... aspon sa potesim , ked tu pribuda // 🙂 je to nadej

ixi
autor
12. máj 2009

no chcem ci nechcem spini z tych hormonov tak nech sa to ukludni 😎

linkap
12. máj 2009

ako spinis ?

jajka27
12. máj 2009

ahojte...nemám dobré správy...dnes som bola na druhý ultrazvuk....MA 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

melisska
12. máj 2009

dafy nejdes na vyvolavacku?
linkap dakujem 😉 😎
ixi ty si sa pytala na to spinenie?

vevericka80
12. máj 2009

jajka to mi je velmi luto ☹

melisska
12. máj 2009

☹ jajka nieeeeeeeeeeee, az mi nieje dobre, moja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ixi
autor
12. máj 2009

jajka 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ixi
autor
12. máj 2009

pytala som sa mam vypnut lebo to mam z tych liekov ak to neprejde mam prist..................

ixi
autor
12. máj 2009

jajka a ides na kyret? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre