Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
9. apr 2009

melisska, ano bola som sama autom, tak s to si ma mohla vidiet, skoda, ze sme sa nestretli ☹

kukulik30
9. apr 2009

hej a kolko, neviem, ak by mala byt ta davka, to aby som si kupila viac flasticiek , mam taku malu a neviem kolko ich tam je, ale snad 30 by mohlo byt, tak som myslela, ze jednu na den...to bude priprava 😀 ale ked treba viac, tak aj viac zjem..mnam 😝

katy2
9. apr 2009

ked ti to nevadi, tak jedz nejake tri.... uvidis, co to spravi a potom uberies, ak by si mala mat problemy...
ja dokazem zjest aj okolo 7-8 na posedenie, ale potom to strasne stipe 😀

melisska
9. apr 2009

kukulik, no mohli sme sa stretnut. keby si prisla o tri minutky skor 😉 😀

katy no, veru do tretice vsetko dobreeeeeeeeeeeee 😵 co robka Hanka??? 😵

kukulik no ja som jedla 3-7 denne, no ale zatial nepomohlo, v auguste som nejedla a bola som tehu, neviem , ale mam ich rada, tak papam 😉

kukulik30
9. apr 2009

neviete, dostat aj vacsie balenie/ flasku/, lebo ta mala flasticka stala 47sk, tak by sa mi oplatilo nieco vacsie, ale som zatial nevidela 😖
hmmm..tak vy ste si davali dost...ja som si dala druhu, ale to mi asi dlho nevydrzi, ked budem tak vela papat 😀

katy2
9. apr 2009

ja som pred 2.IVF papala kajenske korenie v tabletkach... objednane z netu.... papricky som jedavala len tak, pre radost.... 🙂
melisska, hanka je uz velka, ma 1600g, ma sa vyborne.... len mne dost casto tvrdne brusko a mam strasne napuchnute clenky a nohy.....

melisska
9. apr 2009

katy uz vydrzkajte, zachvilku budete spolu 😉

idem paaaaaaaaaaa este sa ozvem 😉

melisska
9. apr 2009

ideme do snv, kukulik vo vacsej flaske som v obec nenasla, len tieto.

dalida
9. apr 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😀 Ja som dnes bola za svojim dokim... Pichol mi progesteron test (agolutin)... Teraz cakam na mrsku a hor sa do splnu pre moje bublinky... 😀

zajacik...
9. apr 2009

Ahojte 🙂
Melisska mojko ty tomu ver ze to vyjde, uz sa to raz skoro podarilo, tak teraz sa to musi podarit uplne... 😵
Mirus uz mas bublinky v brusku, tak sa opatrujte 🙂
Zdravim vas vsetky SPLNiecka 😵

mirus25
9. apr 2009

ahojte. 😀
Takže už som po. prišli sme domov, idem si ešte ľahnuť. z 26 vajok je 12 vraj pekných fazuliek. takže teraz sme dostali 2 , a ostatné idú zmraziť. teraz čo sme platili za zmrazenie to je na celý rok ? neviete ?

katy2
9. apr 2009

mirus, gratulujem 😵 😵 😵 😵
opatruj babulky 😵
plati to na cely rok.... iba ked pojdes na KET (dufam ze najblizsi rok nie 😉 - az po surodencov) trak sa plati za rozmrazovanie

kukulik30
9. apr 2009

Mirus, super...tak blahozelaaaaaaaam, nech sa riadne zahryznu 😉
inak minule, ked som prefocovala tie papiere z mojej karty pre Hredziho,som precitala, ze som tiez mala 26vajok, rovnako ako ty...ja som satel pisala, ze 24, neviem preco, zabudla som 😅 tak oprava 26.. 😀

mirus25
9. apr 2009

vďaka baby. a budem sa veľmi snažiť aby sme si ich udržali.
dnes mala ísť jajka na krv, nie ?

vevericka80
9. apr 2009

mirus blahozelam.....len pekne oddychuj

vevericka80
9. apr 2009

inac vsetky vas zdravim 🙂

mirus25
9. apr 2009

Katuška a ostatné tehulky. tak teraz vám v tom teple vôbec nezávidím.myslím tie opúchajúce nôžky a tak. Ale držte sa. Už to máte len za pár. 😉
Potom pozdejšie sa na vás prídem pozrieť. už manžel zavelil aby som si išla ľahnúť. 🙂 tak sa zatiaľ majte.

mirus25
9. apr 2009

ahoj veverička. a ďakujem. 😉

zajacik...
9. apr 2009

Mirus tak si chod lazkat, manzela treba posluchat 🙂 Dobru nocku s bublinkami 😵

zajacik...
9. apr 2009

Baby inak vy ste dobre nosnice, tolko vajok, co je to oproti mojim 3 vajkam, a aj to som bola rada ze vobec nejake boli 😅

katy2
9. apr 2009

zajko, my sme mali 8 vajok a z nich 6 embryi - a z troch vlozenych cakame hanku..... tiez toho nebolo vela a to som stimulovala asi 15 dni....

kukulik30
9. apr 2009

zajko nezalezi na kvantite, ale na kvalite a potom uz je to v Bozich rukach, no nie? 😵

ixi
autor
9. apr 2009

ahojte mne neska blbne kon 😉

ixi
autor
9. apr 2009

mirus blahozelam 😵 😵 😵

ixi
autor
9. apr 2009

kukulik a papas aj ten anopirin?

ixi
autor
9. apr 2009

anpyrin 😀 😀 😀

ixi
autor
9. apr 2009

ale uz ste si hadam zvykli na moju gramatiku 😀 😀 😀

katy2
9. apr 2009

ixi, ahoj 🙂
pozor s tou gramatikou - ja ucim slovencinu 😉

ixi
autor
9. apr 2009

😅 😅 😅 😅 no co narobis somnou 😀 😀 😀

katy2
9. apr 2009

zeby sukromne doucovanie? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre