Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
25. máj 2009

bre ranecko babulky 😀

lyndus
25. máj 2009

meliskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mocno dnes drzime prsteky, pfuj pfuj pfuj

lyndus
25. máj 2009

inac ta nasteka uz je dobre narvana, mohli by si dat vacsiu, som zvedava, kam daju fotky nasich babatiek 😀

ixi
autor
25. máj 2009

meliska drzim prsty silno silno 😵 😵 😵 😵 babulky sa hned zakuskaju a tehu ako vysite ja sa tak tesim pozdarv sestricku 😉

dnes som zasa kus spinila tak uvidi ci sa to rozbehne ci co 😒

lyndus
25. máj 2009

juj ixi moja, snad to bude dobre 😉 inac babule, mam taky neprijemny pocit, ze ma zacina boliet dolna osmicka 😠 uz len to mi k stastiu chyba, fakt 😠 uz ju mam zablombovanu, ale ked bude boliet, zrejme ju budu musiet vytrhnut a to si vazne neviem zivo predstavit, ako to budu robit, ked som tehu, snad to prejde 😒

ixi
autor
25. máj 2009

joj lyndus davaj na vas pozor dufam ze ti to prejde 😉 vies ja som v podstate stastna ze som a vsetko ostatne pride 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
25. máj 2009

baby vcera som konecne vytiahla tie korcule po 100 rokoch no sranda bolo super 😀 😀 😀 😀 ja som sa nasebe nasmiala ako kon 😀 😀 😀

ixi
autor
25. máj 2009

dnes idem poobede do prace zajtra rano utekam navarit mliecko pre deti a potom smikam na gulas a zatym denna to zas budem ako vyrihana knedla 😀 😀 😀 😀

dalida
25. máj 2009

Dobre rano, kocendy. 😉 Akosi na vas nemam casik... Uz pracujem naplno... Melisska, myslim na teba 🙂 Piskotka, ty si mala ist na krvicku, nie? Drzim prstiky. Vsetky vas zdravim a prajem krasny den.

ixi
autor
25. máj 2009

ahoj dalidka nech sa ti dari v praci 😵 😵 😵 😵

lyndus
25. máj 2009

mno ixinka to teda dufam 🙂 mas riadne nabity program hehe 😀
ahoj dalidka 😉

ixi
autor
25. máj 2009

aspon nemam cas sa lutovat ze nemam deti 😒

ixi
autor
25. máj 2009

dnes nemusim varit tak mam cas 😀 😀 😀

ixi
autor
25. máj 2009

lyndus a velmi ta boli ten zubok? neskusala si si to dacim vyplachovat?

ixi
autor
25. máj 2009

skus vyplachovat so salviou

jespera
25. máj 2009

Gisel ahoj, ja som presne to co hladas 🙂 🙂 neviem co chces vediet - pytaj sa...pripadne IP.

lyndus
25. máj 2009

zatial to je v pohode, len nemam nic na bolest doma, ani neviem, ci nieco mozem, zacalo ma to rano ked som sa zobudila...
ahoj jespi 🙂

ixi
autor
25. máj 2009

lyndus no lieky nemozes si tehu

jespera
25. máj 2009

Cau Lyndus,
zub - nic moc....dufam ze ti to prejde. Ako zijes inac? ja som mala vcera prisernu migrenu - bala som sa dnes zobudit... Na bolest myslim ze nemozes nic - alebo chod cim skor k zubarovi, mozno ti tam da len nejaku vlosku a bude dobre, len mu rozhodne pripomen ze nie si obycajny pacient.

ixi
autor
25. máj 2009

jaspera a ty sa ako mas inak?

lyndus
25. máj 2009

mno, volala som dokine, tak sa mam vraj dojs ukazat, ale manzel mi nebere telefon ☹ ach jaj

ixi
autor
25. máj 2009

lynduska drzim palce nech ti to dopadne cim naj a nech ta ten zubok prestane hnevat 🙂

lyndus
25. máj 2009

jespi, ani migrena nije buhvico, moja zlata.... a uz ti je lepsie?

lyndus
25. máj 2009

dakujem ixi si zlata, snad to prejde aj samo...ja mam strasne zle skusenosti s zubarmi, vooooooooooooobec ich nemusim hehe

jespera
25. máj 2009

Ixi ahoj, no mam sa asi tak - ako som pisala vyssie.. Lepsie trosku, ale je to ako casovana bomba..Na veceru som si vcera dala - ze vianocka+sunka+zelenina - jak mne z toho bolo zle..
Pocuvajte - take ako sumive vitaminy do vody, alebo sodu bikarbonu - mozme nie v tehot.,?

kukulik30
25. máj 2009

Ahojte 😵

melisska, myslim na teba, nech mas v brusku co najkrajsich bobacikov 😵 🤐

ixi
autor
25. máj 2009

jaspera ta ty mas chute 😀 😀 😀 😀
kukulik ahojky 😀 😀 😀

lyndus
25. máj 2009

jespera dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chute mas, sa ani nedivim, ze ti bolo zle hehe
kukulik ahojky 🙂

jespera
25. máj 2009

preco - mne sa nezda ze by to bola nejaka sialena kombinacia..? a co tie sumive vitaminy - mozme?

lyndus
25. máj 2009

mno neviem, vianocka a sunka 😀 😀 😀 mno o tych sumakoch neviem, ale podla mna su to vitaminy, tie by nemali uskodit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre