Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzana.dry
23. júl 2009

Dobre ranko, Sobka, je mi to luto...na tu dovolenku chodte...my, ked nam to minule leto nevyslo sme hned na druhy den odcestovali do Chorvatska....urcite ti to pomoze.... 😉
Zdravim vsetky ostatne... 🙂

lyndus
23. júl 2009

tak poradna vybavena...buduc tyzden vo stvrtok 🙂
veru sobka, chodte sa vydovolenkovat, urcite si pekne oddychnete 😀 juuuuuuuuuj, ja by som tiez sla 😀

petronelka77
23. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
Lyndusm idem az v pondelok na poradnu, dnes som tam spravila otocku, mali dovolenku. Hlavne, ze som mesiac dopredu objednana.

lyndus
23. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeej Peti, tak to je vazne sila, aspon ti mohli zavolat, aby si sa zbytocne neprehnala 😠 to je teda pristup... ja idem vo stvrtok... ako bluvanie? uz preslo? ja obcas este blujem, ale nastastie uz iba malicko 😀

lyndus
23. júl 2009

inac ixinka tu davno nebola 😕

petronelka77
23. júl 2009

Lyndus, Ja som vcera rano o 4-ej blula 😉 ...nejako ma chytaju migreny, asi z tepla.
To je fajn, ze Ti je uz lepsie a bluvanie pomaly prestava 🙂 . Pohyby citis stale, teda kazdy den? Ja som citila predvcerom, vcera nie, dnes ano, ako sa drobcovi chce 😉.
Sestricku nekomentujem, je uplne od veci, v pondelok si ju podam 😉 .
Co dnes varite? Dajte mi nejaky typ, hlavne rychly a bez vone 😉 .
Mozno Ixi dovolenkuje 🙂

lyndus
23. júl 2009

peti drobca citim sem tam, hlavne ked lezim alebo sedim na gauci, inac ani nie 😀 pockame par tyzdnov a budu riadne 🙂

deny3
23. júl 2009

ahote 🙂

tá smola s neúspechmi už musí prestať, tá dovolenka je Sobka super nápad, more, slnko, pekný chlapi......

Včera som bola na utz, stálo to hriešne peniaze, ale som spokojná, malý je ako inak krásny, konečne som videla, čo tam vo mne vystrája, včera bol otočený nožičkami dole, ale vraj má čas sa správne otočiť. No tie nožičky boli dole len chvíľu, riť dole a ruky, nohy hore, občas si pchal nožičku do úst, občas do nosa, potom si zazýval, no paráda, odporúčam aj ostatným.
Horúco je riadne, šla by som aj na kupko, muž bude mať o týždeň dovolenku, neviem, či neskúsim triton, niekde pod strom sa zašijem. Tehule nechodíte nikam?

katy2
23. júl 2009

Ahojte 🙂
Dakujeme, ze ste nam drzali palce.... Mala bola fakt statocna... Akurat troslu zamrnkala, ked jej to vytlacali... Ked jej to prepichli, ani nemukla.... Tusim je statocnejsia ako ja.... 😉
Teraz sa mrvi v postielke z toho strasneho tepla.... Este ze sme mali rano vychadzku do nemocnice a spat.... Este nebolo az tak horuco....
Mylsim na vas vsetky 🙂

katy2
23. júl 2009

deny, tesim sa s tebou z uzv... je to fakt super zazitok 😵 😵 😵 Uz sa ti to krati a budes drzat maleho v naruci.... 😵 😵 😵

jaanulienka
23. júl 2009

Ahojte,

dnes som bola v splne na kontrolu pred Ket, ktory bude 4.8. . Nerozumela som jednej veci a to ked doky povedal endometrium A/B lebo stale mi hovoril aj pred ET len endometrium B. Co to teda znamena? Vie to niektora? Dakkujem

lyndus
23. júl 2009

ahoj jani, mno podla mna je to medzi A a B, na B to ete nedorastlo, ale isto dorastie 😀 do 4-teho daleko 😉

dalida
23. júl 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Katy, mala je hrdinka. 😵 Fajn, ze to uz ma za sebou.
Zajacik, ja som nemala pichnuty decapeptyl, ale vyvolavacku. 😉 Volala som do splnu, tak je rozhodnute. 13teho idem na decapeptyl a po navrate z dovolenky, teda toho 7. septembra by sa malo zacat so stimulkou. Predbezne sme sa takto dohodli. 😉

dalida
23. júl 2009

Janulienka, to A/B v spojeni s cislom znamena vysku sliznice, teda v nasom priprade jej pripravenost na prijatie embryjka do svojho narucia. 🙂 Do B-ecka ti este dorastie, casu ma dost. 😉 Drzim palce. 😉

lyndus
23. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej dalidka to je super 😀 budeme drzat palceky 😀

katy2
23. júl 2009

dalidka, vychadza ti to podobne, ako mne 😉 drzim palce.... september je plodny 😵 😵 😵 zeby male junovciatko/a? 😵 😵 😵

zajacik...
23. júl 2009

Dalidka, Katy, aj ja chcem junovciatkoooo, ale nestihnem to 😒 Ale budem stastna aj za julovciatko 😵 Len keby panbozko dal... 😔 Buduci utorok idem na tie chlamydie a buduci cyklus, teda niekedy v auguste idem chodit na ten horm. profil na krv a dufam ze vysledky budu hned aby som to mohla rychlo poslat do poistovne, aby som este v septembri stihla decapeptyl... zacinam byt nejaka nedockava, ajked sa mi do toho IVF velmi nechce 😕 😅

lyndus
23. júl 2009

zajko to su nejake protichodne pocity 😀 ja som sa nemohla dockat mrchy, aby som mohla ist na KET, mala som neskutocnu radost, ked mrcha dosla, hned som volala do SPLNu, kedy mozem dojst 😀

katy2
23. júl 2009

Zajko, verim, ze sa vsetky dockate... len niekedy to chvilu trva.... ale trpezlivost a nekonecny boj o babo stoji za to.... 😵 😵 😵

zajacik...
23. júl 2009

Lyndus veru su to riadne protichodne pocity 😀 U mna sa strieda strach a radost z dalsieho IVF, takze preto sa mi tam raz chce a raz nie... no ale pojdem, uz som sa rozhodla, a vysledok zavisi od toho tam hore...

Katy ved ja som trpezliva.... len niekedy mam pocit ze ajtak je to vsetko zbytocne a tiez niekedy uvazujem ci to vobec vsetko stoji za to, ale ty ako aj kazda mamicka mi potvrdi ze to za to stoji, tak budem bojovat az kym neporodim 😀

lyndus
23. júl 2009

tak tak zajacik, ako som pisala minule, ja som taka otravna otrava, ja by som tam do centra chodila, kym by som sa k babatku nedopracovala 😀

mimusa4
23. júl 2009

ahojte, tak mužík je doma od včera , čiže nemám čas..chcela som vám niečo vytvoriť s TT ale nedávno som vstala, asi sa treba prebrať xi..možno večer abo ráno..
zajko a daldka tak idete na vec, som rada a jasne, že budeme držať palce ...
sobka dovolenka ťa vzpruží jedna radosť, vyšantiš vo vode a začneš na novo, možno aj sa niečo prišťastí 😉
katy malá je zlatá..a vidíš ako to zmákla..

a zdravím vás všetky..idem si niečo zobnúť ešte, nech má malý radosť, al. ja? 😀

melisska
23. júl 2009

ahojteeeeeee 🙂
katy no ajmne sa zda ze je sttocnejsia hanicka 😀 😵 posielam jej božtek 🤐 😵
zdravim nase tehulky 🙂 😎
dalidka a predsa si to stihla 😉 a zajacik hned za tebou 😉
sobka ked pan bozko da aj motyka vystreliiiiiiiiiiiii 😉 mozno ti vyjde prave KET 😉 aj Lyndus je tehu po KET aj Peta 😉
jani este nieje endometrium dost vysoke,musi mat aspo 7 mm aby mohol byt KET 😉 ona rastie ale pomaly a iste 😀
no ja som len teraz prisla z prace a som dost unavena a vobec sme nestihli co sme chceli, v utorok znovu 😝
kukulicek tebe je fajne v tatraaaaaaaaaaaaaaach 🤐 😵
stevi malicky je cmuky cmuk 😀 🤐 😵

melisska
23. júl 2009

katy-statočnejsia som mylsela 😀
zase sa tu vyrehlujem samaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaanulienka
23. júl 2009

Melliska a doky si pred ketom este raz robi ultrazvuk? Aby sa nejako neunahlil.

melisska
23. júl 2009

jani nie, ale mzno si uz mala 6,8mm a 7mm staci, tak si je isty ze to dorastie 😉

mima263
23. júl 2009

ahojte 🙂
konečne som prišla tak, že tu niekto je.
Ako sa máte v tomto teple?

melisska
23. júl 2009

no konecne akurat som na vas s veverickou mylslela 😀

melisska
23. júl 2009

my sa mame fajne, ale ty sa pochval tehulka 😀

mima263
23. júl 2009

ja sa pražím a moje telo neľúbi tie bobule,čo teraz zobem. Je mi z nich blivno
Ale inak parááááda, telkový režím, poobede spím, čo mi viac treba 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre