Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
29. júl 2009

Jasné 🙂
Mám ešte jeden test, tak ho možno použijem. Ale každopádne pôjdem na krv do SPLNU, nech je to tak ako má byť. zajacik, je ten tvoj Dr. dobrý? Toho môjho chcem po pol roku vymeniť. Isto aj kvôli sestričke. Myslím, že mala robiť bacharku, v tom povolaní by sa našla 😀

petronelka77
29. júl 2009

Mimus, chodim k nej, minule som cakala 3hodiny len na krv a to som si poctivo odstala, skoro ma porazilo 😕 .
Staci, ked pojdem na 8-8,30, vtedy je to lepsie.

mimusa4
29. júl 2009

takže v taký čas ako píšeš je najlepšie? minule som bola tak asi o 3/4 na 8..chvíľu som sedela, možno len 15min. a prišlo mi tak zle, že som jednej paní povedala, že nech zaklope, tak ma brali hneď..som tam ležala min. pohodku..a ktorú kartičku mám brať modrú s číslom al. bielu?

petronelka77
29. júl 2009

Ja si beriem bielu, ta je pre urgentne pripady, aj pre tehulky....sice minule mi moc nepomohla, ale predtym ma zobrali za chvilu, takze ako kedy.
Boli tam aj ine tehulky a tiez chodia radsej neskor, lebo babky s palickami tam sedia uz od 6-ej.

mimusa4
29. júl 2009

a potom podľa čoho volajú tie tehu? tam nie je číslo však?

mima263
29. júl 2009

mimusa oni zberajú kartičky aj číslom a potom volajú

mimusa4
29. júl 2009

no to musím tam prísť vtedy ako ty, žeby som to videla 😀 ...asi neviem ako to tam chodí 😅 ..tak zajtra sa dúfam uvdíme 😎

mimusa4
29. júl 2009

idem sa prejsť kus von, bo malému sa nepáči keď sedím, pinďúr jeden..

petronelka77
29. júl 2009

na bielych kartickach nie je cislo, ale pozru si to v pocitaci, takze volaju podla toho, takze zajtra sa uvidime..ja mam len mini brusko, ale teba urcite spoznam 😉

mima263
29. júl 2009

Keď som tam bola ja, tak som odovzdala kartičku poistenca aj kartičku na krv s číslom a sami ma zavolali

melisska
29. júl 2009

ahooooooooooooj, 😀
denyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 na co si ty mzlela moja 😀 😀 😀 😀 😝
zajacik ze ta este mam 😉 🙂
poydravujem vas vsetky 🙂

zajacik...
29. júl 2009

Mima u Nagya je sestricka velmi zlata, taka mladucka. A doki je v pohode, ja som si na neho zvykla. Co sa mi na nom paci je ze vsetko povie, da sa s nim normalne komunikovat. Aj vcera ked som bola na ten vyter, tak mi presne opisoval ze co robi, ze to musi najprv niekolko sekund stierat, potom to dal do takej vanicky atd... opisal cely priebeh. V SPLNe mi vadi ten Hredziho pristup, ze je velmi strucny na slovo a ten jeho vyraz 🙄 A este co sa mi u Nagya paci je ze v utorok robi poobede do 18,00 a to mi vyhovuje ze nemusim vymeskavat z roboty. Ma aj dobry system - prezliekas sa v kabinke, odtial ides rovno k nemu do ordinacie a nemusis nahata pobehovat pred sestrickou a inymi pacientkami, ako to v niektorych ambulanciach byva... V ordinacii ma aj UZV, sice taky postarsi, aspon mne sa tak zda, ale na zakladne veci staci.

zajacik...
29. júl 2009

Melisska no este ze ma mas, inak by si nechala Deny trapit sa v tom, ze z coho ta moze boliet ritka 😀 😅 🤐 😀

melisska
29. júl 2009

veru veru 😀 😀 😀 😀
varim malinovy lekvar 😉 musim behat ku sporaku, lebo mi uz raz vykypel 😅

katy2
29. júl 2009

Ahojte 🙂
Vsetkym dakujem za komplimenty k Hanicke.... 😵
Mima, drzim palce, nech to nakoniec dobre dopadne.... Aj ja chcem odist od Matyiho.... co najskor.... 😠
Melisska, malinovy lekvar milujem.... robis mi chute.... Inak my sme nakoniec tie uhorky nakladali este aj v nedelu 😝
Pozdravujem vsetky.... 🙂

zuzana.dry
29. júl 2009

Katy, preco chces odist od Matyiho? Aj ja o tom uvazujem...

deny3
29. júl 2009

zajačik a meliska len počkajte, aj na vás dôjde a potom sa vám budem smiať ja 😀 veď aj hladnému sa o chlebe sníva.

ixi
autor
29. júl 2009

ahojte babulky nestiham ani citat co pisete mam tu synovca na mesiac tak mam co robit 😀 😀 😀

petronelka77
30. júl 2009

Dobre ranko 🙂 .
Posielam zdravu davku tehu virusov 😉 ...dnes melonove 😉 .

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tie, co chodite k Matyimu, preco chcete od neho odist?
Ja tiez k nemu chodim, mne tam hlavne nesedi sestricka.

melisska
30. júl 2009

dobre ranko,
peti ham 😀
katz ja som to tusila, ye to st zm yavaranim s hanickou nebude take jednoduche, aj ked viem ye ti veeeeeelmi pomahala 😵 😵 😵
denz bodaj bz si mala pravdu 😀
ixi tak si zanepraznena 😉 🙂

melisska
30. júl 2009

inac katz lekvarik je vyborny, pozyvam vas 😀

mima263
30. júl 2009

Krásne ráno všetkým 🙂
ďakujem za info aj za povzbudivé slová 🙂
deny ja Ti úplne rozumiem. Ja za posledný mesiac a pol stále niečo preliečujem, stimulujem, čakám a už mi z toho začínam šibkať. Teda 9 mesiacov si neviem predstaviť. Ale ten dôvod stojí za to 😉

dalida
30. júl 2009

Dobre ranko, splnieckovo. 😵 Zdravim Vas vsetky. 🙂 Deny, viem si predstavit... ako veeelmi 😀 Ja som na to tiez tak bola... dva mesiace boli pre nas zabijakom, to fakt... 😅 😝 😀
Mimka, pevne verim, ze OHSS troska pominie a babo s tebou ostane. Myslim na teba. 😉

mima263
30. júl 2009

Ahojte, tak sestrička mi práve povedala, že je všetko v poriadku 😲 - nie je tam gravidita ani zápal.
Doktor ma vraj od pondelka vypíše do práce. Takže zrejme ani tie bolesti ani cysty nebude riešiť 😕

lyndus
30. júl 2009

ahojte babulky, poradna uspesne absolvovana, drobec dol zlatucky, maval rucickami, nozickami, videla som aj nozicku s prstekmi a rucicku s prstekmi a chrbticu... take zlate male krpate 😀 😀 😀 dalsia poradna o 3 tyzdne 😀 a idem sa objednat k dankovcikovi na ten morfologicky, nech drobca poriadne pozrie, aby sme mali istotu, ze je ok... a mozno konecne zistime, co budeme mat...a budeme mat aj fotocku 😀 😀 😀

lyndus
30. júl 2009

ozaj splniecka moje zachrante ma, ja uz vazne netusim, co varit... zacinam byt viac nes zufala...a na chut mi ide iba kysla kapusta 😉

mima263
30. júl 2009

ahoj lyndus, tak si urob koložvársku kapustu podľa tohto receptu.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=793
Ja tam ešte pridávam 1 pomletú domácu klobásu

lyndus
30. júl 2009

juuuuuuuuuuj mimka zlata si, ale ja kolozvarsku moc nemusim, kapusta s masom a ryzom ma velmo nelaka a maso teraz vobec nemusim... som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

mimusa4
30. júl 2009

tak si daj rezanky s tvarohom 😉

lyndus
30. júl 2009

hm to nieje zly napad...asik skocim kupit tvaroh 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre