Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
2. apr 2009

Ahojte v dalsom pokracovani 😀 😀 😀 Verim ze do stvrtej temy vstupime uz vsetky s bruskami alebo s babatkami v naruci 😵 😵 😵

zajacik...
2. apr 2009

Kukulik, Melisska, nech vam cim skor schvalia ziadosti a hlavne nech sa vam tieto IVF podaria, aby ste spolu tehulkovali cele leto 🙂 A pod stromcek dostanete zive placuce balicky 🙂 🙂 🙂
Tinuska a ty takisto, opatruj sa s drobcekami 😵

zajacik...
2. apr 2009

A pozdravujem aj Zuzulik do stovezatej Prahy 🙂

zuzana.dry
2. apr 2009

Ahojte, tak 3. pokracovanie...do tretice vsetko najlepsie prajem vsetkym prispievatelkam do nasej temy 🙂

zajacik...
2. apr 2009

Zuzka a este tu naprskaj tehubacilky 🙂

melisska
2. apr 2009

😵 Zajacik dakujeme 😵 aj ja ti prajem ten najkrajsi zazrak na svete 😉 😵

tinka nech ti drobcekovia ostanu v brusku az do porodu 🙂 😵

zuzi tehubacilkyyyyyyyyyyyyy 😎

mimusa4
2. apr 2009

ahojte...waaaaw nová téma, nech je posiata krpcami...amen 😉

😵 😵 😵 😵 😵 tttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 tttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 ttttttttttttttt 😵 😵 😵
ttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 ttttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 tttttttttttt
😵 😵 😵 😵 😵 tttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 tttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 ttttttttttttttt 😵 😵 😵

zuzana.dry
2. apr 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pardon, zabudla som... 🙂

dalida
2. apr 2009

Dobry vecer, dievcence. 😀 Tretia temicka zalozena... Pridavam sa k prianiam a zelaniam, do tretice... kazda snazilka nech je hned a zaraz mamicka 😀
Poctivo chytkam tehu virusiky... Zuzi, mimuska diiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkk. P.s. ake uz mate krasne pasiky.

dalida
2. apr 2009

Kuk, na moju novu vizas... 😀 Takto chcem uz aj ja kojit svoje dietatko... Tak velmi ho tuzim mat v brusku... Potom v rukach... Velmi po nom tuzim... V poslednom obdobi nastal z mojej strany taky utlm... Ale v tejto chvili tuzba opat prepukla.... Dufam, ze moje tri zmrzlinky na mna cakaju rovnako netrpezlivo ako ja na nich.

melisska
3. apr 2009

dobre ranko, dakujeme 🙂 za virusiky aj ja chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

dalidka aj ja chcem tak ako ty 😉 😀 vlastne vsetky chcemeeeeeeeeeeee 😵
Dievcata vsetky vas pozdravujem a posielam cmuk 😉

Neviem mali ste niektore z vas take pocity, ja to mam teraz, ze sa budem musiet zmierit s tym, ze nebudeme mat deticky? no mam niejaky strach z toho 3.IVF a sestricka mi povedala, aby som prisla hned nie po pol roku, vtedy maju najlepsie vysledky ked zeny chodia zaradom, mne sa vzdy podarilo otehotniet cez ET, KET ani jeden uspesny, nieco v tom bude, nie? ale na ET som bola vzdy v lete, teraz je jar tak mam obavy ci to vyjde :roll: uz mi asi z toho sibe , ale vela sanci nemame :?
Ktory den cyklu mam ist na IVF 22DC?

katy2
3. apr 2009

Dobre ranko 🙂
melisska, tvoje pochybnosti a otazky su uplne normalne.... myslim, ze kazda si s tym presla....
ja verim, ze teraz to uz dobre dopadne, hlavne ked vies, ze mas problem s krvickou... Da sa to riesit, len to treba podchytit hned od zaciatku, uz pocas stimulky.... nejake injekcie na riedenie, viem, su to injekcie navyse, ale co neurobis pre svoje babo... a vidis, otehotniet po ET mozes, a ked sa tomu pomoze, tak sa aj babo udrzi.... a zostane celych 9 mesiacov 😵 Strasne ti to prajem a velmi ti drzim palce 😵 😵 😵
Stimulka na IVF zacina 18-22 den, vtedy sa picha dekac.... 😉

zajacik...
3. apr 2009

Pekne ranko vsetkym SPLNieckam 🙂
Melisska odpisala som ti na babatku...
Mimusa to ...amen nemal chybu 😀
Dalida no tvoja nova vizaz je len ruzova hlava, asi som to premeskala a uz ti to zmazali, alebo si si to zmazala sama 😅

lenuliatko
3. apr 2009

Ahojte, tak už máme novú tému? 🙂 ďakujem všetkým za držanie palcov, veľmi mi to pomohlo 😵
Takže úspešne som to prežila, ako vždy je všetko v poriadku! Tak som verila, že niečo nájdu, nejaký malý zrast, odstránia ho a budem tehotná, a zas nič... Ale som spokojná, už žiadne vyšetrenia, nič nebudem siliť, nechávam to tak. Čo som mohla, som urobila, je to v rukách Božích, možno sa zadarí po laparke, možno na jeseň, ako predpovedali veštice a ak nie, IVF to istí Všetko som super zvládla, nič ma nebolí, až na hrdlo, to od trubice, čo za mňa dýchala a svaly na rebrách, to zas od toho, čo ma nafúkli plynom. Ani zle mi nebolo, dierky mám dve a ani o nich neviem... paráda. A taká pikoška, čo sa mi tam stalo. Po narkóze som sa zobudila veľmi zmätená, nemohla som dýchať, lebo ma veľmi od plynu boleli rebrá, tak som sa v mrákotách metala, chcela vstať, v ruke som mala infúzku a zrazu zistím, že ruky mám priviazané o posteľ Fakt, to prebudenie nebolo nič moc, ale prešlo to. Sestrička si všimla, že mi vypadla striekačka z tej kanyly v žile, keď mi odpojili infúzku. Viete, v žile je kanyla, k tomu dlhá hadička a na upchanie dávajú striekačku. tak som si ležala, driemala a zrazu mi len tak oči padli podo mňa a tam na plachte mláka krvi Ale fakt veľká. Šok, že krvácam po laparke, ale potom som zbadala, že po ruke mi tečie krv. Takže vypadla aj druhá striekačka a pomaličky si moja krv tiekla von. No určite som prišla o vyše pol litra. jasné, že po chvíli sa mi zatmelo pred očami, rýchlo som si ľahla a prešlo to. Inak mi tam bolo fajn, boli sme samé mladé baby na izbe, pokecali sme. Jedna mala spontánny potrat, druhá zamĺknutý, tretia mimomaternicové, pričom bola v 7tt a plod stále mal akciu srdiečka, ale bol vo vajíčkovode Takže tak, nemôžem sa na nič sťažovať Už len otehotnieť..., aká maličkosť, že? 😅

jespera
3. apr 2009

Dobre ranko vsetkym Bojovnickam 😉
Otazka do plena: je jedno kedy sa picha gonal - ci rano ci vecer? Viem ze v rovnaky cas cca by to malo byt...

katy2
3. apr 2009

leni, som rada, ze to mas za sebou.... aj ze je vsetko v poridku... teraz uz len otehotniet... a mozno prave po laparke sa podari 😉 drzim palce 😵
jespera, to je jedno 🙂

zajacik...
3. apr 2009

Lenuliatko a ty si uz tu? No si zlata ze si sa prisla ukazat, som rada ze laparka prebehla s dobrymi vysledkami a k tomu krvacaniu, no tak to uz len dodam, ze kedze si teraz stratila vela krvi, tak teraz ziadne kramy aspon na 9 mesiacov, oki? Tak dohodnute 😵

kukulik30
3. apr 2009

Ahojte 🙂
lenka, nooooooooooooo, tak uz to mas za sebou, super..zvladla si to a nakoniec je dobre , ze nenasli..teraz si uz pockat iba na //, verim, ze coskoro ich najdes a bublinka bude v brusku 😵
zdravim v tento krasny slnecny den vsetky babulky-splnacky 😉

ixi
autor
3. apr 2009

ahoj ahoj 😀 😀 😀 lenulik prajem ti aby si hned otehotnela 😎 cavte kocendy 😵

lenuliatko
3. apr 2009

Ďakujem babky, takýto scénar sa mi pozdáva 😀 Zajačik, mile rada by som to brala tak, že to bola posledná krv, ktorú som na dlhý čas pustila 😀 Normálne som prekvapená, ako som v pohode, okrem hrdla a svalovky ma nič nebolí, ráno som si z nemocky odcupitala ešte do lekárne, doma som pozametala a tak zľahka pospratávala, potom som si zdriemla. Som myslela, že to bude horšie, ale pohoda. A asi aj doki bol šikovný 🙂

lenuliatko
3. apr 2009

čav Ixi, budeme na tom intenzívne pracovať 😉 Skončila som s vyšetreniami. Termín, čo som mala 17.4 na hematológiu do KE, som prepustila jednej kočke z nemocnice. Práve ju včera čistili po druhom potrate a keď sa pýtala svojho dokiho, že čo teraz, že už by trebalo hľadať príčinu, tak jej povedal, že to nič, nech skúšajú, že raz sa podarí 😝

mirus25
3. apr 2009

Ahoj baby. 😀 Tak sa hlásim aj ja.
Leni je dobré že to máš za sebou, je dobré že ťa nič nebolí, je dobré že sa nič nenašlo. To prebudenie s tou krvou mohlo byť fakt strašidelné. A už len fakt počkať na //. 😉

mirus25
3. apr 2009

Ja mám tiež novinky. Pri dnešnou ultrazvuku keď doki diktoval sestričke veľkosti folykul, tak som napočítala 15. 😲
Diktoval také 15 až 17 mm. Do nedele si ešte pichám menopur, v nedeľu večer do zadočku 😀 choragon, a na odber v utorok ráno. 😀

ixi
autor
3. apr 2009

mirus super 😎 😎 😎

ixi
autor
3. apr 2009

ja som konecne poumyvala okna ale som hotova lebo som nespala po nocnej 😎

melisska
3. apr 2009

ahoooj,
katy dakujem 😉 😵 😵 😵 dufam, ze sa to podari.

leni vitaj, ved to je super, ze si vporiadku, uz sa len uvolnit a sup na // 😵

mirus tesim sa s tebou a v utorok na teba budem silne mysliet, aby sa babulky hned zahryzkali 😉 🙂

ahoj kukulik 😎

dalidka, dlho si si s novou vizazou neuzila 😉 🙂 😀

ixi
autor
3. apr 2009

ahoj melisska 😀

zuzana.dry
3. apr 2009

Ahojte, ja som taka stastna z toho dnesneho slniecka...je to nadhera...tiez by mi bolo treba umyt okna, ale pockam na manzela, kym sa vrati zo sluzobky 😉
Leni, tak nic, len skusat...mozno tie dobrane hormony zaberu 😉
Ixi, chod si oddychnut, neprepinaj sa!
Mirus, krasna urodicka, potichu gratulujem...drzim palce... 😉
Kukulik, tak vela sil do dalsieho kola...nech je to cim skor..
Katy, este vladzes?
Melisska...presne take pocity som mala aj ja v decembri...ze asi nam nie su sudene deti...a zacala som sa s tym zmierovat a robit si plany do buducnosti....a v tom....BUM 🙂
Zdravim vsetky ostatne... 😎

dalida
3. apr 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😀
Zuzi, mas pravdu, je nadherny den. Ja som od 11tej vonku na teraske... Aj tam papkame, kavickujeme a spolocnost mi robi moja mala trojrocna radost... 😀 Sesternicina dcerka. Bola po nu niekolkokrat... nechcela odist 😀 Teraz spinka... 😀 😀 😀 Som z nej uplne hotova... moja mala laska... Sedela som si na stolicke..., vyhrievala sa na slniecku... zobrala hreben... cesala mi vlasky 😀 😝
Zajacik, oni mi ju vymazali... 😒 😠 Chcela som, aby ste ju videli... Bola na nej babatko "cuckajuce" mamkine mliecko. 😀

dalida
3. apr 2009

Lenuliatko, hor sa do snazilkovania. 😀 Mam radost, ze vsetko prebehlo tak hladko... Ja som po laprke dost vracala... 😒 😔 Tiez nic nenasli... Vraj vsetko ok... ale hormonalny system mam totalne naruseny... 😒 ☹ 😔
Velmi tuzim po dietatku, chcem byt tehulka... Dufam, ze to vyjde... 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre