Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
10. aug 2009

Dobry den, splnieckovo. 🙂 No, teeeeeda, kukulik, melisska....... vy si tu davate rande a na nas zabudate. To ste kamosky?! 😠 😉 😀 Pevne verim, ze ste si "stretko" uzili. 🙂
Katy, mala rastie do krasy. Az teraz som si vsimla ze ma modre ocka. 😉
Lindus, fajn, ze nevolnosti uz presli, ale davaj pozor co papkas a v akom mnozste, hej? 🙂
A... vo stvrtok idem na decapeptyl. 🙂 Este cosi som chcela... pred injekcijkou sa robi UTZ a potom berie krv? Uz som akosi zabudla. 😖

dalida
10. aug 2009

A este.... Petronelka, mnam mnam............ Lyndus, ak dovolis, (vodu kazem, vino pijem...) ja sa teraz prepapkam.... mnam, mnam..............

zajacik...
10. aug 2009

Tak tu sa dnes vo velkom rozdavaju ttttt, tak si trochu uchmatnem aj pre seba 🙂
Ja som dnes bola v SPLNe pre ziadost. Ale poslat ju mozem az ked budem mat HP z tohoto cyklu, a to som dnes len 4.DC 😖 Dufam ze to stihnem aby som v septembri mohla ist na decapeptyl, bude to zase tesnotka, ale snad mi to stihnu schvalit. A inak pytala som sa dokiho ze ci Dovera pozaduje HP z 3 cyklov, a on ze nie, ale potrebuju 3 odbery v ramci jedneho cyklu... takze sestricka mi to vtedy zle povedala ze pozaduju HP z 3 cyklov...

Dalidka super ze uz ides pre dekac 🙂

zajacik...
10. aug 2009

Lyndus som rada ze uz mozes normalne papat a neni ti zle 😵

melisska
10. aug 2009

Lynduska tak teraz mozes papaaaaaaaaaaaaat 😉 🙂
Dalidka 😀
Zajacik nedavno si este vahala a dnes uz nevies vydrzat 😀 😀 😀 poznam ten pocit 😀

melisska
10. aug 2009

Dafy, kukulik kde ste sa vytrtili 😀 uz nevladzete? 😀 😀 😀

zajacik...
10. aug 2009

Melisska presne tak, no ale ked uz som sa na to znova dala, tak nech uz je to cim skor 😀 Ajked pocity mam vselijake, neviem ci robim dobre, no ale snad to neolutujem 😅

Dalidka inak pred dekacom neviem ci sa robi krv a UZV, asi nie, ale potom po MS sa robi krv aj UZV a podla toho doki urci kedy sa zacina vcelickovat 🙂

zajacik...
10. aug 2009

Baby a dnes sa Hredzi normalne usmial 😅 Ked som odchadzala tak som mu zazelala prijemnu dovolenku a on sa usmial 🙂 A sestricka bola zlata, ked som prisla tak mi hovori ze vy ste (moje meno) aka? Som nechapala ze si pamatala meno, ked naposledy som tam bola v januari 😕 Je zlatucka 😵

melisska
10. aug 2009

zajacik veru je zlatucka 🙂 a doki sa vie ja usmievat 🙂

lyndus
10. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej, skoda ze ja som nevidela Hredziho sa usmiat, tazko sa mi to veri 🙂 bola som sa prejst trosku, vonku je krasne a teraz si idem zohriat obedik... knedlik a madarsky gulas, mnam 😀

lyndus
10. aug 2009

mno popapane, 5 klednickov a omacka, masko moc nemusim teraz... skoda ze nemame uz brusnicovi kompot, milujem brusnice ku klednikovim jedlam 😀 😀 😀 musim toho roku nejake kupit 😀

melisska
10. aug 2009

no tak prid ku mne na brusnice 😀 ja mam aj sme ich dnes na obed papali 😉
co je dobre na palenie zahy, niejako ma pali, jablko nepomohlo ani jogurt 😝

lyndus
10. aug 2009

melisska jablko isto nepomoze, skus mlieko, mne teraz velmi pomahalo 😉 a este nepredavaju brusnice? aby som nepremeskala 🙂

lyndus
10. aug 2009

alebo nevies nahodou o nejakom dobrom mieste, kde by sme si mohli ist nazbierat? kludne aj kolo Nalepkova 🙂

lyndus
10. aug 2009

babule kde ste seckyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ste ma tu nechali samu, fnuq 😢

zajacik...
10. aug 2009

Lyndus ziadne fnuk, ved niesi sama, mas v brusku pokladik 😵

lyndus
10. aug 2009

mno jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze mam, ale jedina komunikacia s nim su tie jeho rozkosne kopanceky, co mi dava 😀

zajacik...
10. aug 2009

Musi to byt krasne, ked malinke kopka 😵

lyndus
10. aug 2009

hej je to perfektne, dokonca vcera to uz aj manzel citil, ked kopkalo dal ruku na brusko a male tak koplo, ze to citil aj on 😀 sranda neskutocna 😀 😀

lyndus
10. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej akurat pozeram, ze som uz zacala 5 mesiac, nejako rychlo to uteka 😀

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Ahojte bambuliečka, slniečka Splniečka 🙂

Ako sa máte? Ja som bola dnes u zubára, a potom u kamošky kaderníčky sme poklebetili a dali sme si obed, sme sa riadne obžrali ☹ som taká nafúknutá ako koza, do večera nič nejem 😨 😅 .

Idem upratovať, aby sme mali pekné bývaničko, manželík je preč na služobnej ceste a v stredu robím babskú jazdu u nás doma s mojimi kamoškami, mojou sestričkou a možno nahovorím aj sesterničku.

Katy malinka je prekrásna nádhernučká kde ste mali krst v sobotu to bolo? Lebo aj ja s manželíkom sme boli na krste mojej 1 roč. sesterničke, bola rozkošná, lebo teta jej kúpila krásne ružovučké šatôčkyy, biele sandálkya štrikovaný biely svetrík. Môj manželík je k nej veľmi zlatý, toľko sa s ňou vie uhrať, aspoň viem, že bude skvelý ocinko.

Babule normálne sa mi za to čo som vám minule spomínala, za mnou prišiel a ospravedlnil sa mi, že on to tak nemyslel, a že sa mi veľmi ospravedlňuje za to, a neche aby som bola smutná , že všetko spolu zvlíádneme a to IUI sa nám určite podarí, len mám pozitívne myslieť a mám byť odvážna 😀. Sa pýtal, čo za to chem že bol taký zlý a ja že masáž, tak ma zmasážoval a obskakoval ma 🙂 a hovoril, že my to zváldneme, 😉 takže nakoniec po dlhých "psích" očiach čo po mne hádzal som mu odpustila 🤐 😵

A vy ako sa máte, niečo nové? Lynduska som rada, že ti už nieje zle a že manželík zastihol kopanček, musí to byť pre oboch neopísateľný pocit a zážitok. Už len aby sa aj nám podarilo 😔 😅

Zajko správne si sa rozhodla tak držím silno palce a verím, že vám to výde. My asi pôjdeme 10.9 k Hredzimu, ešte uvidíme.

Melisska a ty ako sa citíš?

Kukulík Samko počúva?

Mimuška4 ďakujem za vírusiky

Dalidka a vy čo plánujete?

tina1
10. aug 2009

ahojte dievčatá, po dlhšej prestávke na MK sa vám zase prihováram 😉 . Mimusa, deny, vaše tt sú úžasné. Katy, maličká je naozaj nádherná.
Ja som už po dovolenke, boli sme pri mori. Začíname zase všetko odznova, už 4 pokus. Ale plánujem až tak 11/12 mesiac. Chcem prejsť ešte nejakými vyšetreniami, a taktiež chcem navštíviť pani Anku Kopáčovú, nech ma pripraví na IVF. Určite ste o nej počuli.

dalida
10. aug 2009

Lyndus, cisielko v tv. pase krasne rastie. 😉 Cochvila s nami bude aj tvoja bambulka. 🙂 Lilianka, tesim sa, ze ste si to s manzelom vysvetlili a opat k sebe nasli cestu... 🙂 , chystame sa na IVF. Je to nas druhy pokus. Pri prvom IVF sa nam podarilo otehotniet 2x, ale zial ☹ Uz sa k tomu nechcem vraciat, pevne verim, ze tentokrat dopadne vsetko dobre.
Tina1, viem o pani Anke. Aj ja som uvazovala nad tym, ze by som za nou skocila, ale byva dost daleko... Este uvidim. Z PO je to cca 350km (teda nie som si ista, idem to skontrolovat).

dalida
10. aug 2009

Uz to mam- konkretne 372 km, cas - 5h

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Dalidka, verím, že tentoraz vám to výde až do toho krásneho 40tt konca budete obaja šťastní, všetko dobre dopadne uvidíš 🙂

dalida
10. aug 2009

Lili 😀

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Dali vážne, a vieš prečo? Lebo ja sa tiež teda, dúfam , konečne dočkám , že všetko super dopadne a budeme tehu a budeme mať voňavé a zdravé uzlíčky mať v náručí, uvidíš 🙂 😉

deny3
10. aug 2009

ahojte 🙂
lilyanka snáď to bol len skrat u toho tvojho, ale ja by som aj tak mala zdvihnutý prst. A držím palce pri druhom IUI, ja som bola pred rokom na ddruhom koncom septembra, ale ☹ ale ubehol rok a ..... 🙂

a díky všetkým, že tak pekne myslíte aj na nás tehulky, tehotenstvo je v podstate pekné, až na niektoré veci, ale to zistíte samy. Čo mi bude chýbať po pôrode, budú určite tie kopance, teraz už viem pochopiť aj Dafy, Kukulik, že tak veľmi túžia aj po druhej bambulke.

lyndus keď môj muž prvý krát ucítil kopančeky, tak som až plakala, hormóny 😀
a dnes mi došiel balík, vecičky pre malého, tak sa z nich vytešujem a kombinujem, čo s čím bude nosiť. Kolegyňa bola u mňa a hneď ma schladila, že hej, keď sa ogrcá, tak mi bude úplne jedno ako veci skombinujem. 😀

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

Deny ja som tiež takej citlivej povahy mne stačí máličko a už plačem ako Niagarské vodopády 😅 , čo to bude pri kopančeku drobcaa , a potom keď ho vezmem do náručia veď sa roztopím a a budem plakať ako dážď 😀 , mal toho veľa v práci tak si to na mne vyvŕšil, ale nevadí, už je to za nami a bojujeme spolu, tak hádama verím, že do úspešného konca, no tebe tie TT pribúdajú rýchlo za 2 mesiace, máte pri sebe svojho Jakubka 😉 , akurát nám tu pod oknami postavili krásne detské ihrisko, ked sme sa sem nasťahovali, bolo dosť schátralé , teraz ho zbúrali a urobili po novom, tak sa tu neviem vynadívať na detičky, a kočiariky na pieskovisko - preleizkach všade sa to hemží detičkami a tu na držiakoch kde sa prášia koberce nejaká externá mamička, dievčatku zavesila drevenú hojdalku tak tu už asi 1,5 hodiny vŕzga o 106, al dievčatko sa pri tom smeje od ucha k uchu 😀 , take do rytmu vŕzg vŕzg 😎 trošku to píli uši ,mala jej to namastiť 😀

lillyanka.lillyankov
10. aug 2009

ja som dnes našla túto stránku, tak si prezerám nejaké babuľkovské vecičky http://www.bambini.sk/
(admini ospravedlňujem sa ale nedalo mi 😕 😅 😉 🙂 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre