Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dalida
28. okt 2009

Dnes mala ist na krvicku, Lenuliatko, ze???

lyndus
28. okt 2009

hej a este niekto sa mi vidi...

dalida
28. okt 2009

Nooo, kocky, ozvite sa. 🙂 Cakame na kraaasnee spravicky. Sup sem s nimi. 😉

dalida
28. okt 2009

Lyndusik, pozerala som si tvoj albumik. 🙂 Mas krasne brusko a krasneho pokladika v nom... 😵 Uz keby som mala aj ja takeeeeeeeeeee 🙂

katy2
28. okt 2009

Ahojte 🙂
dnes to tu viazne.... aj ja som zvedava na cisielko 😉 😵 😵 😵

lyndus
28. okt 2009

juuuuuuuuuuuuuuj dalidka dakujem 😀 pokladik je andelik s dablikom v tele sa mi vidi, take akrobaticke kusky predvadza ze az 😀 veru veru, cim skor sa k takemu dopracovat 🙂 Aky mas dalsi postup?

dalida
28. okt 2009

Nooo, mame 5 mrazacikov, tak uvidime ci sa zadari. 😉 Nechcem do toho sprtat a vymyslat..., ale uvazujem nad alternativou 3 zmrzlinky alebo 2 s asistovanym hatchingom... Dufam, ze to neprehanam... Niekedy mam pocit, ze cim viac penazi..., tym menej "muziky" 😝

lulockka
28. okt 2009

Ahojte 🙂

lyndus
28. okt 2009

a co sa robi v ramci toho hatchingu? mno asi to nepomoze vzdy, ale hadam to pomaha, ked sa to robi 🙂 nezostava nam len verit 😉

dalida
28. okt 2009

Ahoj, Lulocka. 😉
Lyndusik, ten hatching znamena (zjednodusene a po nasom) narusenie obalu zmrzlinky pre lahsie uhniezdenie... Ak je naruseny povrch, embrijko sa lahsie z toho obalu dostane von a rovno do vyhriatej perinky... 🙂
Inac.. aj ja by som bola rada, keby som o tom vedela menej a bola uz tehotna...

zajacik...
28. okt 2009

Gisel dnes som netestikovala, az zajtra... a na krvicku v pondelok 😵
Dalidka drzim palce aby tych zvysnych 5 mrazacikov bolo tych pravych - ako sa vravi, najlepsie nakoniec 🙂
Lenuliatko, Mirus, tak ako ste dopadli na krvicke?
Ahojte aj ostatne SPLNiecka 😵

zajacik...
28. okt 2009

Dalidka a geneticke vysetrenie mas urobene?

lenuliatko
28. okt 2009

Ahojte kočendy, Nestíham, teraz som sa dotrepala domov, ledva dýcham 😝 hCG mám 275. Čo myslíte na 12. deň po ET? A testík tmavne. Už som volala do SPLNu sestričke, vraj pekné číslo, zablahoželala, zlatá 😵 Prídem zachvíľu, dočítam vás, ešte musím čosi vybaviť. zajačik, testovala si?

zajacik...
28. okt 2009

Lenuliatko myslim ze na 12. den je to krasne cislo, blahozelam 😵 A netestovala som , az zajtra 😉

maca77
28. okt 2009

Leni, práve som tu nakukla .... takže ti môžem tiež zablahoželať? supeeeeer, držím palce, nech sa bábu darí a dotiahneš to do šťastného konca 😉 😵 😵 😵

lulockka
28. okt 2009

Lenuliatko to je super 🙂

zajacik...
28. okt 2009

Inak ma napadlo, ked pojdes na kontrolnu krvicku v piatok, to uz pojdes do SPLNu? Ci znovu k tvojej gyn? Ona ti potom predpise dalsie tabletky? A co vravela este sestricka? Strasne sa z teba tesiiim 🙂 Ty tiez chodis tak casto cikat? Ja mam pocit ze mi treba vkuse 😀

katy2
28. okt 2009

leni, gratulujem 😵 😵 😵 parada.... uz si oficialna tehulka 😵 😵 😵 krasne cisielko 😉

lulockka
28. okt 2009

dalidka ja som ešte o takom niečom nepočula a je to veľmi finančne nákladné

zajacik...
28. okt 2009

Lulockka ja som o asist. hatchingu uz pocula, a neviem, ale nieco sa mi mari, ze som citala ze pri nom je vacsie riziko mimomaternicoveho. Ale neviem co je na tom pravdy 🤐

lenuliatko
28. okt 2009

Ešte som nedočítala, tak mi hádam nič dôležité neuniklo 😅 ďakujem babulky, snáď je to ok, tak na jedno bábo akurát. Drahý až dnes naozaj uveril, že som tehotná 😀
Maca, ďakujem. Tak snáď konečne... uvidíme 😉
A na kontrolnú krv idem tiež tu, len zavolám do SPLNu hodnoty. Aj tablety ďalšie mi predpísala moja gyn, už som aj vybrala duphaston a utroš mi darovala, nejaká pacientka jej tam nechala skoro celé dve balenia, poteší... 🙂 A cikať nechodím nejak často, ja ani veľa nepijem. Ja si užívam iné spreivodné javy tehu 😀
No a už idem dočítať.

lenuliatko
28. okt 2009

K tomu asistovanému hatchingu. ja som sa po OPU dokiho na to pýtala. Vraj to bežne nerobí, že nie sú potvrdené nejaké lepšie výsledky, že to má zmysel vtedy, ak je obal na vajíčku veľmi hrubý. Ale ja som skôr chcela chcemický hatching, inak povedané lepidlo na embryjká. Keď ich raz prilepí o maternicu, mali by s skôr udržať. Povedal, že ak chcem, urobí mi to. Dopláca sa 100€.

lulockka
28. okt 2009

Lenuliatko ďakujem za info 😉

zajacik...
28. okt 2009

A dala si si to spravit?

lulockka
28. okt 2009

No to som aj ja zvedavá

lenuliatko
28. okt 2009

Nie, nedala. Že skúsime najprv tak. Keby sa nepodarilo, tak potom určite.
Inak, aj moja dokina je tehu, neviem ku komu budem chodiť 😒 Aj rodila by som pri nej. Dokelu!

zajacik...
28. okt 2009

No tak to je super ze aj dokina je tehu 🙂 To mas taku mladu dokinu? A tiez je na zaciatku? Ma to vyhodu v tom ze pokial pracuje, urcite sa bude vediet lepsie vzit do tvojich pocitov ako ina dokina alebo doki... A neboj, urcite je u vas viac gyndosov, a potom pred porodom ajtak budes chodit do nemocky, tak si nejakeho dobreho lekara vyhliadnes...

dalida
28. okt 2009

Lulocka, vidim, ze Lenuliatko ma viac info o tomto... Dakujem za info... a blahozelam. 😵

lenuliatko
28. okt 2009

Hej, ona je mladá, tak do 40r. Už má dve väčšie deti. Neviem to úplne na 100% lebo sedela, ale mám pocit, že pod tým voľným tričkom mala pekne veľké bruško, taký 6.mes určite. Gyndošov by tu aj bolo, ale ona ma pozná už dlho, vie, čo som preskákala a zas začínať u iného, zas dakde inde rozťahovať nohy 😝 Už mi to občas lezie krkom. Už ma toľko ľudí očumovalo, že hrôza. Aj keď som už dosť odolná, predsa len, sa na to zvyknúť nedá nikdy.

lenuliatko
28. okt 2009

Ďakujem Dalida 🙂 A viem len preto, že ma to samu zaujímalo. Viem, že aj Dicinka mala to lepidlo ale v gyncare.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre