Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

pimma
18. feb 2010

ahojte.. vsetkym dakujem za drzanie prstekov, ale dnes - 10. den po et som mala uplne biely testik ☹ uz som si aj poplakala. tak velmi som verila.. 😖

kukulik30
18. feb 2010

pimma ☹ ☹ 😔 este vydrz, a testni este neskor...viem, ze je to obrovske sklamanie, ked clovek najde /...ale krv je najdolezitejsia, obcas sa embryjkam nechce a uhniezdia sa neskor...ved je vela takych pripadov...vydrz este 😔

pimma
18. feb 2010

kukulik, dakujem za podporu. skusim testnut este sobotu. ale myslim si,ze 10.den by uz bol aspon duch, ak by sa malo ujat. a krce v brusku mam asi z potlacanej mrsky ☹

dalida
19. feb 2010

Pimmka, ty si nemala PK, ze? Ak to boli dvoj-trojdnove embryjka tak je este priskoro... Krvicka to isti. Myslim na teba.

pimma
19. feb 2010

dalida, nemala som PK. dnes v noci ma strasne bolelo brucho, uz som myslela,ze prisla mrska, ale nic. ona je uz asi na ceste, len kvoli liekom nemoze. ach jaj ☹

rebeka33
19. feb 2010

ahojte splniečka.
Dalilka ty máš už krásne tt 😵
Pimma vydrž do krvi, už je to len pár dní. Už som ti to asi písala, ja som mala neg test, odišla som do roboty, kašlala na to a keď mi to sestrička oznámila tak som skoro odpadla. Tak to prajem aj tebe. určite. 😵
Kukulik obdivujem ty ešte netestuješ? Ja by som testovala hneď , keby sa dalo. To čakanie je hrozné.
Tak idem do roboty aspoň budem myslieť na iné.
Baby mňa všetko strašne rozčuľuje - ste aj vy také nervózne, alebo som ja hysterka? 😀
Pekný deň všetkým.

lenuliatko
19. feb 2010

Ahojte splniečka, pekný deň prajeme 🙂
Dalida, jasné, že ešte nebudeš nakupovať, to len rada do blízkej budúcnosti 😉
Katy, teba tu nejak pomenej vidno, čo porábate s Hanulkou, už je zdravá?
Pimma, ešte nič nie je stratené, na 10. deň po ET je na mršku skoro a možno práve zahniezďovanie ťa bolí. Uvidíš za pár dní...zajtra... 😉
Kukulik, ty testuješ zajtra, čo? Vééééľmi držím palce, aby si dostala najkrajší darček k meninám 😵
Mimka, a ty ako? Moje zlaté, tak vám to všetkým prajem, aby to vyšlo...
Zajačik, tak už cítiš bublinkovanie? Počkaj ako to bude silnieť 😵 Aj ja som to cítila najprv len 2-3 krát za deň a teraz občas uvažujem, kedy vôbec tie moje baby spia 😀 Včera večer sa tak úžasne prevaľovali, mala som ruku na brušku a všetko som cítila. No a potom zas začalo na chvíľu tvrdnúť... 🙄 Ach jaj, je to stres... A ten KIK neviem kde máte v KE, ale isto máte, keď my v MI máme hneď dva. Fakt sa tam oplatí ísť, ozaj krásne vecičky majú a tie ceny... 😵 A s nakupovaním mám na jednej strane výčitky, že tak skoro a na druhej som spokojná, že už to mám a podľa svojich predstáv, kebyže som neskôr už nemohla behať po obchodoch. Aj keď dosť objednávam cez internet. A dosť to ide do peniažkov, hlavne ak všetko treba 2x, tak keď kupujem postupne, nebolí to tak 😀
Matulka, ďakujem za pochvalu výbavičky, ja sa z toho tak vytešujem 😀 A to sa budete onedlho všetky tiež 😉
Držte sa babulky 🙂

lenuliatko
19. feb 2010

Rebeka, tie nervy sú normálne, nie si hysterka 😀 Na jednej strane kvantá hormónov a na druhej stres, hoc aj len podvedomý, či to vyjde,... Ja som tiež párkrát skoro vyletela z kože a aj keď som už vedela, že som tehu, proste hormóny... Daj si medovku na ukľudnenie a čokoládu 😉

steva
19. feb 2010

ahojte.
Zajacik KIK je v Galerii,v tej novej casti.
myslime na vas a drzime vsetkym palce 😵

matulka7
19. feb 2010

Ahojte dievčence,.. prajem dobrú chuť k obedu,....

rebecca33 máš IP.... ďakujem

kukulik30
19. feb 2010

ahojte kocky 🙂

rebeka, nemysli si, ze je jednoduche vyydrzat netestovat...hlavne, ja testovacia manicka 😝 , po et som testovala od 4.dna 😅... kazdy dalsi ket od 6. dna - 7. dna a teraz som 1. krat vydrzala som 10. den po KET a test som nemala este v ani v ruke..som na seba hrda 😀 ..mozno aj preto si robim nadeje, ze ta odmena bude krajsia zajtra
😅 som asi blba..no ja verim 🙂

leni, dobre ze si nakupujes nieco aj vopred, lebo naozaj nezda sa, ale vsetko dvojmo , to musi ist riadne do peniazkova najvycsia polozka kociarik este len pride 😉

pozdravujem ostatne SPLNiecka 🙂

ja opat oddychujem... Samko zaspal..ale poviem vam nervicky pracuju na plne obratky 🙄 😅

mimusa4
19. feb 2010

ahojte dievčatá..
dalidka gratulujem, držte sa 😵 😵
stimulantky držím palce, čakateľky trpezlivosť-stojí to za to, tehule opatrujte sa a mamičky veľa radostí s malými..
a zdravím vás všetky 😉
my sa máme fajn, len niet času na net, ale myslím na vás 😵

monikasun
19. feb 2010

ahojte SPLNiecka, tak po niekolkomesacnom citani Vasej diskusie si dovolim pridat sa do Vasho klubu...do poslednej chvile som si myslela, ze sa k vam nepridam, ale ... asi to tak ma byt...a dnes mam za sebou prvu davku Bravelle 🙂 Do SPLNu chodime uz od jesene 2009, ale zbehlo to strasne rychlo a oddnes stimulujem 😉

lenuliatko
19. feb 2010

Kukulik, čo by si bola blbá, ako by to bolo, keby si neverila? A klobúk dole, ako odolávaš 😉
Mimusa, čo tam po tom, že na net niet času, hlavne, že máš doma krásneho chrústika 🙂
Monika vitaj. Asi všetky čo tu sme, sme brali IVF ako poslednú štáciu, a ako píšeš, do poslednej chvíle sme verili, že to nebude potrebné, ale načo bojovať s osudom? Nech sa vytvoria krásne kvalitné vajíčka 😉 A máš pravdu, zbehne to rýchlo, od prvej návštevy, po stimulku a u tých šťastnejších až k pôrodu 😉

monikasun
19. feb 2010

Lenuliatko, ďakujem za privitanie. Veľmi sa tešim z tvojich bambuliek...keď Vás tak čítam, ma to psychicky podporuje 😀 My sa chystame na IVF ICSI a tiez si chceme dat vlozit 2 bublinky, tak dufam, ze sa podari 😀

lenuliatko
19. feb 2010

Tu ti s nami bude dobre, prežívať to spolu s niekym iným, prípadne vidieť aj výsledky, že to ide 😉 Ja by som bez info z koníka bola v SPLNe ako husička, tu ma baby vyškolili, vždy som vedela, čo mám čakať... Aj my sme mali ICSI, aj keď doki vždy tvrdil, že SPG je ok, naraz to vraj inak nešlo, ale to je detail. Vy máte aký problém, predpokladám, že biedny SPG.

monikasun
19. feb 2010

no my máme problém obaja...ja mám PCO a anovulačné cykly a manželov SPG tiež nie je 100%-ný, takže nám hneď oporučili IVF ICSI. Presne ako hovoríš, bez info z MK by som bola úplne "mimo", lebo keď nám Dr po výsledkoch HP a SPG oznámil, že sme "odsúdení" na IVF ICSI, tak nám povedal, že nám všetko vysvetlí neskôr, keď bude schválená žiadosť, ale akosi na to zabudol a už si viac nespomenul 😒 ale nevadí, postupne sa tu od vás dozvedám všeličo 😅

lenuliatko
19. feb 2010

No, s tým rátaj, že veľa info z neho nevytiahneš, len to najnutnejšie, poprípade ak sa sama spýtaš. preto sa radšej vypytuj tu, všetky sme to preskákali a poradíme určite ochotnejšie 😉

matulka7
19. feb 2010

monikasun - vitaj medzi nami,..... 🙂 🙂 🙂

monikasun
19. feb 2010

ahoj matulka, ďakujem za privítanie. Teba čaká v pondelok KET, však? Aj sa nejako špeciálne pripravuješ?

mery35
19. feb 2010

Ahojte vsetky splniecka 🙂 🙂 🙂 pimma musis stale verit 10den este nic neznamena.monika vitaj medzi nami.... 🙂 🙂 🙂 dalidka tesim sa stebou.Baby na mna sa sype same nestastie.Dnes som bola v splne stymulka sa my predlzila este si mam pichnut menopur cez vikend,v stredu idem na odber vajok.Prisla som domov a zlomil sa my predny zub som stoho nestastna neviem co mam robit ☹ ☹ ☹ ☹

kukulik30
19. feb 2010

monika, vitaj 🙂 nech tu dlho neostanes ako snazilka..ale iba tehulka s tt vela nicku 😵

monikasun
19. feb 2010

ďakujem Vám SPLNiečka ... mery35 si viem predstaviť ako ťa ten zub štve...ja sama som na zuby strašne "háklivá", mm si myslí, že som nimi až posadnutá 😀 Ale neboj, dobrý zubár ti to spraví, ani to nebudeš poznať, ja som tak tiež mala, ale spodný...
kukulik...tfuj tfuj tfuj, aby sme nezariekli 🙂

kukulik30
19. feb 2010

ja som si zase troska pri Samkovi schrupla, bolia ma krize, a ked lezim, nic ma neboli 😀 ...tak mam aspon zamienku spinkat..esteze sa da so Samkom a ten ma necha lezkat aj poobede po spani, uz je samostatnejsi, takze si nevyzaduje tolko pozornosti 🙂 hraje sa pri mne

vevericka80
19. feb 2010

ahojte zienky 😉
monikasun vitaj medzi nami 😉
mery kolko dni si si uz pichala ten menopur?....ja som dnes mala 8.vcelicku, este mam dve davky a v pondelok idem na kontrolu
kukulik dobre robis 😵 ...aj ja som si trochu schrupla, treba si aj oddychnut 🙂 ...neviem preco ale aj mna pobolievaju krize a uz si dost citim vajecniky

mery35
19. feb 2010

Ahoj vevericka 🙂 🙂 🙂 🙂 ja mam taku smolu moja sestricka mi to doplietla prve2 davky som mala slbsie ,aj tak ich mam 10.v pondelok picham vecer pregnyl.

vevericka80
19. feb 2010

no ked dobre spekulujem, tak aj ja si asi v pondelok vecer budem pychat pregnyl...asi pojdeme v jeden den na odber 😉

mery35
19. feb 2010

Mne sa to odialilo tak by som to mala v pondelok za sebou 😒 😒 😒

vevericka80
19. feb 2010

tak to ano, ale teraz je uz nad tym zbytocne rozmyslat, treba tie myslienky hodit za hlavu a zacat pozitivne mysliet 😵

kukulik30
19. feb 2010

dievcata tak si date stretko v stredu na odbere 🙂 aspon pokecate 😵 mne zhodou okolnosti vysiel odber s mojou spoluziackou z gympla, dokonca sme sedeli cele 4 roky spolu v lavici, ani by nas nenapadlo, ze raz nas takto este spoji spolocny problem 😔 ..no ale aspon sme sa nasmiali spolocne na izbe, nasi mm mali z nas obrovsku srandu...a ta kamoska mala Et uspesny a nedavno... pred tyzdnom sa jej narodil chlapcek 😵 zial mne to vtedy nevyslo -biochemicke tehu ☹ ...ale tesim sa z jej uspechu 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre