Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
20. feb 2010

pimma po 2 menštruácii.
Čo narobíme, treba ísť ďalej.
Sú tu dievčatá, ktorým vyšiel KET, treba veriť a skúšať

kukulik30
20. feb 2010

dakujem dievcata...odbehujem od pratania 😝 fuj, som spotena ako mys...

pimka,ani ty 😔 ☹ do kelu..ta co sa to deje ☹

lenuliatko
20. feb 2010

Ahojte, s takým očakávaním som sa tu dnes preklikávala a aké sú tu smutné správy... 😔 Fakt tie kety sú ako začarované, Dalida, ty si asi taký menší-väčší zázrak. Viem, že vám je smutno, ste sklamané a znechutené, ale ako vždy, zas sa treba pozbierať a o tie pokladíky zabojovať.
A to veru nechápem, toľko mrazáčikov ste mali a nič nevyšlo, či sa stane nejaká chyba pri mrazení, rozmrazení, alebo doki zmrazí všetko, aj nekvalitné embryjká a potom ich aj vkladá, len aby bolo, alebo neviem...
Kukulik, daj si spraviť testy, to ti len vezmú krv. Imunológia sa robí z tvojej krvi a manželových spermií a tam sa dá zistiť, či vytváraš protilátky a nielen proti nemu, ale aj proti vlastným vajíčkam, vaječníkom, plodu,... A jedným vrzom nech vám urobia podrobný SPG, tam je to o inom než u Hredzáka a budeš vedieť ako na tom mužík je. Robia to v tkanivovej banke vo fakultnej nemocnici, Dr. Bobák, fakt skvelý doki a prístup. Myslím, že kontakt máš, aj žiadanky som ti posielala. A na tvojom mieste by som skúsila aj endokrynológiu. Niekde u vás problém je, keď sa vám nedarí prirodzene a nik na nič ešte neprišiel...
Držte sa, myslím na vás, nech to rýchlo prebolí....

lenuliatko
20. feb 2010

Ešte som zabudla...
Kukulik, aj napriek tomu, že to nevyšlo ti prajem krásne meninky, všetko najlepšie, radosť, zdravie a hlavne splnenie toho najväčšieho sna... 🙂

dalida
20. feb 2010

Dievcata, ja som otehotnela po 1. IVF - ET- kyretaz, MS nechodila a nechodila dala som si pichnut agolutin... KET - pozitiv..., vydrzali sme do zaciatku 7. tt... zvysok uz poznate... 2. IVF - vlozene dve pekne blastocysty... biochemicke tehotenstvo, teraz vlozene pekne dvoj - troj dnove embryjka... krvicka pozitiv (este si pockame na srdiecko... mame pred sebou dlhu cestu... vsetko je v Bozich rukach). Neviem v com to je, ze to raz vyjde a raz nie 😒
Pimmka, verim, ze aj ty budes coskoro tehulienka. Hlavicku hore (viem, lahko sa mi to hovori, ze?). 🙂

pimma
20. feb 2010

kukulik, ja sa pripajam k blahozelaniu.. vsetko naj... 🙂

2mes.cakania? do kelu, uz zajtra by som sla na ket, keby sa dalo. to cakanie je najhorsie. na krv este pojdem, ak ms nedorazi, ale uz sa s tym musim co najrychlejsie vyrovnat

pimma
20. feb 2010

dalida, vsetky musime verit, ze nam to raz vyjde 😉 tebe to zelam z celeho srdca 😉 😉 😉

marcelka82
20. feb 2010

kukulik všetko najlepšie. 😵

vevericka80
20. feb 2010

Ahojte 😉
kukulik vsetko najlepsie k meninam 😉
dievcata je mi velmi luto, ze vam tie testy neukazali // ☹ , ale musite verit, ze vam to raz urcite vyjde
marcelka, lenuliatko - nakupili ste fakt krasne vecicky 😵 uz aj ja by som chcela take nakupovat 😅

kkatty
20. feb 2010

Ahojte! Zdravím vás po dlhšej dobe, ale som s vami stále 😉
Je mi ľúto všetkých neúspechov, prežila som si to, takže viem, aké to je... držte sa 🤐
a kukulik... pripájam sa ku gratulantom

Nám sa darí, zatiaľ je všetko ok a beží mi to stráááášne rýchlo. Aj Tebe, Marcelka? Chytajú ma stresy, že ako to všetko zvládnem a aj z toho, že nič poriadne nemáme prichystané. Kočiar si už skúšam, objednali sme cez net z "o-baby", pár tašiek vecí mi zbalili švagriné a mala by som sa pustiť do triedenia a prania... Izbu nám treba ešte vypratať a vymaľovať... Ale stále si vravím, že najdôležitejšie je, aby drobček bol v poriadku 😉

Prajem vám všetkým, aby ste čoskoro tiež mohli riešiť takéto záležitosti 😵
Pekný víkend 😵

marcelka82
20. feb 2010

Ahojte.
vevericka ďakujem. Budúci týždeň chcem poskladať postieľku, tak ju potom odfotím. 😀 A neboj. Verím tomu, že o nedlho budeš takto všetko chystať Ty. 🙂

kkaty, no mne sa toho zbiera dosť. Zatiaľ som mala pripravené veci do nemocnice. Teraz musím dochystať do pôrodnice a hl. pre maličkú. Mne maľovať netreba. Ale musím všetko poriadne poupratovať, snažíme sa vybaviť novú nemocnicu v KE. No ešte musím na sociálku, za kňazom, dohodnúť detskú lekárku, kúpiť skriňu špeci pre malú na veci a môžem začať prať. Mne toho už netreba veľa kupovať. Kočík mám rezervovaný ten čo je odfotený (aj v tej farbe). Takže mi ostala kozmetika, pampersy, vlhčené obrúsky, prášok na pranie a aviváž pre malú a kozmetika po pôrode pre mňa. A na začiatok už budem mať všetko.
Všetko ma už bolí od ležania. Hovoria mi, že chodím ako kačka. Občas nemôžem pohnúť nohami v kľude,tak si pomáham, že ich prekladám rukami. Mám taký pocit, že rodiť budeme skôr. Už asi dva mesiace chodím na poradňu 2x do mesiaca.

rebeka33
20. feb 2010

Ahojte splnička,
tak som veľmi smutná, že nikto nemá // okrem dalilky. Ale keď ste sledovali tému ket, tiež tak minulý mesiac dopadli. Fakt ten ket má malinkatú šancu. Ale určite počkajte do krvičky. Čo keď. 😵 .
Kukulik všetko najlepšie k meninám a prajem veľa sily a konečne úspešný koniec s bábom v rukách.
-v téme vyšetrenia ktoré pomôžu otehotnieť po et,ket -tak nejak sa to tam volalo, sme podrobne rozobrali všetky vyšetrenia aj sú tam adresy a tel .čísla. Ak ti bude trocha lepšie tak skús počítať.
Ako som začala veriť tak strácam nádej. Ale aspoň sa tvárim, že musím oddychovať a mm mi musí pomáhať. 😀
Tehulky dávajte na seba veľký pozor. Prajem pekný víkend.

pimma
20. feb 2010

ahoj rebeka 🙂 ty teraz planujes ivf, alebo sa pokusate prirodzene?

vevericka80
21. feb 2010

krasnu nedelu prajem 🙂

katy2
21. feb 2010

Dobre ranko 🙂
Vsetkym zelam pekny den, zda sa, ze vykuka aj slniecko 😉

matulka7
21. feb 2010

Krásne predpoludnie prajem všetkým,..

Kukulik, všetko najlepšie k meninkám,.. nech sa ti splní všetko po čom túžiš,.. ja by som hlavu ešte na tvojom mieste nevešela,.. 🙂 🙂 🙂

kukulik30
21. feb 2010

Dievcata , dakujem vam velmi pekne... 😵 😵 😵 🤐

zelam vsetkym vela uspechov a hlavne tie najkrajsie // 🙂

cmuk05
21. feb 2010

Ahoj kukulik.Aj ja sa pridavam k blahoželaniu k meninam,vela zdravička,lasky a štastička aby sa ti podarilo mat to druhe babo..... 😉

katy2
21. feb 2010

Mame prve dva zubky - dolne jednicky 🙂 A onedlho budu aj horne dva..... 😉

deny3
21. feb 2010

pekný deň 🙂

kukulik aj ja sa pridávam ku gratulácii k meninkám 🙂 škoda, že tá druhá / nevybehla, ale kto vie 🤐

tehulky vám to uteká, veď len nedávno ste testovali a už ste v druhej polovici 😵 zajko bude malý zajačik ?

katy gratulujem k zúbkom 😵 nám začali trochu skôr rásť, ale zatiaľ stále je len malá píločka prerezaná, neviem ako dlho trvá, kým vyjde celý, ale už aj druhý sa tlačí, no nech už je von, lebo malý slintá a slintá a slintá, a všetko kuše, aj mňa 😝

zajacik...
21. feb 2010

Katy gratulujem k zubkom 😀
Deny neviem ci bude maly zajacik alebo zajacicka... v nemocke mi na UZV povedali ze asi chlapcek, ale este idem o tyzden na 3D k Dankovcikovi, tak snad nam urci presne co cakame 😵
Zdravim vsetky SPLNiecka 🙂

mery35
21. feb 2010

Ahojte vsetky splniecka 🙂 🙂 🙂 🙂 kukulik vsetko naj k meninam 🙂 🙂 🙂 nech sa ti splnia tvoje sny.........Dnes posledny menopur ,brucho mam sama modrina ......... polovica je zamnou ....

vevericka80
21. feb 2010

Ahojte splniecka 😉
katy gratulujem k zubkom 🙂
mery ja uz mam za sebou, pichala som si rano a chvala bohu na bruchu nemam ani jednu modrinku 🙂

mery35
21. feb 2010

ahoj vevericka 🙂 🙂 🙂moje je krasne fialove .... zajtra ides do splnu?

vevericka80
21. feb 2010

no to ti nezavidim 🙂 ano zajtra idem do splnu, budem sa snazit byt tam cim skor, lebo potom musim utekat do prace

cmuk05
21. feb 2010

Ahoj Katy gratulujem zubkom lebo nasej Lenke este len teraz vysli zubky a to uz teraz ma rok 😅

tehulienka77
21. feb 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat, ako sa pouziva rektalna trubicka. Ako hlboko sa musi zaviest a z ktoreho konca, nakolko z jednej strany je hrubsia, z druhej je tensia s otvorom. Dakujem.

pimma
21. feb 2010

vevericka, ja tiez idem zajtra do splnu na krv 🙂 pre istotu
mery.. vevericka.. drzte sa, o chvilu odber 🙂

rebeka33
21. feb 2010

Ahojte splniečka.
Pimma ja som 5 deň po kete. Takže čakám. 🙂
Jasne ,že choďte na krv. Istota je istota.
Mne sa zdalo ,že je pekne a vymrzla som až až. Dúfam, že malý je otužilec. 😀 😀
prajem pekný začiatok pracovného týždňa a dúfam , že v robote pôjde ten čas rýchlejšie. Tento zvláštny jav spomalenia času poznajú asi len baby po oplodnení. Pol roka zbehne len tak a týchto 14 dní je nekonečných. 😵
Pekný večer.

monikasun
21. feb 2010

ahojte splniečka, kukulik pridavam sa ku gratulaciam ...
škoda tých neúspešných KETov 😒 Dúfam,že vám to vyjde čo najskôr!!!
Chcem sa Vás opýtať, po odbere vajok ste boli všetky na PN? ak áno, kto Vás na PN vypísal a na ako dlho? Ďakujem za info a prajem pekný zvyšok nedele....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre