Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
4. feb 2011

@deny3 som rada ze uvazujes nad tym vyskusat to u nas tiez penazi nepretrca ale stoji to zato vyskusat to chod do toho mas moju podporu 😎

anika142
5. feb 2011

@katy2 ahoj, takze dnes rano som si robila test a samozrejme ze negativne, tusila som to, uz tomu nadej nedavam. chcem ist na dalsie ivf snad uz vyjde no neviem ci mam menit centrum alebo ostat v splne

katy2
5. feb 2011

@anika142 to mi je luto 😔 to je dobre, ze to nevzdavas.... kolky den po KET si dnes? v kazdom pripade ti prajem vela sily bojovat o uzlicek stastia nadalej... To bolo tvoje 1.IVF? Ci menit centrum? Niekdy zmena pomoze.... Vela robi psychika... Nam vyslo 2.IVF a ani jeden KET nebol uspesny... KETy celkovo maju dost malu uspesnost.... Ja osobne im podla mojej skusenosti moc neverim, ja sa vzdy spolieham na Et, na cerstve embryjka....
Myslim na teba a nakoniec mozno este nie je nic stratene, krv je najistejsia.... Drzim palce nadalej....

anika142
5. feb 2011

@katy2 ahoj ja mam za sebou 1 IVF a teraz bolo KET. Chcem si dat vysetrit este krv na hematologiu asi aj imunologicke vysetrenie. Opytam sa na to ked pojdem na krv teraz v pondelok. No urcite to nevzdam. Dakujem za podporu a drzim palce

anika142
5. feb 2011

@katy2 dnes som 12ty den po ketku

vevericka80
6. feb 2011

@anika142 ja by som na tvojom mieste skusila najprv hematologicke a imunologicke vysetrenie, a az potom sla na 2.IVF

steva
6. feb 2011

@anika142 je mi to luto,ale som rada.ze to nevzdavas.
@katy2 drzim palce na zajtra,urcite sa ozvy.

katy2
6. feb 2011

@steva dakujem... mam strach, ci ti dvaja posledni bojovnickovia to do zajtra vydrzia a preziju 😔 bojim sa ci ET vobec bude 😔

dorotka66
6. feb 2011

ahojte snažilky, nám dr. vypísal žiadosť niekedy v októbri na IVF, žiadosť bola schválená. no na vlastnú žiadosť sme podstúpili ešte vyšetrenia. nechceli sem riskovať , aj keď dr. sa to nepáčilo...no a tak mi zistili mykoplazmu (tažšie vyliečiteľná...a vážne ovplyvňujúca otehotnenie), na genetike naštastie všetko dopadlo dobre, no na hematológii mi po opakovanom teste zistili antifosfolipidové protilátky a tak beriem anopyrin a pichám si 1 x denne clexane. Hematologička mi odporúčala ísť do SPLNu po dvoch týždňoch pichania, najskôr.... inak sme spolu roky a o dieťa sa intenzívne pokúšame II. rok. Čo ma nemilo prekvapuje, a možno aj šokuje je skutočnosť, že pred IVF vám lekár neodporúča nijaké mimoriadne vyšetrenia, aj keď má indície, že to asi nebude všetko ok. Nechcem teraz strácať čas (už sem ho stratili dosť) ale najradšej by som vymenila dr. a spln...určite odporúčam všetky vyšetrenia pred finálnym rozhodnutím...🙂

leonny
7. feb 2011

.. ahojte,
ako sa viem dostat do Splnu v KE? ... dakujem

katy2
7. feb 2011

@leonny je to pri zeleznicnej nemocnici, inak oproti Jumbo centra, na Masarykovej ulici....

Tak nakoniec dnes ET bol a vydrzali obe embryjka... Mam vlozene 2 krasne morulky... Dakujem vam za podporu a drzte palce nadalej....

deny3
7. feb 2011

@katy2 držím 😵 🤐

leonny
7. feb 2011

@katy2 ďakujem pekne a taktiež držím palčeky 🙂

steva
7. feb 2011

@katy2 tesim sa s tebou a budem drzat palce celych 9 mesiacov

tanitta
7. feb 2011

@katy2 thuj thuj thuj....daj vediet ako dopadne testik 😉 do IP pls som zvedava vdaka....papa

katy2
7. feb 2011

dakujem vsetkym za podporu.... 😵

kukulik30
7. feb 2011

@katy2 velmi velmi velmi drzim palce 😉

katy2
7. feb 2011

@kukulik30 jeeej, ze aj k nam zyvitas 🙂 dakujem a tebe gratulujem k morfo aj k dalsiemu chapcekovi 😵

matelko1
7. feb 2011

@kukulik30 jej super,takze chlapcek...malo chodis na kona,ze...uz som ti pisala aj do ip,ale bola akasi porucha,neprechadzali mi spravy.takze blahozelam,ze vsetko dobre dopadlo 🙂

sonulienkas
8. feb 2011

@katy2 🙂 ahoj ako sa máš?

katy2
8. feb 2011

@sonulienkas ahoj, moja 🙂 ja sa mam tak normalne.... a ty? ako to vlastne dopadlo? testujes este? kedy mas ist na krv?

sonulienkas
8. feb 2011

@katy2 netastujem ,na krv idem v piatok , vidím to blede ☹

katy2
8. feb 2011

@sonulienkas joj, drzim ti velmi palce.... 🤐

sonulienkas
8. feb 2011

@katy2 díky, budem to veľmi potrebovať 😔

katy2
8. feb 2011

@sonulienkas ja ti verim... v kazdom pripade to nevzdavaj.... mozno nejake vysetrenia, zmena centra.... ale ak ti to financie dovolia, bojuj.... U nas je to uz posledny pokus, nic zmrazene, tak len verim v silu bubliniek... ak nic, koncime a budem sa musiet zmierit s tym, ze mame len Hanku....

sonulienkas
8. feb 2011

@katy2 🙂 ja verím , že ty budeš OK , babätka sa poriadne do teba zahryznú a už ťa nepustia , až o 9 mesiacov , uvidíš 😵
ja to nechám na prírodu , už nič skúšať nebudem , nemám na to peniaze , a ani chuť, máme Eminku , tak aj za ňu veľmi , veľmi ďakujem Bohu 😵

katy2
8. feb 2011

@sonulienkas prajem ti vela stastia 🙂 uvidim, ako dopadneme my, tiez to uz viac silit nebudem....

sonulienkas
8. feb 2011

@katy2 díky 😵 , aj ja ti prajem len to najlepšie 🙂

dalida
9. feb 2011

Dobre popoludnie, splnieckovo. Vsetkym prajem krasny den, vela uspechov v snazilkovani. Dakujem, ze ste na mna mysleli, kukulik, mirkatom, katy... Momentalne sa mam fajn. Bohuzial na transfer som sa nedostala... Po prepustenim z nemocky v KE kvoli hyperstimulaku som sa 15.decembra opatovne dostala do nemocky kvoli silnym bolestiam v podbrusku a kolapsom. Zistili mi tazky anemicky stav.... potom opat nemocka v januari... opat kolaps, silne bolesti a krvacanie... mala som pozitivne hcg 139, po troch noch kleslo na 77, takze som asi aj mala nabeh na spontanne tehotenstvo, zial to aj samo skoncilo ☹ Mam za sebou tazke obdobie a neviem, kedy si pojdem vyzdvihnut mrazacikov..

katy2
9. feb 2011

@dalida ahoj, moja, strasne davno ta tu nebolo vidiet... myslela som na teba.... je mi strasne luto, ze sa takto trapis... 😔 prajem ti, aby si sa cim skor dala dokopy, aby si zasa mohla ist za svojim cielom.... drzim palce a posielam ti vela energie.... drz sa....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre