Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzlik7
28. mar 2012

@deni5
@majka27 no mne pichal nakoniec sused, ktory to ma uz zapraxovane, kedze toto s manzelkou prezivali pred rokom...vpich som absolutne necitila, ale stipalo to jak svina :D :D :D

zuzlik7
28. mar 2012

@franina super, sikulka....ked sme my zacali pichat, tak som si hovorila, ze este tolko a tak rychlo to uletelo, ze zrazu bola posledna...nech to aj tebe takto rychlo utecie...a hlavne nech vladne okolo teba pohodicka 😉

majka27
28. mar 2012

@zuzlik7 tak mne manzel, stipalo ma tiez, snad bude vsetko ok...

zuzlik7
28. mar 2012

@bique kujeeem....tak uz som pichnuta 😀 stipalo to...ale verim, ze to bola posledna injekcia k nasmu babatku 😉

zuzlik7
28. mar 2012

@majka27 urcite bude vsetko ok...musi byt 😉 tak uz len dockat piatku...davate si aj PK?

majka27
28. mar 2012

@zuzlik7 dali sme, uvidime, ako to bude v piatok, kolko vajicok bude a tak. vsetko je v rukach bozich 🙂

mimusa4
28. mar 2012

pozeram ze v piatok vas ide viac na odber a zajtra tam budem asi sama.a ja som bola s pregnylom na pohotovke aj tak som nemala ihlu a striekacku.zajtra podam spravy.

zuzlik7
29. mar 2012

@majka27 ...takze aj na vklad pojdeme spolu ;) veru, vsetko je v rukach bozich...ale verim, ze nam to vsetkym vyjde...tak ako nam, ktore este sme pred tym dvojtyzdnovym ocakavanim a aj tym, ktore uz k vysledku maju za par ;)

bique
29. mar 2012

@nelynka ta vsak ja viem, ty ma obcas nechapes co pisem 😀 😀 😀 ze z ciarky na ciarku pojdes, samoska s nejakym tym pardnovym rozdielom 😀 nie kazdy testuje aj pregnyl 😀 😀 😀 ja poslusne hlasim, ze dnes som netestovala, ale asi zajtra uz nevydrzim 😀

bique
29. mar 2012

@zuzlik7 jeeej, tak super 😀 teraz uz len vela kvalitnych aby bolo 😀

majka27
29. mar 2012

@zuzlik7 urcite bude vsetko ok, to cakanie uz nejako prezijem, len nech uz to mam za sebou 🙂

majka27
29. mar 2012

@bique @nelynka drzim palce na testovanie, uz to mate fakt za par, vydrzte 🙂

deni5
29. mar 2012

no ja som si pichla sama Pregnyl,celú noc som nespala,mala som nejaké návaly a ráno som vstala s herpesom na ústach,tak som veľmi nervozna.Volala som sestričke tak ta vravela že to nevadí,ale ak mi vložia vajíčka opl.tak sa bojím pre ten herpes.Mám ich dosť často.

milcsi
29. mar 2012

vsetkym babam pred odberom prajem peknu urodicku a vela zdravych embryjok 😉 . Ja budem cez vikend mimo, tak si vas budem citat az v pondelok. Mozno sa dovtedy rozhodnem aj ja pouzit ten jeden test, co mam doma. Dnes v noci ma dost bolelo podbrusko. Uplne ako na menzes. Tak neviem ci je to dobre, alebo zle znamenie, nakolko zajtra by som mala teoreticky dostat mrchu. Ale ked beriem lieky, tak nekrvacam. Cize klasicka neistota. Neviem sa rozhodnut, ci testnut zajra rano, aby som vedela, ci sa mam na vylete setrit 😀. Ale bojim sa, ze si pokazim vikend, ak to bude negativne. Co s tym......?

bique
29. mar 2012

@milcsi ahoj, tak ja by som nevydrzala a testla 😀 vsak aj testnem 😀 😀 😀 ono aj pri tehotenstve v case ms su take bolesti, takze to mas tak...ziaden priznak nie je istota a ked nemas vobec ziadne a este aj zacnes krvacat, aj tak mozes byt tehu..takze ja sa v tom uz tiez nevyznam 🙂 skus ten testik, nic tym urcite nepokazis...a ked nic neukaze, este je aj tak cas a ak ano, tak uz sa budes tesit 😀

nelynka
29. mar 2012

@bique aaaaa to je detaaail..to uz hadam ta tehotenska demencia na mna ide 😀 😀 😀
tak idem zachvilku urobit ci uz ta pregnylova ciarka ozaj zmyzla..som zvedavaa 😀

@majka27 dakujemeee 😀

@deni5 herpesu sa neboj, to znamena ze mas oslabenu imunitu trosku, co je na druhej strane aj dobre, aspon sa babetko dobre chyti 😉
ja ked som otehu prirodzene, tak sa mi tiez vyhodil hermes a teraz nic 😲 😉 😒

bique
29. mar 2012

@nelynka som zvedava ci tam este bude // 😀

nelynka
29. mar 2012

@bique myslim že ešte nie.. 😀 este je skoro

bique
29. mar 2012

@nelynka ci tam este! bude...od pregnylu, ty pipi 😀 😀

nelynka
29. mar 2012

@bique nebude od pregnylu uz..vcera uz bol len fakt uplne ale uplne slabulinky, ledva viditelny..takze dneska uz by nic nemalo byt.. 😀

bique
29. mar 2012

@nelynka no vsak na to som zvedava, ci este bude 😀 😀 😀 my dve sme uz fakt sisi 😀 😀 😀

nelynka
29. mar 2012

@bique no čekaj, už schne 😀 😀 😀 😀

bique
29. mar 2012

@nelynka cekam cekam...davaaaaj davaaaj 😀 😀 😀

nelynka
29. mar 2012

@bique musis vyčkat kym vyschne uplne, až potom to bude objektívne..
ale tak..čo ja viem.. 😀 😀 😀

bique
29. mar 2012

@nelynka a ty si dnes ktory den? lebo mne 5ty od ET s dvojickami uz ukazalo ducha a na 7my uz boli pekne dve hrube //,...to neratam den vkladu 😀 😀 😀

nelynka
29. mar 2012

@bique no ja ked ratam den vkladu tak som 4ty den, v pondelok som mala transfer..
podla mna by este bolo skoro aby nieco ukazalo, mozno tak sobotu, nedelu..
aj ked..je tam duch..je silnejsi oproti vcerajsku...asi taky ako predvcerom..tak ja neviem, teraz asi uz nech len silnie a bude super 😀 😀 😀 😀

smallyell
29. mar 2012

@milcsi ahoj moja, dopadla vyborne, vsetko je v poriadku, srdiecko pravidelne bilo, krv v pohode, takze mam byt zatial bez obav, ano prijemny cas to je, hoci trosku ma mata ta nevolnost a nemozem v praci fungovat, vcera som dostala v praci strasnu migrenu, dnes som druhy den doma, no nic moc....hadam to prejde a bude vsetko ok...a ty sa ako drzis moja?

nurili
29. mar 2012

Babenky, cakatelky na testiky tak Vam vsetkym tu drzim palce aby si kazda jedna z Vas na testiku nasla //......
Jar musi byt plodna..... a urodna 😉 Tfuj, tfuj, tfuj.....

zuzlik7
29. mar 2012

@milcsi dakujem 😉 verim verim, ze bude urodicka bohataaaaa 😉 uz by som chcela, aby som mala po tom...a ty si dopraj cez vikend poriadny oddych, ci si test urobis, alebo nie, ci nieco ukaze alebo nie...testy su testy a az krvicka ti povie pravdu...takze lenos, oddychuj a tes sa, ze sa babatka ukusli poriadne 😉

zuzlik7
29. mar 2012

@bique dakujem 🙂 verim, ze bude bude dobra a hlavne kvalitna urodicka...aaaaaaaaaaaaaaale uz chcem mat po tom... 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre