Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
2. apr 2012

@nelynka ale co by nebolo, ..je a hotovo! 😀 a na 12ty den ti ukazal ducha mamatest alebo nejaky iny? ja som mala mamatest...

haannka
2. apr 2012

@bique áno, máš pravdu...ale asi nie som taká silná ako ty 😖 no dúfam, že príde deň, ked si poviem, idem do toho a nič ma už nezastaví 😉

bique
2. apr 2012

@haannka velmi ti drzim palce....netreba sa ale do nicoho silit...my sme to takto citili, ze uz je ten spravny cas 🙂 a manzelovi to treba pekne a citlivo vysvetlit, pretoze nejde iba o to ist, ale ide aj o tvoje telo, kotre si to odnesie, to nehovorim o tehotenstve, ale o tom, co tomu predchadza 😖

nelynka
2. apr 2012

@haannka no u mna to je tiez take, ze nic nie je iste aj ked testik silneje..
aj minule krasne silnel a drobec sa zastavil..
mala som PK, klasika 5dnovu..

a co sa stalo? preco si potratila?

nelynka
2. apr 2012

@bique ano mamatest mi ukazal ducha..DUCHA nie ciarku..
ano by som to neodfotila, taka bola slabucka..
v cechach som ziaden iny test nechcela len mamatest ale tam stoji ovela menej ako u nas.. 😖

bique
2. apr 2012

@nelynka tak nadej este stale je 😉 😉 ja som taky pozitivny clovek, tak topiaci sa aj slamky chyta 😀 😀 😀

nelynka
2. apr 2012

@bique len sa chytaj, urco budes prekvapkana, nenechas ma v tom predsa samuuuu 😠 😀

bique
2. apr 2012

@nelynka tak tomu ver, ze ta v tom samu nenecham! a potom budeme chodit kocikovat spolu 😀 😀 😀

nelynka
2. apr 2012

@bique presne tak.. 😀 😀 😀 😀
takto treba mysliet..
a ako dlho ako si urobila test si na neho kukala?
mozno tam uz nejaka ciarocka sa rysuje, pokukaj poriadne 😀 😀 😀

bique
2. apr 2012

inak mna od vcera boli vkuse hlava, co mna nebolieva nikdy, max tak po prezurovanej noci 😀 robia sa mi vyrazky a je mi na grc ☹ tie hormony su inak poriadne svinstvo ☹ este aj kožu mam nejaku uvolnenu, ci co...mate tu niektora nieco podobne, ci len ja som nejaka divna? 😝

bique
2. apr 2012

@nelynka test som robila rano o 7,00...este stale som ho nevyhodila a kukam ako puk 😀 odkladam ho pre muza, ked dojde, nech kukne aj on, ale samozrejme, ze na nom nic neuvidi, lebo on nevidel ani ked ja som tuzobne videla imaginarnu, mi povedal, ze uz to tak velmi chcem, ze sa mi ciarky same robia pred ocami 😀 😀 😀 nic na nom nie je ☹

nelynka
2. apr 2012

@bique no hormony su svina, vravela sestricka ze niektore holky sa stazuju ze ich bolieva hlava..

no so tak tajne dufala ze sa tam nieco ukazalo...ale za dva dni uz urco nieco bude.. 😀

mna teraz tak panika chytila, normalne sa mi klepu ruky aj nohy, uplne slabost, ako ked sa strasne niecoho bojis..
ale ja sa nemam coho, len som papiere ukladala konecne.. 😒

bique
2. apr 2012

@nelynka ty len nepanikar 😉 v tehotenstve je normalne, ze ta obcas chyti taky vnutorny nevysvetlitelny nepokoj 😀 😀 😀 to asi z tej nadchadzajucej zodpovednosti 😀 inak mna doteraz hlava z toho nikdy nebolela, takze fasa reakcia 😒 a v januari bolo to iste..na teste nic a krv negativna...takze uvidime

nelynka
2. apr 2012

@bique to nie je ako vnutorny nepokoj, to bol vyslovene strach z niecho..
akoby somt o vysvetlila..
akoby si mala nejake strasne problemy a len si cakala kedy ti niekto zazvoni pri dverach a zacne ich riesit..
k tomuto by som to asi prirovnala..
ale uz to preslo 😀

bique
2. apr 2012

@nelynka tak chvalabohu 😀 😀

nelynka
2. apr 2012

@bique a uz to zase zacina.. 😖

mimusa4
2. apr 2012

ahojte..
tak oddychujeme po vklade vložené 2 a jedno zmrazené..veríme, že to vyjde aj keby boli dvojky, hlavne nech sú zdravé, no nie? a ktorá šla po mne na vklad o 11:30? 🙂

@nelynka teším s tebou super, všetko bude ok 😵 inú možnosť sa nepovoľuje 😀
@bique teraz to bude už isté a krásne vynosené, verím tomu a ty tiež 😵
@haannka držím palce aby si sa čím skôr odhodlala a šla ďalej do boja, nevzdávaj sa, povedz bloku, nech ťa nezastrašuje, lebo ty si silnejšia... 🙂 ženy sú silnejšie aj keď sú krehkejšie.. 😉

mimusa4
2. apr 2012

@franina no čo ako na ko?

takže na krv ideme spolu štyri? chcela som povedať pozitívnu krv 🙂) ja, deni, majka, zuzlik...

milcsi
2. apr 2012

@mimusa4 drzim palce na pozitivnu spravicku, aj dvojnasobnu 😉 !

milcsi
2. apr 2012

@bique az krv je ista! Ja to uz tiez beriem s rezervou. Cez vikend som sa riadne nabehala za malym, aj dvihala. Ale po negativnom teste som si povedala, ak to ma byt este dobre, tak to bude a ak nie, tak sme mali krasny vylet (az na ten hnusny vietor). Tiez sa na to psychicky pripravujem, ale definitivne to bude az z krvi.Predsalen niekde v srdiecku hori este maly plamienok nadeje 😉 . A tiez to este nemas iste ani tak-ani tak 😉

nelynka
2. apr 2012

@mimusa4 super moja supeeeeer..takze krvicka kedy?? o dva tyzdne v pondelok?
ja som sa rozhodla ze pojdem az po sviatkoch, skorej to asi nebude mat zmysel podla mna.. 😀

deni5
2. apr 2012

@mimusa4 ja som bola po tebe.Dali nám 2 a zmrazili nám3.

majka27
2. apr 2012

@deni5 mimusa4 a ja potom 🙂 a mame rovnaky pomer 2 a 3 🙂 dolezity ale nie je pocet, ale to, ze vsetky 4 sme odisli s krasnym darcekom 🙂 tak sa tesime 🙂

zuzlik7
2. apr 2012

@mimusa4
@deni5
@majka27 no baby, tak ako sestricka vravela, ze sme uz tehotne 😀 tak teraz len oddychujme a myslime pozitivne...vsetky mate po 2 a my mame jedno 😉

@bique @milcsi nebojte moje, ja stale verim, ze vysledky testov boli iba taky plany poplach...a ze to tam budete mat... 😉

@nelynka no vidis kočica..ako krasne to silnie....supeeeer..... 😉

majka27
2. apr 2012

@zuzlik7 zacala som fakt oddychovo 🙂 nesiel nam vytah, tak sup na siedme peso 🙂 uvidis, ako to jedno zamaka 🙂

deni5
2. apr 2012

@majka27 a ty si si dala len 1?

zuzlik7
2. apr 2012

@majka27 a vies, ze aj ja tomu verim? 😉 no super, takze mas prvy vazny trening za sebou...ale teraz sup sup vylozit nozky a oddychovat, nech sa poriadne zakusuju 😉 😉 😉 😉 😉

deni5
2. apr 2012

@zuzlik7 už som to pochopila tebe dali 1 a nie majke.Tak z tých 3 sa podarilo zabojovať jednénu krásnemu vajíčku. 🙂

zuzlik7
2. apr 2012

@deni5 ano ano...mne dali jedno, ale verim, ze bude silneeee 😉

deni5
2. apr 2012

@zuzlik7 no ani iné neprichádza do úvahy.Už keď sme si to preskákali,tak to bude dobre 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre