Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka_drobka
13. júl 2012

@bique ono sa to asi po tej stimulacii citit ani neda, ze ci sa to podarilo, aspon u mna to tak bolo, lebo vsetko, co som citila, sa dalo pripisat aj tomu, comu oplodnenie predchadzalo. neviem, ja som mala pocit, ze sme urobili vsetko preto, aby to vyslo, ved to sama vies, a ostatne bolo v inych rukach, ci to pride teraz a v tom duchu som to proste nechala. pevne verim, ze skor, ci neskor sa nam to podari vsetkym. my sme tiez presli dlhou cestou, vlastne uz presli 4 roky, co sme si naplanovali surodenca pre maleho...syn nam vysiel prirodzenou cestou, asi po 3 mesiacoch snazenia a nikdy by som si nemyslela, ze s druhym to bude nutne s umelym... musime len verit, ze je to cesta, ktora nam pomoze vsetkym a raz sa kazda docka toho, o com sniva, o tom som presvedcena. tak silno drzim palce pri testovani, nech tam najdes vytuzene ciarky 🙂 (ja by som skusila mamatest rano, vraj su najlepsie, urcite to vyjde 🙂)

franina
13. júl 2012

@bique cakame jedno tak neviem, mne to ukazalo a nebol to pregnyl...

bique
17. júl 2012

Dnes 8 den po ET a na teste druha pekna ciarka //....🙂🙂🙂 este len slaboruzova, ale je krasna a je tam🙂 teraz uz len vydrzat dalsich 38 tyzdnov🙂...

majka_drobka
17. júl 2012

@bique gratulujem a nech pekne silnie 🙂

milcsi
17. júl 2012

@bique super!!! Tesim sa s tebou 😵

katy2
17. júl 2012

@bique to je nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palce a potichu gratulujem 😉 len tak dalej 😵 😵 😵

katy2
17. júl 2012

ahojte vsetky 🙂
vzdy ma take spravy velmi potesia a utvrdia v tom, ze trpezlivost a tuzba bojovat sa vypaca.... a ze aj v SPLNe vedia, ako na to 🙂
vsetkym drzim palce 🙂

foryou25
17. júl 2012

ahojte tak ja som dnes bola na ET, vlozili nam 2 blastocysty, 9 zamrazili

deni5
17. júl 2012

@bique tak to je super!!!!!Aj ja by som sa chcela tešiť.
🙂

deni5
17. júl 2012

idete niektorá teraz na KET,ešte pred dovolenkou v splne?

majka2205
17. júl 2012

@bique tak to je super, blahoželám 🙂

nana123
17. júl 2012

@nurili ahoj, ako? este si cela??? 😀 😀 😀

nurili
17. júl 2012

@nana123 jeeee ahooooj, no ja este 2 v 1 ale pomaly sa to blizi....citim to.... 😉 a co ty? uz to mame za par co moja? 😵 😵 😵

nurili
17. júl 2012

@bique jeeeeej, tak z celeho srdiecka gratulujem.....drzte sa.....zasluzis si to. juj aka som rada..... 😵 😵 😵

steva
18. júl 2012

@foryou25 silno drzima palce 😵 😵 😵 ,nech sa krasne drzia 9 mesiacov 🙂

steva
18. júl 2012

@bique potichu gratulujem,dobra sprava rano potesi 😉 😵 😵 😵

steva
18. júl 2012

@nurili no uz to mas za par,onedlho si prinesiete drobceka domov. 😵 😵 😵

steva
18. júl 2012

@nana123 aj tebe sa to krati a ako pozeram,vsetko chlapci .drzim palce 😵

nana123
18. júl 2012

@nurili nooo fakt to mam uz len za par, v pondelok idem na cisarsky... kvoli mojej placente, takze uz viem kedy to bude 🙂. Bojim ale aj tesim 😅. Ty ake pocity?

nurili
18. júl 2012

@steva no uz sa tesim...ved aj tebe sa to moja krati....tych 9 mesiacov zbehlo ako voda ale ten tyzden do porodu akosi pomaly.... 😀 inac ako sa citis? 😉

nurili
18. júl 2012

@nana123 no jak ti fajne aj to by som brala....bezbolestne to mas za sebou a mas svoj uzlicek v naruci.....no ja sa citim tak uz na rozpadnutie aj by mohlo prist, nepohnevala by som sa....uz som ako slon, ledva sa zohnem pas 116 cm aj to ked lezim tak vies si predstavit ked stojim.....ale chodenie mi nerobi problem, ci varenie.... 🙂 tak ze pondelok, juuuj, drzim palce aby to vsetko prebehlo bez problemov, dufam ze sa este do vtedy ozves..... 🤐

katy2
18. júl 2012

@nurili @nana123 babulky, uz to mate za par 😵 😵 😵 😵 Strasne drzim palce 🙂
@nana123 kde budes rodit?
@steva cauko 🙂 ty to uz mas tiez na male 😉 ako Kubko? Tesi sa na braceka? Rodis v Saci?

steva
18. júl 2012

@katy2 no krati sa nam to,uz by som aj isla,citim sa ako slon a to som pribrala len 8 kil.Jakubko sa zatial tesi,tak snad mu to vydrzi,len ja si neviem predstavit ako to bez neho vydrzim v porodnici.rodit budem asi v saci.

steva
18. júl 2012

@nurili krati veru,citim sa ako slon uz,ale mame este mesiac a tak musim vydrzat 😉

nurili
18. júl 2012

@katy2 nooo ani sa mi verit nechce ze sme skoro v cieli....je to neuveritelne.... 😵 😵 😵 ved aj zazraky sa deju vsak? 😎

nurili
18. júl 2012

@steva no hovor mi nieco ze ako slon...ja ked sa mam zohnut tak si to dva krat rozmyslim....mm povedal ze by ma trebalo natocit na kameru ako sa v postel pretacam....ze jaky system mam, jaaaj.... 😀 😀 😀 este par dni vydrzime..... 😉

nana123
18. júl 2012

@nurili bola som teraz pozriet kamosku co vcera porodila... tak taky strach ma chytil 😅 Co ja si pocnem s tym dietatom... Budem vediet co s nim... asi ano ale take nerealne sa mi to zda ze o chvilu bude so mnou a este k tomu aj porod absolvovat.... nooo co nam ine uz len ostava 😵

nana123
18. júl 2012

@katy2 ja budem rodit v starej... mam uz vybaveny nadstandart, dufam ze bude volny. Mas skusenosti so starou nemocnicou? Alebo niekto?

nana123
18. júl 2012

Nooo poviem vam ze ja teraz posledny mesiac mam najviac energie, este beham lietam soferujem, vybavujem stavebne povolenie... A k tomu cisarskemu, porod lahsi, ale zase moze tam byt viac komplikacii a potom je to horsie dat sa dokopy... takze vsetko ma svoje vyhody a nevyhody... Inak Steva ta saca je aka draha...na vsetko maju dvojnasobne ceny nez v starej nemocnici, ale zase to tam aj inak vyzera...

nurili
18. júl 2012

@nana123 neboj nic taky pravy materinsky instinkt nabehne ako porodis a budes v pohode....a co nebudeme vediet tak vygooglujeme.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre