Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirkatom
21. sep 2010

@astrid55 ... my sa chystáme na prvé KET. Kedy ste absolvovali 1. KET ? resp. po akej dobe od et ?

monka112
21. sep 2010

@mirkatom ahoj, ides na druhe IVF? ja som mala len 4 vajka a len jedno sa oplodnilo a len to mi vlozili ale sa neujalo, aj ja som mala tabletky estrimax, chcela by som ist do dalsieho IVF ale bojim sa ze to opet nevinde, mne ziadne vysetrenia nerobil len mi vzal krv a sledoval hormony a ze som v poriadku ale moj manzel ma zle spermie,nechapem ze ked ja som v poriadku tak preco to nevislo,teba aspon doktor upozornil co kolko stoji, nam nepovedal nic,,

tinucha
21. sep 2010

Ahojte. Ja som už stará SPLňáčka, dávno som tu neprispela, ale pozerám, že sú tu nové tváre a majú otázky, tak píšem. Nám 1. IVF nevyšlo, tak sme šli po 3 mesiacoch na to na KET. 1. KET sa podaril, ale bolo z toho mimomaternicové tehotenstvo ale z druhého KET máme doma 19. mesačného Filipka. Takže určite je šanca, že sa to podarí na 2.krát. Držím palce. Minulý týždeň som sa zastavila v SPLNe, aby som pozdravila sestričku (išla som okolo) a vravela, že teraz majú dobré obdobie, že všetky ženy, čo boli v auguste na vklady sú tehotné. Tak snáď nepreháňala a tento trend sa tam udrží aj naďalej. 😉 🙂

monka112
21. sep 2010

@tinucha ja som bola v auguste a nevyslo,takze neviem ci trocha neklamala,

taella
21. sep 2010

@tinucha blahoželám k ďalšiemu tehu 😉 boli ste opäť na KET , nové IVF alebo nebodaj prirodzene ? 😵

dalida
22. sep 2010

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Tesim sa, ze sa ozvali aj "zname tvare" 🙂 Tinucha, blahozelam k dalsiemu tehotenstvu. Taella, drobci rastu do krasy 🙂
Mam z vas radost. 🙂

tinucha
22. sep 2010

Taella, Dalida, ďakujem. 🙂 Chceli sme ísť v júli na KET, ale mrcha už nedošla. 😀 Vyšlo nám to prirodzene. 🙂

Monka, tak možno trochu prehnala, ale nevadí, podarí sa možno už nabudúce. Netreba to vzdávať. 😉

mirka7582
22. sep 2010

@tinucha nie neprehanala ja som bola sice v juli 😉 ale sa podarilo 😉

astrid55
23. sep 2010

@mirkatom ahoj mirkatom,na KET som isla az po troch mesiacoch, kedze som na MS cakala asi 72 dni...drzim palce

astrid55
23. sep 2010

@tinucha vdaka za motivaciu na KET a blahozko k prirodzenemu pocatiu, je to krasne!!!drzim palce

matulka7
23. sep 2010

Ahojte dievčatá,....

Po dlhšej dobe to tu trochu ožíva,.. som rada,....
Tinucha - srdečne gratulujem,.....že sa Vám to podarilo prirodzene , to je super,....
Niektoré sa pýtajú či to vyjde na druhý krát a tak,... poviem svoje,.... minulý rok v októbri som bola v splne na svoj 1. IVF - nevyšlo to, potom vo februári na 1. KET - nevyšlo to, a teraz som bola na 2.KET v júli - a vyšlo to,..takže sa nevzdávajte, vyjde to,..... Jasom so sebou žiadne problémy nemala - aspoň mi to nezistili, ale manžel má oligoasthenoterathospermiu - čiže ťažký prípad, všetko závisí od životaschopných embryjok - prvý krát som mala vložené dve, potom tri a naposledy - dve, z ktorých sa ujalo jedno. Zatiaľ je všetko v poriadku, prajem každej z vás, aby ste sa dočkali vytúženého cieľa - veľmi je dôležitá psychika ženy, a radím - aby ste nezostali doma po vklade a nemysleli nato, lebo to je najhoršie,treba sa niečím zamestnať,.....

Mňa akurát morí nádcha - preto som doma,.... 😒 😒 😒
Prajem peknučký dníček,.... 🙂 🙂 🙂

dalida
23. sep 2010

Dobry den, splnieckovo. 🙂
Jeej, matulka, tak aj tebe blahozelam k tehulkovaniu. 🙂
Mas pravdu konecne to tu oziva a dufam, ze aj tehuliek pribudne coraz viac. 😉 Tinucha, dvojnasobna gratulacia 🙂
Deni, ja som bola u Dr. Hulikovej celkom 2x a to minuly rok... Odporucala mi pichat fraxiparin cca 1 - 2 mesiace pred zacatim stimulacie. Fraxik doma mam, takze uz by som aj pomaly mala zacat s pichanim. Kontrola u nej by mala byt, ak sa potvrdi tehotenstvo. Pocity mam take vsakovake... Aj sa tesim aj nie, aj to beriem tak, ze ma to obmedzuje... 😝 Snazim sa naladit na pozitivny vysledok a viziu toho, ze budem mat konecne nase dieta v naruci..., vsetko to co nasleduje predtym ma zatazuje...

mirkatom
23. sep 2010

@astrid55 ahojky Astrid, ja som tiež čakala na druhý cyklus od 3. júla a začal sa mi len min. týždeň v piatok.
Absolvovali sme už aj návštevu v SPLNe a ultrazvuk a začala som opäť brať estrimax.
Tak neviem, či nám tento mesiac vložia ďalšie embryjka, alebo ešte budeme musieť čakať na budúci mesiac.
Koľko Ti vkladali pri 1. KET ? 2 alebo 3 embryjka ?

mirkatom
23. sep 2010

@monka112 Čaui Monka, nám 1. IVF nevyšlo (17.6), vkladali my dve embryjká (ani som nekrvácala počas tých dvoch týždňov, tak neviem, kde sa tí malí beťári vyparili), ale máme tam nejakých 9 mrazáčikov, tak dúfam, že pri tom 1. KET sa nám zadarí 🙂 ... budeme v to pevne veriť 🙂

monka112
23. sep 2010

@mirkatom ahoj, drzim palce aby ti to vyslo, ja mraziacikoch nemam mala som malo vajok, neviem preco som mala tak malo, ake injekcie si si pichala? ja som brala menopur a potom po vklade som pila duphaston ustrogestan a estrimax, bola som aj na pn, zeby som bola v klude, ale nic z toho, ked si predstavim zasa cely cyklus odznova,

tinucha
24. sep 2010

Mirkatom, ak už berieš estrimax, KET bude už v tomto cykle. 🙂 Držím palce! 😉 🙂

zuzu100
26. sep 2010

Ahojte 🙂 , som tu prvykrát. Zajtra idem do Kosic, zaciname 1. IUI - aké máte skúsenosti? Co na mna caká? 😨

dalida
28. sep 2010

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Dnes som bola v Splne. Sestricka mi hovorila, ze vcera tam bolo dost vela ludi a UTZ robili cca do 11tej 😝 Coraz viac a viac pribuda parov, ktore potrebuju pomoc pri pocati dietat 😔

dalida
28. sep 2010

Dobry den, splnieckovo. 🙂 Dnes som bola v Splne. Sestricka mi hovorila, ze vcera tam bolo dost vela ludi a UTZ robili cca do 11tej 😝 Coraz viac a viac pribuda parov, ktore potrebuju pomoc pri pocati dietata 😔

sonulienkas
28. sep 2010

čaute , pondelky v Splne sú stále preplnené , ak nemusím , v pondelok tam nechodím 😉

deni809
29. sep 2010

ahojte splniečkovo 🙂 dalida ahoj,takže už si bola v splne a dostala si decapeptyl injekciu.Aj ja už to mám za sebou,teraz už len čakat´ musíme.Doteraz som bola taká pozitívná ale dajak teraz je to také čudné,všade tie podpisovačky že som si vedomá toho že aké to má riziká,ešte keby len vo v splne ale ja som musela aj na hematologii podpísat´aj s manželom že oni ma upozornili,toiž ja mám dajakú autoimmunnú chorobu ale presne sa nevie čo to je a oni sa bojia že ako budem reagovat´na to celé.Nie že len umelé oplodnenie mi neodporúčajú ale ani tehotenstvo keby aj prirodzene sa podarilo.Ja som im povedala že my chceme dietatko keby aj neviem čo bolo.Teraz už len verit´musíme že bude všetko v poriadku..........................tak a teraz už len naozaj pozitívne, bude čo má byt.Všetko dopadne dobre a onedlho vám budem písat´že mám tie vytúžene // čiaročky.Dalida,tak dúfam že spolu budeme tehulkovat´. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirkatom
29. sep 2010

@tinucha Ďakujem veľmi pekne, máš pravdu, budúci týždeň ideme na naše 1. ket. Od víkendu budem brať aj utrogestan.
Ešte rozmýšľam, či si zobrať maródku na tie dva týždne a pekne domka oddychovať, alebo chodiť normálne do práce.

mirkatom
29. sep 2010

@dalida ahojky, aj my sme boli včera v splne na ultrazvuku, došli sme okolo 8.30, a 8.45 už sme boli na ceste domkov. Nejaké to bolo rýchle, asi sme vymakli dobrý čas.

kukulik30
29. sep 2010

ahojte splnacky 😵 nakukla som sem a pozeram, ze sa rozbieha pekne jesenne kolo 🙂
tak Vam drzim paste, nech ste co najskor tehulky 😵 😵 😵
@tinucha blahozelaam Tinka, super, ze vam to vyslo takto prirodzene 🙂 prajem bezproblemove tehu 🙂

@dalida moja...drzkaj sa, uz sa ti to krati, odber je tu coby dup..takze tfuj tfuj tfuj 😵 nech to konecne dopadne na // 🙂

papa dievcence, opatrujte sa 🙂

tinucha
29. sep 2010

Ahoj Kukulik. 😀 😀 😀 Ďakujem veľmi pekne. 🙂 Tebe sa ako darí? Chystáte sa niečo absolvovať?

dalida
30. sep 2010

@kukulik30 dakujem, moja krasna. Uvidime ako to dopadne.

@mirkatom tak aj ty si bola v utorok v splne, no... tak to sme sa asi videli. 😉 Sedela som na sedacke hned od dveri. Mala som na sebe karovane saty, bielu bluzku, bolerko, ccizmicky 😉
@deni809 budem ti drzat palce. Ak Boh bude chciet, budeme obidve tehulkovat spolocne. Uz sa to tu na konikovi v nasej teme hodi az az... 😉

mirkatom
1. okt 2010

@monka112 ja som si pichala decapeptyl, to mi rovno pichla sestrička, potom injekcie do brucha fostimon (dostala som 30 balení a pichala som si ho raz denne (3 dávky dokopy), bola to 10 dňová "kúra", a pred odberom vajíčok jednorázovka pregnylu. Potom nasledovali tbl. estrimax, duphaston, utrogestan, ktoré som po oznámení, že nie som tehotná musela na pokyn sestričky vysadiť. Takže takto to bolo u mňa. Papá, M.

mirkatom
1. okt 2010

@dalida héééééj, tak to sme sa určtie videli. Ja som tam pribehla v takej hnedej koži a čiernych nohaviciach. Registrujem tam ešte jedného chlapíka čo sedel na sedačke za stolíkom. Kedy sa tam najbližšie chystáš ?
My 5.10 na 11.00 hoďku na vklad.

monka112
3. okt 2010

ahojte, neviete mi niekto poradit, bola som na prve IVF v auguste ale neuspesne, po vysadeni liekoch som dostala menstruaciu, teraz cakam na dalsiu menstruaciu ale meska mi uz siedmy den, ja som mavala moje dni presne, co mam robit? nie som chora?

dalida
3. okt 2010

@mirkatom tak ti toho 5teho budem drzat palce, nech to vyjde 😉 Neviem, kedy tam pojdeme my... cakam kedy dorazi menzes... podla toho sa zacne aj so stimulaciou. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre