Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
3. nov 2010

@pimma blahozelam...to je nadherna sprava 🙂
@deni809 drzim ti palce

deni809
3. nov 2010

@pimma blahoželám,velmi,velmi sa teším s tebou,konečne dobré správy........sssssssssuuuuuuuuuuuppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 teraz už len oddychuj,opatruj sa.papapa 🙂 🙂 🙂

deni809
3. nov 2010

@vevericka80 ďakujem 😵 😵 😵

anika142
4. nov 2010

@pimma ahoj, gratulujem ti, len pekne lez a oddychuj aby ste boli zdravucky. Drzim palce aby cele tehotenstvo bolo s usmevom na tvari.

anika142
4. nov 2010

Este sa chcem opytat. Ako je to s preplacanim v poistovni s IVF. Viem, ze preplacaju tri pokusi no je medzi nimi ako za jeden sa rata aj KET? Alebo mozem ist na 3x IVF a uz kolko krat pojdem medzi nimi na KET je to jedno. Teda zalezi ci by sme mali zmrazene embrya. Teraz v decembri by sme mali ist na KET. Kolko sa u Dr. za KET plati ako to vlastne je? Prajem vsetkym pekny den.

pimma
4. nov 2010

dakujem vam pekne.. budem oddychovat 🙂 🙂 🙂

@anika142 ket sa do toho nerata, mozes ist kolko krat chces, ak mas mrazacikov. stoji 90eur. 🙂 drzim palce

dalida
4. nov 2010

@pimma mam z teba velku radost. Prajem ti bezproblemove tehulkovanie 🙂
@deni809 ja som stale v stadiu stimulovania. V piatok mam kontrolu, tak uvidime 😉

anika142
4. nov 2010

@pimma ahoj, dakujem za radu. drz sa

pimma
4. nov 2010

@dalida dakujem a verim, ze sa ku mne coskoro pridas 🙂
@deni809 ako si na tom ? drzim palce 🙂

deni809
4. nov 2010

No ahojte baby 🙂 🙂 🙂 mám to za sebou trošku ma bolí bruško ale bude to v pohode.Podarilo sa odobrat 9 krásných vajok tak dúfam že to bude stačit.papa 😵 😵 😵

ofs
4. nov 2010

Ahojte, Dievčatá, napíšete mi prosím ak viete, do koľkých dní dochádza k uhniezdeniu embrya po ET? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

pimma
4. nov 2010

@deni809 super .. oddychuj 🙂

matakrok
4. nov 2010

ahoj @pimma ,teda auuuuu!super! tesim sa aj za teba. 😀 to je skvela sprava. po tolkych mesiacoch ,konecne snazilka s pozitivnym vysledkom. drzte sa, dobojuj do konca! m. 😵

pimma
5. nov 2010

@matakrok dakujem ti 🙂 no je to len zaciatok,ale budeme bojovat 😉 buduci tyzd.je ultrazvuk. ty sa tiez drz, nech uz pocujem pozitivne spravicky aj od teba... drzim silno palce 😵

matakrok
5. nov 2010

@pimma ahoj,
dakujem. po vsetkych podrobnych vysetreniach a zisteni priciny ,konecne, ideme nakoniec opat na UO,ale uz inde. v januari chcem zacat.papa,vela stastia.

matakrok
7. nov 2010

odchadzam odtialto,majte sa pekne a drzim vsetkym palce. 😵

kukulik30
8. nov 2010

ahojte
@pimma srdecne blahozelam..to je krasna sprava 😵 😵 😵 😵opatruj sa
@dafy ano vyslo..ale ty to nevzdavaj a urcite este chod pre mrazacikov...ved by si ich predsa nenechala len tak..za pokus to stoji 😉 porozmyslaj 😉

drzte sa dievcata a vela zdaru prajem kazdej z vas!!!! 😵

deny3
8. nov 2010

@kukulik30 čo to vidím, dvojičky ? 😵 ešte raz veľká gratulácia 😵

taella
8. nov 2010

@kukulik30 držte sa 🙂 a vitaj v klube 😀

matulka7
8. nov 2010

Pimma - gratulujem z celého srdca,.. konečne to vyšlo,. 🙂 🙂 🙂
Kukulik - super, dvojičky,..... perfektná správa, tak ste sa dočkali - dvojnásobne,...... teším sa spolu s vami,.... 🙂 🙂 🙂
Všetkým ostatným držím palce,....... 🙂 🙂 🙂

mirka7582
9. nov 2010

ahojte kocky aj ja som splnacka niektore ma tu poznaju 😀 a niektore nie stale vas citam a mam velku radost ked sa vam podari otehotniet .

steva
9. nov 2010

ahojte.
Kukulik super,aj ja chcem.velmi sa s vami tesim.
Pimma zo srdca blahozelam a prajem vsetko dobre.
Pozdravujem

lenuliatko
9. nov 2010

Ahojte.
Kukulik, dvojičky? No parááááda, gratulujem z celého srdca, nech je tehuľkovanie bez problémov a zdravučké detičky 😵
Pimma, gratulujem, držte sa 😵
Všetkým držíme palčeky 🙂

pimma
9. nov 2010

dievcata.. vsetkym vam dakujem 🙂 zatial sa len potisku tesim 😵 dnes 22.den po ET som mala hcg 2041, tak dufam ze je vsetko ok
deni809 🙂 dalida 🙂 drzim palce z celeho srdca

tinucha
9. nov 2010

Ty brďo Kukulik, tak to je šok ale príjemný. 🙂 🙂 🙂 Tak dvojičky! Tak budete mať doma veselo. 😉 🙂 Držím palce! 🙂

zajacik...
9. nov 2010

Jeej tak nahodne som tu zabludila a takato krasna spravicka🙂 Kukulik blahozelam k dvojickam, nech je vsetko bezproblemove, drzkajte sa! 😵

Pimma gratulujem k tehulkovaniu 🙂

Dalidka myslim na teba a drzim silno palce! 😉

Zdravim aj vsetky snazilky, nech sa to kazdej cim skor podariii 😵 😵 😵

anika142
10. nov 2010

@pimma gratulujem ti k hcg, prajem vela zdravicka a krasnych 9 mesiacikov. Dufam, aj ja ze budem mat na novy rok take krasne spravicky. Vsetkym drzim palce.

cmuk05
10. nov 2010

kukulik gratulujeme ,tak to je prekvapenie.... 🙂 🙂 🙂

pimma
11. nov 2010

ahojte 🙂
@zajacik... dakujem, tiez zelam vela stastia s malym zajkom 🙂
@anika142 vdaka ... urcite sa na novy rok podari... zelam ti to zo srdca 🙂
baby, bola som dnes na ultrazvuku a su tam dvojicky 😵 😵 😵 tak velmi sme si ich zelali a oni tam su 🙂
chcem sa vas opytat, ako si mam vypocitat tyzden tehotenstva,ked som mala OPU 14.10. a ET 18.10. no a poslednu ms som mala 26.9. podla coho sa to pocita? dr.mi to zatial nepovedal.

anika142
12. nov 2010

@pimma ahoj, dakujem ti pekne. ja som citala niekde ze sa pripocita 1 tyzden k dnu oplodnenia, cize v tvojom pripade k 14.10. cize ak dobre ratam by si mohla byt v 5 tom tyzdni no neviem to na isto je to uplne ine ako pri bezne pocatom tehotenstve. Aj som si o tom hladala viac presne na to co sa pytas ale vela som nenasla.Gratulujem ti k dvojickam drzte sa a prajem kraaasne tehotenstvo. A ked sa mozem opytat este budes chodit k Hredzakovi alebo pojdes k svojmu gynekologovi. Ako to je ked je tehotenstvo uspesne? Pekny den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre