Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
31. máj 2009

taky..veru 😔 ale verim, ze anjelik Romanko vam posle novy zazrak 😵

cavik, prideme tam okolo 7mej stvrt na 8 😉 ale Samka neberieme vzdy, lebo strasne poslednu dobu vracia ☹ tak je to pre neho trapenie, mozno ho vezmeme na iba na vklad 😉 tak to mozno na seba natrafime...

mimusa4
31. máj 2009

ahojte...držím palce dievčatá...
stevka ale je zlatučký ten jakubko..len popapať 😵
takyna rada som ťa videla 🙂

kukulik..melisska ale vám to beží... 😵 😵

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀

prestigio
31. máj 2009

melisska prepáč ale držím palce nie som v tom taka zabehnutá tak som nevedela prepáč ešte raz

melisska
31. máj 2009

prestigio nevadi a dakujem 😀
mimuska beriem si za naruc 😉
kukulik aj ja som na zajtrajsok zvedava a drziiiiiiiiiiiiiim palceky 🙂

melisska
31. máj 2009

zase som tu samkaaaaaaaa 😒 nevadi ved su so mnou aj bublinky 🤐 😵

melisska
31. máj 2009

tak dobru nocku zajtra 😉 🙂

deny3
1. jún 2009

dobré ránko aj keď strašne upršané a studené 😀 😀 😀

Skúsim niečo poslať:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chytili sa?

deny3
1. jún 2009

a som neskutočne natiahla stránku, pardon 😀

lyndus
1. jún 2009

ahoj Deny, nevadi, stava sa 😀

lyndus
1. jún 2009

vonku hnusne pocasie, ale uz trebalo, nech poprsi, takze chvala bohu 🙂

deny3
1. jún 2009

ahoj lyndus, hnusné počasie, fakt, dnes nikam nejdem, budem sa doma vaľkať, navarené máme, akurát chlieb treba, ale možno muža poobede vyženiem, aspoň si cestou zapáli, doma nemôže.

jespera
1. jún 2009

Ahojte, pekne uprsane rano prajem.
Dnes bude aj pre mna dlhy den - kedze vonku sa neda ist. Ale tento vikend mi uz pride manzel, tak sa uz vytesujem - musim si tento tyzden nejako zamestnant, aby mi zbehol...
Lyndus ako? tehotenska pohodicka pretrvava aj nadalej?
Deny ahoj.

lyndus
1. jún 2009

hehehe, tak tak, ten moj zas robi nakupy cestou z prace, kto by liezol vonku 🙂 takze ja tiez budem dnes doma...asik si uvarim rezance s tvarohom, nam nam 🙂

lyndus
1. jún 2009

ahoj jespi, celkom to ujde, neni to este uno tuti, ale ked nejem po osmej, tak neblujem, aj ked je to dost tazke, lebo by som zozrala teraz aj velrybu hehe...a ty ako? ti verim, ze sa tesis na manzelika, ako dlho bol prec?

jespera
1. jún 2009

- tento tyzden je to siedmy co je prec - takze uz najvyssi cas na navrat. Inac v pohode, rano vyrovnavam tlaky - ale inac pohoda. A ty si tiez na pn...? budes cele tehote. doma ci ako planujes?

lyndus
1. jún 2009

ano teraz som doma a chcem urcite cele leto byt, potom uvidime, podla toho, ako mi bude 🙂 to je teda riadne dlho... on pracuje v zahranici?

deny3
1. jún 2009

ešte stále je vám zle dievčatá? to mám šťastie, že táto "radosť" tehotenstva ma obišla.
Na PNke ste od začiatku? Ja som prvé dva mesiace chodila do práce, potom náhle PN kvôli tlaku, ale už som si ako tak zvykla doma, len strašnná nuda!!!! A ešte stále som nič nekúpila pre bábo, to som matka.

jespera
1. jún 2009

Lyndus -- robi vonku.
Deny - ja som od prenosu doma, ale zle mi nie je - sem tam nejake tlaky, ale to je nic oproti inym babam...
Ty si uz 21 tt? citis uz pohyby, a vies pohlavie - ci nie?

lyndus
1. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeej deny to mas super, ze ti nebolo zle... to bude asik chlapcurik, ty sa zo zaciatku spravaju slusnejsie, nez babule, len potom to ide dolu vodou hehehehehe 😀 😝 ja sa chystam vysivat obrazteky pre male, uz mam dva hotove, tak este nieco povysivam, aspon to nieje taka nuda 🙂

deny3
1. jún 2009

už ? mne sa to zdá celá večnosť, ale spomínam na moje začiatky, plné hlavne strachu, ale ten mám stále. Pohyby cítim, už asi dva týždne, je to slabučké, také šteklenie, ale vždy na inom mieste. Spočiatku som rozmýšľala, či sú to črevá, alebo bábo, teraz je to už jasné, a je to fakt úžasné, veď uvidíš. Pohlavie aj viem aj nie, bola som u Dankovčíka na veľkom sone, tipol to na chlapca, ale povedal, že je ešte skoro, niekedy je aj klitoris dosť veľký, tak nech to neberieme na 100%, 11.6. idem zase, to by už malo byť jasné, tak som zvedavá, aj keď mám pocit, že je to chlapec, mám lepšiu pleť, aj keď sa mi robia tehotenské fľaky, fuj.
A čo sa týka tlakov, tie mám stále, niekedy akokeby vaječníky chceli pracovať, teraz ma bolí spodok, dala mi lekárka magnézium , veľmi nepomáha, vraj to múže byť aj z chrbtice, tak sa teším.

deny3
1. jún 2009

vyšívanie, zaujímavé, niekedy som aj ja, ale bolia ma z toho oči a som nervózna, lebo pri tom treba strašnú trpezlivosť, ide to tak pomaly. Ako aj pri pletení, preto som vždy mala radšej hrubú vlnu, väčšie ihlice a skôr bolo vidieť výsledok.Ale rozmýšľam o šití, je problém si kúpiť pekné tehotenské veci a hlavne keď vidím tie ceny, pekne zarábajú na tehotných, dajú na tričko nápis tehotenské a hneď stojí 800, Sk a viac a pritom je to tenká handra, samá umelina.

lyndus
1. jún 2009

mno to veru, tehu veci su priserne drahe... Deny ako si sa dostala ku Dankovcikovi na velke sono? ja by som tiez chcela k nemu chodit na utz, platila si nieco za to, alebo to preplaca poistovna? Mno je fakt, ze to ide dost pomaly ale mna tesi, ze vydno vysledok a drobcovi to dlho vydrzi, bude mat pamiatku 🙂 sa zo mna svokra smeje, ze odkedy som tehotna, vysivam 😀

lyndus
1. jún 2009

on ma teraz to svoje sono nad lekarnou vedla SPLNu, ze? aspon sestricka mi to hovorila

melisska
1. jún 2009

😎 Dobre ranko 😀
Tehulky chybalis te mi tu 😀
Dafy ako sa mate? 😵
Kukulik drzim palceky a cakaaaaaaaaaam 😵
pozdravujem vsetky splniecka aj ked prsiiiiiiiiiiiiii 😎
Ja som zabudla ist po papier na konci mesiaca PN 😨 tak idem dnes poobede 😉

mimusa4
1. jún 2009

ahojte

mimusa4
1. jún 2009

už nech je druhá strana

mimusa4
1. jún 2009

lebo musím celú stranu posúvať

mimusa4
1. jún 2009

a chcem sa

mimusa4
1. jún 2009

aj najesť 😀

mimusa4
1. jún 2009

tak ešte troška

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre