Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
18. jún 2009

katy malá je vlasatá krásavica, úžasná 🙂

lulocka
18. jún 2009

Ahojte katy Hanička je krásna.Veľa zdravia prajem celej rodinke.Zajacik dakujem za podporu.

taella
18. jún 2009

katy , krásna je Hanička , veľa zdravička prajeme 😉

Kukulík zajtra držím palce na krvičku 🙂

steva
19. jún 2009

ahojte Splniecka 😵
Katy Hanicka je nadherna a kolko vela vlasou ma. 🙂 🙂 🙂
Kukulik s Jakubkom ti na dnes drzime palce,vsetky.
Lulocka aj tebe 😵
Ak ak sme na niekoho zabudli tak sa nehnevajte,nemam uz prehlad,ale drzime palce samozrejme vsetkym 😵 😵 😵

steva
19. jún 2009

opravujeme sa .vlasov.

taella
19. jún 2009

jeej stevi , máte také isté lehátko pre Jakubka ako my 😉

lyndus
19. jún 2009

ahojte babulky, mocnoooooooooooooooooooooo drzime dnes palceky kukulickovi, nech je HCG paradne 😀 a bre ranecko 😀

steva
19. jún 2009

Teala deticky vam tak rychlo rastu a su take krasne.to lehatko je take velke,ze nas Jakubko je v nom este taky drobny. 😀

cmuk05
19. jún 2009

Dobre ranko.Aj ja drzim palceky kukulik,myslim na teba aby to dopadlo co naj.... 😀 😀

taella
19. jún 2009

steva aj naši sa v tých lehátkach strácajú 😒

ahoj cmuk 😉 ako sa máš ? a detičky?

marcela24
19. jún 2009

ahojte splniecka, kukulik sa neozvala ? tak na nu myslim, urcite pride so super spravou // 😵 aj som sii myslela ci ju nestretnem rano u dr. bola som na utz. 🙂

cmuk05
19. jún 2009

Ahoj Taella mame sa dobre prespinkame uz celu noc.Od 21.00 do 9-10 rana.A vy?Mi uz papame vyzivu a nejake tie bananove kasicky... 😀

taella
19. jún 2009

aj naši spia celú noc od ôsmej do siedmej rána 🙂 naši zatiaľ papajú iba mrkvičku a včera už mali aj zemiačik , takže mi sme začali zeleninkou , ovocie dojde na rad až asi o mesiac . Kašičky zatiaľ nedávam , lebo nie sú veľmi hladný . Karolínka mi vypije iba ráno 180 ml a cez deň som rada keď aspoň 120 ml. Takže zatiaľ im stačí aj to čo dostávajú .

kukulik30
19. jún 2009

ahojte, uz som doma , krv odovzdana,aj ked viem, ze vysledok uz ma neprekvapi 😒 ..dakujem, ze ste drzali palce a mysleli na mna 🙂

taella
19. jún 2009

prečo kukulík ? Testovala si aj dnes ?

lyndus
19. jún 2009

kukulicek mojaaaaaaaaaaaaaaaaa, este nevesaj gebulku 😉

taella
19. jún 2009

ešte nič ? 😉 😕

dalida
19. jún 2009

Dobre popoludnie, splnieckovo. 🙂 Katy, mala je nadherna. 😵 Ked budes mat casik, hod tam este nejake fotecky, nech sa na nu pokochame pohladom. 😵
Kukulik, no kde si??? Nebud skepticka, hej? Ja verim, ze si tehu. 😵 Urcite sa ozvi, nech sa tesime naplno. 😉

lyndus
19. jún 2009

baby kukulik uz pisala v teme cakame po transfere...

dalida
19. jún 2009

Taelka, Karolinka a Oliverko su coraz krajsi. 🙂 Mate z nich velku radost, ze? 🙂 Ach, jaaaaaaaj, uz keby som aj ja mala aspon jedno take doma. 🙂

petronelka77
19. jún 2009

Kukulicek, drzim silno palce, verim, ze si tehulka 🙂

kukulik30
19. jún 2009

no baby, vysledok uz viem..hcg 25jednotiek ..sestricka ma este presviedca,a by som dosla v pondelok alebo v utorok na krv...ze to mozno mozno este vystupi v soboti , v nedelu na 100, 150..ale neverim velmi tomu...no uvidim ...este urobim test v pondelok a bude rozhodnute

lyndus
19. jún 2009

kukulik, moja drzkaj sa 😔

kukulik30
19. jún 2009

viete co, ja uz chcem nech to klesne, nech uz pride mrska a viem, ze mozem ist dalej, lebo tato neistota je na prd 😒

lyndus
19. jún 2009

kukulik to ti verim, neistota je najhorsia...

petronelka77
19. jún 2009

Kukulik ☹

taella
19. jún 2009

kukulík , takže predtucha sa potvrdila ☹

marcela24
19. jún 2009

kukulicek ☹ treba este verit, mozno budes v pondelok milo prekvapena, klby to tak nebolo tak sestricka by ti nevravela, ze mas prist v pondelok na krv, silnooooo drziiiim prstekyyyyy

vevericka80
19. jún 2009

ahojte dievcata
kukulik je mi to velmi luto ☹
neviete nahodou, do kolkych dni od vyvolavacky dojde mrcha?....dnes som uz 43 DC a ona este nikde....uz by som chcela ist na ten KET
neviete niekto kedy presne maju v SPLNe dovolenku?

cavik
19. jún 2009

kukulik....čo to ? mrzí ma to, ak to nedopadne dobre.....ale ešte nieje všetkým dňom koniec 😉

ja sa na čas odmlčím, ideme prázdninovať na chalupu a tam je strááááášne zlý signál 😒 ....ale o to máme viac času na seba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre