Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
30. jún 2009

ahojte 🙂
dnes bolo zase strašne dusno, mohlo by sa ochladiť 😀
čo sa týka stravy, tak nám chutí všetko, naozaj všetko, len každý deň niečo iné.
mimus čo to vystrájaš? snáď to bolo z toho dusna, u mojej lekárky majú ešte aj okná pozatvárané a tá malá klíma nestíha. A hrôza ísť na záchod, minule som vyšla mokrá z neho / od potu /.

zuzana.dry
30. jún 2009

Petronelka, vidim, ze ti nikto neodpovedal...na tom UTZ sa striedaju viaceri, lebo Dr. Dankovcik je vytazeny...Mne tiez robila Dr. Muranska. je v pohodke, nemusis sa bat...ides potom na krv na Kukucinovu a vysledky budu o tyzden... 😉

mimusa4
30. jún 2009

deny, tak vieš chcela som byť čím skôr vybavená 😉 ale jedine to bolo tým dusnom, inak neviem, už som také dávno nezažila...a už máš za sebou, ten cukor?

deny3
30. jún 2009

cukor už dávno, ja som bola asi v 22 tt, mňa moja lekárka nejak dopredu kontroluje, mám dobrú nadváhu aj bez tehotnosti, tak si každý myslí, že musím byť chorá. Cukor bol v poriadku.
Inak to dusno je neznesiteľné, ešte aj teraz máme v byte 27 stupňov. Poradňu mám v pondelok, tak som zvedavá, stále mi nejak stúpne tlak, naposledy 140/90, tak či beriem lieky, ja samozrejme. No isto, pol roka jedno balenie, doma je to OK, dnes 110/68, asi mám syndróm bieleho plášťa, ale vysvetli to lekárom. A zvykne mi robiť aj utz, tak som zvedavá, ako malý podrástol.A čakajú na testy na protilátky, mám RH neg.
A čo malý?

petronelka77
1. júl 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 .
Zuzi, dakujem za odpoved....dufam, ze vsetko dobre dopadne.
Ty sa ako citis? Pekne ti pribudaju TT 🙂

zuzana.dry
1. júl 2009

Petronelka, dakujem...ozaj to velmi zbehlo...len sa bojim tych horucav..nerobia mi velmi dobre ☹ Drz sa a daj vediet, ze ako si dopadla... 😉

mimusa4
1. júl 2009

ahojte..
deny ja som myslela, či si nebola ešte 2x, ako si vravela, že ťa tvoja posiela..
malý sa má fajn, teda aspoň dúfam, tiež mám v pondelok poradňu, tak ho uvidím, moja robí utz stále ako prídem 😵
a že máš vyšší tlak to môže byť aj teplom asi+tehu+biely plášť 😀

zuz-dry..no poviem ti, že už keď tam vidím tvoje 30tt, tak si uvedomujem, ako sa to stále kráti 😲 😀
a tie horúčavy sú hnusné, nikdy som si nepriala toľko mrakov ako teraz 😀 ..prepáčte, tie čo na naopak slnko si želajú 😅 🤐 😀

inak neviem, či náhodou muránska nerobí väčšinou tie v 12tt a veľký dankovčík, al. niekto iný..

deny3
1. júl 2009

mimus nestraš, neviem ako by som tie testy na cukor zvládla teraz 😝 a meno už je definitívne vybrané?

Mne sa tiež zdá, že v 12tt robí asi iba Muránska, Dankovčíka som mala v 17tt a teraz v 22tt nejaký Grochal, ale bol strašne nežný a pekne porozprával. V 28 tt som sa objednala na 4D, to vraj robí Urdzík a je to za 67€, potom vraj v 30 tt treba ísť zase, tak som zvedavá, koho ešte spoznám.
a tiež chcem mraky, dážď a chlad 🙂
dnes ráno ma navštívila kolegyňa, ostala prekvapená, že konečne mám brucho, pred mesiacom to ešte nebolo veľmi vidieť.
a včera som kúpila prvé kúsky pre malého, tak sa ešte aj dnes z nich vytešujem, také malé rifle a kapsáče, to bude frajer 🙂 a šibe mi už.

katy2
1. júl 2009

Ahojte 🙂
vidim, ze si vychutnavate tehu 😵 ale tie horka v tehu by som uz nechcela..... 😉 ale zasa malej je velmi teplo.... az je z toho mrzuta.... 😒 inak sa drzi statocne....
drzte sa vsetky.... vsetkym drzim palce....

deny3
1. júl 2009

no teraz si hrdinka katy, keď už si po 😀 verím, že malá ma dosť, veď aj my dospelý to ťažko zvládame a ona bambuľa nevie čo sa deje.

katy2
1. júl 2009

deny, veru, dobre sa mi hovori.... 😉
tebe to vychadza ako 2x mojej sestre.... tiez si cele leto odbruskovala.... 😉

deny3
1. júl 2009

a to ja chcem hneď druhé, ak by sa pritrafilo prirodzene, tak aj budúce leto som tehotná 🙂 ale neviem, ako sa príroda pohrá.

dalida
1. júl 2009

Dobry den, kocendy. 😉 Vonku je skutocne "neskutocne" teplo. 😝 Ja som dnes volala do splnu. Ziadost je uz schvalena, budu ma cakat... Len neviem ako to budeme tentokrat stihat. Vraj dovcu budu mat posledne dva agustove tyzdne + prvy septembrovy... Menstruacia stale nie je... Len tak z recesie v piatok testnem... a v pondelok pojdem na vyvolavacku. Cim by som do tyzdna mala dostat tu mrchu mrchatu... ved uvidime. 🙂 Prajem vam bezproblemove tehulkovanie. Este sa ozvem. P.s. Citam si vas, ale akosi nie a nie najst si aspon chvilocku reagovat, prispievat. Myslim na vas.

Pre Katy: Pozeram si fotky malej, je uzasna, mam neskutocnu radost z jej prichodu na svet.

lulockka
1. júl 2009

Ahojte prajem krásny slnečný deň

lyndus
1. júl 2009

ahojte babulky...dnes som mala poradnu, moc ok, tlak ukazkovi, krcok super, takze som rada...zajtra idem na utz ku Dankovcikovi, teda Muranska tam bude, ale nevadi, cez telefon znela velmi milo 🙂 tak sa tesim, konecne uvidime chrustikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juj sa tesim 🙂 inac babule co ste boli na tie kombinovane testy, vedela vam uz odhadnut pohlavie? lebo kamoska bola pred dvoma rokmi, robil to este Dankovcik a ten jej uz vtedy povedal, ze asi dievcatko a trafil sa... podla nejakej kosticky, co bude vo finale klitoris, alebo penis...prve je rovnobezne s chrbticou, druhe kolmo na nu, tak sa chcem zajtra opytat, v akej polohe tu kosticku mame my 😀 😀 😀

deny3
1. júl 2009

lyndus to myslíš vážne? v 12tt určil pohlavie? to mu neverím, to bábo má do 6 cm, ešte nemá ani pršteky oddelené. Mne v 17 tt len tipol pohlavie, ale povedal, že je aj tak skoro, lebo v tom čase sú klitoris aj penis zhruba rovnako veľké, až časom sa klitoris vcucne a penis narastie.

kukulik30
1. júl 2009

ahojte kocky 🙂 prisla som vas pozdravit...vonku je krasne, ale pre nase tehulky a babatka velmi horuco, ze?

dalidka, ja mam zase opacny problem..nie a nie skoncit moja mrska...ja som uz 9. den a stale krv...dokonca dnes viac ako vcera a to som uz iba 6 dni spinila... nechapem 😖 ...to moze byt s tych hormonov??? predtym som to tak nemala 😒

lyndus
1. júl 2009

deny vazne, ta ocka bola unho potom az na morfo utz po 20 TT a to uz ti povie pohlavie aj bezne doki, teda ak sa srpcek ukaze... on to vraj urcil podla tej kosticky, tak uvidime zajtra, sak sa opytanie nist nedam 😀
kukulik urcite to bude z hormonov, predsa len sa musi sliznica riadne vycistit...

deny3
1. júl 2009

v tom 17 tt som bola u Dankovčíka, najprv mi nechcel povedať, vraj je to skoro, pravdepodobnosť 50:50.
no zajtra asi natrafíš na Muránsku, neviem, či z nej niečo vytiahneš, pri mne bola počas celého vyšetrenia ticho, až keď som sa niečo opýtala, tak povedala. To Dankovčík aj Grochal akonáhle sa objavilo bábo na obrazovke tak nezavreli ústa, polovicu som im aj tak nerozumela. Ja malého uvidím v pondelok na poradni, ale teším sa na 22.7. na 4D, bude CD, neviem sa dočkať, teraz len bozkám fotky, to potom .....

kukulík to ja asi aj tým teplom, ja som v lete vždy mávala dlhé krámy, nie a nie skončiť. Inak je fajn nemať ich, minule som pratala skrinku v kúpelni, našla som dva balíky vložiek, tak som si ich škodoradostne poobzerala.

kukulik30
1. júl 2009

deny...veru, ja som si oddychla este 7 mesiacov po porode a to sa mi zdalo skoro 😀 / dojcila som rok/, az vtedy mi dosliel 1. menzes...to bolo super...dufam, ze coskoro opat budem takto dlho pauzovat 😉

lulockka
1. júl 2009

kukulik úprimne ti to prajem 😉

lucietta
1. júl 2009

babule mala buva, tak som vas dosla trochen kuknut 😀 mno to bezkramove obdobie si teda vychutnavam aj ja, len sa netesim na to poporodne, strasne dlho som sa cistila, pol roka od porodu som krvacala kazde dva tyzdne, strasne otravne to bolo... ale prezijeme cokolvek, ze? 😀

lyndus
1. júl 2009

diefcence kde ste secky, skvarite sa vo vlastnej stave? 😀

mimusa4
1. júl 2009

nie lyndus ja sa škvarím na gauči, aspoň v tieni...

deny3
1. júl 2009

vysávala som, myslela som, že zdochnem, a to mi treba žehliř, včera som prala postelné 😝 😝 😝
my máme byt otočený na východ, tak že skoro ráno slniečko a potom tieň, to je dobre
ideme pozrieť byt, 4 izbový, tak som zvedavá, už neviem ktorý, nič sa nám nepáči, ak hej, tak pýtajú nekresťanské peniaze. A dieťa na ceste a my nemáme izbyčku pre malého 😢

lyndus
1. júl 2009

mimusa to si na tom rovnako ako ja 😀
deny tak to ta obdivujem, ja odkedy som tehula u nas vysava aj zehli manzel 🙂 mno si viem predstavit, kolko stoji 4 izbak v Ke, fuuuuuuuuuuu a naco az 4 izbak? teda ked sa mozem opytat

mimusa4
1. júl 2009

lyndus keď sa budeme moc nudiť tak si dáme večernú prechádzku 😀 vtedy bude aj príjemne 😀
deny juuuj 4-ku by som nechcela....my sme v2-ke tak ešte neviem ako to bude neskôr..uvidíme neskôr 😅

lyndus
1. júl 2009

mimusa aj my sme v dvojke a ked dojde manzel z prace, pojdeme na capaka kofolu, uz sa tesim 😀 juuuuuuuuuuj sa dockat neviem hehehe

mimusa4
1. júl 2009

že ak ju miluješ nie je čo riešiť... 😀
ja kofein ee, bo potom mi je nem dobre..

mima263
1. júl 2009

ahojte splniečka 🙂
marcelka, lulocka, sobka, ako sa Vám darí?
neporadí mi nejaká košičanka ako vybaviť tie predoperačné vyšetrenia?
mám ísť k obvoďákovi alebo na gyndu - aby mi vzali krv a poslali ďalej?
a hlavne ako dlho to trvá?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre