Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mirus25
6. júl 2009

Ahoj baby. je tu niekto ?

ixi
autor
6. júl 2009

ahojky mirus 😀 😀

ixi
autor
6. júl 2009

mirus kedy sa chystas na ket? 😎

sobka
6. júl 2009

Ahojte babule, tak dnes som bola na utz, yajtra pichám puragom , v stredu ma čaká odber. Som akási smutná, pýtala som sa dr. ako to vidí a povedal: " no nejaké vajíčka tam sú, tak by malo byť". Viete mi splniečka povedať ako to "myslel"? aj vy cítite z neho úvahu? Teraz neviem ani kolko som mala folikov, nebola tam sestrička, takže nič nediktoval...vo štvrtok ich bolo asi 9, mohli popukať, alebo ich mohlo aj dorásť? Asi to nieje žiadna slava, čo? Ked to nadsenie som na jeho perách nevidela...hm 😢 mala z vas niektorá málo vajíčok a aspon kvalitné , alebo niektorá ste z toho mála tehule? neviem, ako je to možné, že tak moje telo reaguje. asi som si nemala dať ani ten jeden glg sampanského na prípitok. ☹ Zakázali vam, niektorej , ked ste stimulovali, že nemožete ani srknuť z alkoholu? Myslíte, že to môže byť tým? Čítam tu vyprodukavaných 26 vajok, 22....tak to je skvelé, avsak dufam a pevne držím palušky, nech su kvalitné a nech sa vyvíjajú až po drobca...Ako dopadla Luločka? Mala ist na krv... 😉

jaanulienka
6. júl 2009

Ahojte zienky,

tak ja som dnes bola na vyvolavacku. Doktorka vreavela ze je to tam na zrutenie ale pomozeme injekciami. Dufam ze pride uz zajra a potom sup-sup do SPLNU 😀

deny3
6. júl 2009

sobka ja som mala iba 5 vajíčok, ale z toho sa ujali až tri, aj boli vložené. Keď mi po odbere povedal, že päť vajíčok, ostala som sklamaná, ale ako vidím aj podľa iných dievčat, že radšej menej, ale o to kvalitnejšie 🙂

kukulik30
6. júl 2009

sobka, netrap sa...alkohol urcite nijako neuskodil...a co sa tyka toho poctu...nie je dolezita kvantita, ale kvalita...uz velakrat sa to tu potvrdilo, napisem iba jeden priklad...mam znamu, bola v Splne...mala odobrate dve vajka a iba jedno sa oplodnilo, jedno vlozili a uz je tehulka 😉 takze vidis 😉 🙂 hlavne , ze vajka su 🙂

kukulik30
6. júl 2009

a choragon pichas az zajtra? nie dnes o 21, 00 a v stredu odber?

mimusa4
6. júl 2009

tak tak ako vraví kukulik..ja som mala 8vajka a do vkladu ostali 3, a jedno z nich o ničom tak sa vložilo všetko a podaril sa výsledok...len veriť a myslieť pozitívne, nelamentovať čo ak by to a to...

a držím vám všetkým palce..

katy, že už mesiac má hanička? och ako to uteká..a ona len rastie 😵

taella
6. júl 2009

lulocka sa ešte neozvala ? Dnes mala isť na krvičku ? 😕

kukulik30
6. júl 2009

taella ...zatial nie 😕 neozvala sa

lulockka
6. júl 2009

Ahojte takže nie som tehotná ja som to aj predpokladala.Takže sa ide dalej dúfam že druhý pokus bude úspešný.

kukulik30
6. júl 2009

lulocka 😔 tvoje tusenie sa predsa len potvrdilo ☹ je mi to luto...drz sa

zuzana.dry
6. júl 2009

Ahoj Lulocka, je mi to luto ☹

ixi
autor
6. júl 2009

lulocka to mi je velmi luto 😢 😢 😢 drz sa moja

mima263
6. júl 2009

Ahojte splniečka.
Sobka: ja osobne nemám skúsenosť,ale z môjho okolia Ti môžem povedať o 3 úspešných IVF-kách
prvý aj druhý prípad mali baby len po 4 vajíčka a v treťom neviem presne, ale bolo to málo 3 alebo 4
lulocka: 😢 , drž sa
Ja už mám za sebou 4 injekciu, lenže dnes som išla pre výsledky do labáku, no a stále mám streptokoka a navyše aj svrbenie, čo predtým nebolo. Takže lieky nezabrali 😒 A brať ďalšie antibiotiká pár dní pred odberom....
Vôbec neviem, čo ďalej 😢
Ale zrejme to zajtra celé stopneme ....

lulockka
6. júl 2009

Všetkým dakujem za podporu ale beriem to v pohode ja som to čakala už hned na druhý deň od vkladu som vedela že nič s toho nebude.Skúsime to znova a hádam sa usmeje na nás šťastie.Mimka je mi ľúto že ťa sprevádzajú také problémy ale dúfam že sa to dá do poriadku a ty to dotiahneš do úspešného konca 🙂 😉Držím ti prsty 🙂

kukulik30
6. júl 2009

mimka, zisti si to, ale mne sa zda, ze pred odberom by sa este mohli ATB, aj tych par dni pred transferom, po transfere uz nie...ale fakt si to zisti....mozno nebude treba stopnut nic...drz sa 🙂

deny32
6. júl 2009

Ahojte, ozyvam sa po velmi velmi dlhej dobe, ale predsa 🙂 som po prvom IVF a cakam na vysledok...
SOBKA, ja som mala len 4 vajicka, z toho sa len 2 chytili a vlozil mi ich obe. Tiez sa mi z niektorych poctom zamotela hlava, ale uz to neriesim. Len skoda, ze nemame ziadnych mrazacikov 😢

sobka
6. júl 2009

Dakujem babulky za informácie, tak dufam, že to budu tie pravé, tentokrát! Kukulik, už som si pichla pregnyl, pomýlila som sa, ty si v tom n1, ovladaš schemy dokonale 😉 , takže v stredu uvidíme. Dakujem za povzbudenie, ale ten dr. prístup ma mrzí...no, možno len mal toho vela, tak bol nervozko, neviem 😨 Mima, asi by bolo najlepšie opýtať sa dr., ale ako ho poznám, povie, aby ste to skusili, aj ked, asi ja by som to neriskovala, je to o peniazoch, chápeš nie? Zajtra sa možem opýtať svojej dr.hm? Lulocka, je mi luto, že to nevyšlo, ale máš este mrazáčikov, tak šup hich do bruška a uvidíš , budú tie pravé, aspon jedno určite 😉 Tak pekný vecer, dobru noc..

deny32
6. júl 2009

Mate niektora skusenost ako samopaltca? Kolko to asi stoji v SPLNE, pripadne niekde inde?

dalida
7. júl 2009

Ahoj Deny. Skusenosti ako samoplatca nemam, ale mam k dispozicii cennik (este v korunach), ale aj teraz su priblizen rovnake... aj ked mam pocit, ze v splne si to zaokruhlili o dost nahor..., ale co uz... Co nespravime pre babatka, ze??? 😀 Dufam, ze ti to pomoze.

dalida
7. júl 2009

Deny, uz to mas v IP. 🙂

deny3
7. júl 2009

čo sa deje? kde ste všetky?

sobka
7. júl 2009

Ahoj Deny, tak vidíš, každý pracuje, alebo čo? Som tu s tebou 😉

jespera
7. júl 2009

Ahojte Dievcata,
konecne sa mi vratil nb z opravy a mozem sa pripojit, nebola som tu asi 2 tyzdne..co mate noveho?
Lyndus ahoj - ako sa mas? rastie brusko?

melisska
7. júl 2009

no, ahojte, pozdravujem vas vsetky mam dobry prehlad, niejako sa to tu pomenilo 😅 tesim sa aj smutim s vami potichu ale niejako v splne nepribudaju tehulky 🤐 drzkam vsetkym palce, katy mas krasnu dcerku cmucik 😵

katy2
7. júl 2009

melisska, ahoj 🙂 🙂 🙂
som rada, ze ta tu vidim..... 😉

melisska
7. júl 2009

katy , ved aj ja 😵 hanička je nádherná 😵 😵 😵 😉

mima263
7. júl 2009

ahojte všetky.
katy, aj ja obdivujem tvoj poklad 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre